18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nasi bracia z israela

~Velture • 2024-02-04, 11:59
Dzieci syjonu radośnie witają gościa w sukience. :hurra:


darek1234

2024-02-04, 23:08
Bul_od_bytu napisał/a:

Typowy pejsizm. Przecież od dawna wiadomo, że żytki to najwięksi szowiniści na świecie, którzy sami organizują się na modłę kibucowo-narodowo plemienną, a potępiają inne narody za nacjonalizm



Głupoty Waść prawisz. Te złe "żytki" to tylko ortodoksi, pozostali mają lepsze pojęcie i wiedzę o świecie i związane z tym zachowanie

dantee

2024-02-04, 23:17
szkoda że ich Hitler wszystkich nie zdążył spopielić. Żydzi to podludzie.

Gregor123456

2024-02-05, 02:07
Pejsaci i ciapaci chcą rządzić światem.
Kto to rozumie niech daje piwko

majeńka

2024-02-05, 03:18
Haredich (ortodoksów) nie lubię, ale za bicie pedofila piwo zawsze się należy.

ProVVe

2024-02-05, 04:14
Dobry żyd to taki w temperaturze powyzej 100°C najlepiej więce zeby wyszedl taki chrupiący

Bul_od_bytu

2024-02-05, 09:09
darek1234 napisał/a:

Głupoty Waść prawisz. Te złe "żytki" to tylko ortodoksi, pozostali mają lepsze pojęcie i wiedzę o świecie i związane z tym zachowanie



Dareczku, chyba już cię tu wyśmiali w tym wątku za filosemityzm więc nie będę się dokładał.
Lepiej zobacz jaką ustawę przyjął Kneset w 2018 - Izrael to państwo narodu żydowskiego. Język arabski też stracił status oficjalnego języka mimo, że posługują się tam nim miliony ludzi. Próba ustawowego stworzenia miejsc tylko dla żydów jeszcze się nie udała bo obawiano się reakcji 20% nieżydowskiego społeczeństwa.

Mam ci przypomnieć jakie oburzenie było w TVN i innych wolnych mediach jak na marszu 11 Listopada ktoś miał na transparencie hasło "Polska dla Polaków"?

darek1234

2024-02-05, 13:39
Bul_od_bytu napisał/a:

Dareczku, chyba już cię tu wyśmiali



Chyba :D

Bul_od_bytu napisał/a:

Mam ci przypomnieć jakie oburzenie było w TVN i innych wolnych mediach jak na marszu 11 Listopada ktoś miał na transparencie hasło "Polska dla Polaków"?



Więc dlaczego oburzasz się na hasło Izrael dla Żydów, podobna logika jak u motylka w dupie?

htfl

2024-02-05, 19:06
Byłem kiedyś w państwie 404, i nie łudźcie się, że to odosobniony przypadek. Do turystów, to jeszcze się hamują, bo z tego żyją, ale jak nie jesteś w zorganizowanej wycieczce to nie musisz być księdzem, wystarczy, że gdzieś krzyżyk zauważą i potraktują cię tak samo. To już Palestyńczycy są bardziej cywilizowani niż to ścierowo, bo przynajmniej nikt cię nie ruszy za sam krzyżyk. Musisz się postarać, żeby stracić zęby, tym bardziej, że z jakiegoś powodu, bardzo lubią nas Polaków.

darek1234

2024-02-05, 20:59
htfl napisał/a:

Byłem kiedyś w państwie 404, i nie łudźcie się, że to odosobniony przypadek. Do turystów, to jeszcze się hamują, bo z tego żyją, ale jak nie jesteś w zorganizowanej wycieczce to nie musisz być księdzem, wystarczy, że gdzieś krzyżyk zauważą i potraktują cię tak samo. To już Palestyńczycy są bardziej cywilizowani niż to ścierowo, bo przynajmniej nikt cię nie ruszy za sam krzyżyk. Musisz się postarać, żeby stracić zęby, tym bardziej, że z jakiegoś powodu, bardzo lubią nas Polaków.



Ciężko w to uwierzyć! Wszak w Polsce nienawidzą i Żydów i ciapaków, w Polsce generalnie nienawidzi się wszystkich, nie ma tolerancji, wystarczy Sadola czytać na bieżąco, żeby wiedzieć. Za co nas zatem Palestyńczycy lubią, za tych kilka manifestacji gromadki ludzi? Przecież ich jest mniej niż tych nienawidzących tu na forum?

Bul_od_bytu

2024-02-05, 22:06
darek1234 napisał/a:

Chyba
Więc dlaczego oburzasz się na hasło Izrael dla Żydów, podobna logika jak u motylka w dupie?



A ty dlaczego palisz głupa na izraelski szowinizm?
Zryty beret to udowodniłeś już jakiś czas temu

darek1234

2024-02-05, 22:36
Bul_od_bytu napisał/a:

A ty dlaczego palisz głupa na izraelski szowinizm?
Zryty beret to udowodniłeś już jakiś czas temu



Czyli z logiką masz jak z bu(ó)lem, czyli w dupie?

mit2

2024-02-06, 12:28
Żydzi to największy nowotwór na tej planecie.
Zakłamani, wredni hipokryci wpie**alający wszędzie swoje garbate kulfony.

Bul_od_bytu

2024-02-07, 02:12
darek1234 napisał/a:

Czyli z logiką masz jak z bu(ó)lem, czyli w dupie?



Jesteś dobrym przykładem dlaczego z debilami nie ma co dyskutować.
Sprowadzasz kogoś na swój poziom i pokonujesz doświadczeniem

darek1234

2024-02-07, 08:18
Bul_od_bytu napisał/a:

Jesteś dobrym przykładem dlaczego z debilami nie ma co dyskutować.
Sprowadzasz kogoś na swój poziom i pokonujesz doświadczeniem



Hm... i dałeś się sprowadzić do mojego poziomu? Wątpię