18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nasi rodacy wyklęci...

Halman • 2020-03-31, 16:30

telewizora nie zabiorą do ojczyzny...

jakuzapk

2020-03-31, 21:16
co za patologia.
Naprawdę się czasem zastanawiam jak to jest być takim idiotą?

polakwrocek

2020-03-31, 21:35
Mrrm napisał/a:

Z ryja i zachowania typowi wyborcy PiS



Przecież Polaczki zagraniczniaczki to głównie na PO głosowali.

Tr...........ty

2020-03-31, 21:45
poligon6 napisał/a:

ypowy wyborca PO. Młody, powiedzmy ze wykształcony z wielkiego miasta.


cesarz1982 napisał/a:

Wyborcy PO niby inteligenty a jednak debile



To raczej wyborcy jedynej słusznej partii, którzy zgodnie z obietnicą wyborczą wrócą niebawem do kraju bo:
- pracują pewnie na czarno i nie mają ubezpieczenia, więc jak ich jebnie koronawirus, to się nie wypłacą
- stali się patriotami na czas epidemii, bo mogą się w Polsce za darmo leczyć w szpitalach
- Brytyjczycy im obcięli socjal i trzeba zapie**alać, więc przy okazji BREXITu zrobią wypad nierobom.

luki29

2020-03-31, 21:47
ja pie**ole ale jacy zadowoleni chlopcy hahahahahaaaa

Sk8

2020-03-31, 21:56
13 : 13 PiS vs po

pankruk

2020-03-31, 22:26
Starter pack polskiego emigranta w UK: audi a6 c5 2.4 benzyna, forklift operator przez agencje i te ubrania z hucznymi polskimi napisami patriotycznymi.

BloodBoy

2020-03-31, 22:37
silwerbalk napisał/a:

Ja pie**ole i myśmy ich wpuścili do kraju ..... k***a syn sąsiada wrócił z UK j***ny burak i Ćwiek z niego. Wozi się j***ny jak król lew zaj***ł wjazd swoją zj***ną audicą że nawet bramki nie otworzysz a jak prosisz żeby przestawił kawałek dalej to HeHeHe w h*ju to mam..... I właśnie tacy powinni być odstrzeleni bo z takich nie ma najmniejszego pożytku tutaj ja bym ich k***a nie wpuszczał niech giną na granicy jak meksykanie.... A jak jeszcze raz mi zastawi bramke swoją gnojowicą to mu ją po prostu przeciągne kawałek i jak będzie burzył to mu odpowiem HeHe w h*ju to mam...



Liczę na video z tego zdarzenia

:lol:

aret

2020-03-31, 22:40
krajsik napisał/a:

A później chamy dziwią się że o polakach mówi się źle



Szkoda, że nie widziałeś co odpie**ala ichsza patologia nie mówiąc już o wszelkiej maści ciapatych

Wiewór

2020-03-31, 22:49
Dobrze ze takie pisowskie bydło wyjechało. I jeszcze lepiej że teraz nie będą mogli głosować :)

kampton

2020-03-31, 23:26
Up tam wyżej!

Słuchajcie głąby kapuściane, czy to po czy pis, bądź inne gówno. Nie ma znaczenia, jak cała inteligencja została dawno temu wybita. Nie ma się czemu dziwić, że naród głupi jak but z lewej nogi ! I tak będzie i będzie, aż do usrania.

twentyfree

2020-03-31, 23:51
idź z tym gównem na kwejka gimbazo pie**olona

Verano

2020-04-01, 00:39
silwerbalk napisał/a:

Ja pie**ole i myśmy ich wpuścili do kraju ..... k***a syn sąsiada wrócił z UK j***ny burak i Ćwiek z niego. Wozi się j***ny jak król lew zaj***ł wjazd swoją zj***ną audicą że nawet bramki nie otworzysz a jak prosisz żeby przestawił kawałek dalej to HeHeHe w h*ju to mam..... I właśnie tacy powinni być odstrzeleni bo z takich nie ma najmniejszego pożytku tutaj ja bym ich k***a nie wpuszczał niech giną na granicy jak meksykanie.... A jak jeszcze raz mi zastawi bramke swoją gnojowicą to mu ją po prostu przeciągne kawałek i jak będzie burzył to mu odpowiem HeHe w h*ju to mam...



Nagraj, będzie dobry materiał ;)

adamo4242

2020-04-01, 02:49
Telewizorek i tak byl przeznaczony na smieci , posprzataja i bedzie cacy.