18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

NASA testuje nową zabawkę

qrowy • 2011-09-12, 18:30
22 000 000 koni mechanicznych zmienia piasek w szkło :) .




Plus kilka zdjęć:





Krajobraz przed:



i po:


mcmt

2011-09-13, 16:25
Taki mały offtopic widzę, ajtam, ajtam... :facepalm:

Yq...........ll

2011-09-13, 16:32
taką mają technologię w NASA ,a na filmie gówno widać

~Angel

2011-09-13, 18:36
doctor69 napisał/a:

@ angel

jak chcesz umówimy się gdzieś w polsce i pokażę ci co to znaczy korzystać z życia za pomocą takich zabawek,które de fakto są do tego stworzone.



Nie mam zwyczaju umawiać się z nieznajomymi facetami i oglądać ich zabawki.

doctor69 napisał/a:

Tylko oczywiście musisz ze sobą zabrać kilkadziesiąt reklamówek żebyś mi nie zaj***ł tapicerki bo obszycie kokpitu nie było takie tanie i ciężko na nie musiałem pracować jak i na całą resztę.



Każdy tak reaguje na twój widok?

doctor69 napisał/a:

A co do baterii które przedstawiłeś na zdjęciu,proponuję zainwestować w jakieś lepsze i nie chińskie, bo w trakcie twoich analnych wojaży z twoim dildo mogą ci się wylać w dupie i będziesz miał problem jak koleś ze słoikiem.



Po takich przejściach z tanimi bateriami wcale się nie dziwię, że "korzystasz sporadycznie" ze swojego moplika.

doctor69

2011-09-13, 20:12
@ angel

To że powiedziałem że mogę podjechać i pokazać ci do czego służą takie sprzęty, bo widzę że coś takiego mogłeś co najwyżej widzieć w GTA, nie świadczy bynajmniej o moich skłonnościach do chwalenia się przed chłopcami moimi zabawkami tylko o tym że jestem pewien że byś po pierwszych 2 zakrętach wymiękł (nawiązanie do reklamówek) a co do mojego wyglądu i sporadycznego używania R6stki spowodowane jest to tym iż na motor mogę zabrać co najwyżej jedną koleżankę, a do WRXa zmieszczą sie 2-3 którym nie kupuję drogich prezentów żeby się ze mną przejechały bo same k***y się kłócą między sobą które mają jechać.To są uroki pracy deejaya chłopaku...

~Angel

2011-09-13, 21:01
doctor69 napisał/a:

co do mojego wyglądu i sporadycznego używania R6stki spowodowane jest to tym iż na motor mogę zabrać co najwyżej jedną koleżankę, a do WRXa zmieszczą sie 2-3 którym nie kupuję drogich prezentów żeby się ze mną przejechały bo same k***y się kłócą między sobą które mają jechać.To są uroki pracy deejaya



:homer:
widzę, że Simsy zrobiły tobie małą sieczkę w mózgu.

doctor69 napisał/a:

R6stki


doctor69 napisał/a:

WRX



to teraz takie obrazki dodają do gum Turbo :shock:

Może uda Ci się wymienić z kolegami obrazkami. Znów będziesz mógł marzyć po nocach.

mcmt

2011-09-13, 21:03
Zapomniał
doctor69 napisał/a:

Skończyłem.


:facepalm:

Cfaniakuje tą 600 jakby to było jakieś 1198. :roll:

doctor69

2011-09-14, 04:30
Nie no k***a nie wieżę że aż tak się napinacie i próbujecie po mnie pojechać nie znając mnie i nie wiedząc co już zdążyłem w życiu przeżyć przez te 27 lat...Ale ok wam napinaczom wystarczy to że pojedziecie na forum po mnie ze spuszczonymi spodniami i pensetą w ręku szukając czegoś co powinno być między nogami a czego nie macie i od razu uprzedzam jakieś głupie odpowiedzi że znam to z autopsji itd bo k***a za grosz w was inteligencji i tylko w taki sposób potraficie się odszczekać ? Oczywiście mógłbym wam pocisnąć na ostro od k*** szmat i innych wynalazków wenerycznych,ale nie będę się zniżał do waszego poziomu....Acha bo bym jeszcze zapomniał... wyjeżdzasz do mnie ze simsami...? WTF?Jebnołeś sobie kolego samobója jakby ktoś nie zauważył....

androgenius

2011-09-14, 06:22
doctor69 napisał/a:

Nie no k***a nie wieżę że aż tak się napinacie i próbujecie po mnie pojechać nie znając mnie i nie wiedząc co już zdążyłem w życiu przeżyć przez te 27 lat...Ale ok wam napinaczom wystarczy to że pojedziecie na forum po mnie ze spuszczonymi spodniami i pensetą w ręku szukając czegoś co powinno być między nogami a czego nie macie i od razu uprzedzam jakieś głupie odpowiedzi że znam to z autopsji itd bo k***a za grosz w was inteligencji i tylko w taki sposób potraficie się odszczekać ? Oczywiście mógłbym wam pocisnąć na ostro od k*** szmat i innych wynalazków wenerycznych,ale nie będę się zniżał do waszego poziomu....Acha bo bym jeszcze zapomniał... wyjeżdzasz do mnie ze simsami...? WTF?Jebnołeś sobie kolego samobója jakby ktoś nie zauważył....

Hhaha czego się spinasz,menelu? :)

Su...........cz

2011-09-14, 11:05
doctor69 napisał/a:

To są uroki pracy deejaya chłopaku...



Wszyscy "deejaye" są tacy pie**olnięci ? Sprawiasz wrażenie bardziej pustego i próżnego, od tlenionej blondyngi w kozaczkach, takie pewnie też wozisz swoimi gównowozami ;)

p.s. opowiedz coś jeszcze o sobie. Jadasz na śniadania kawior i krewetki? Chodzisz w butach marki "Adidas" ? Masz lampasy na spodniach ?

xyz159

2011-09-14, 22:53
mam ten sam silnik w moim gulfie.

borisklinga

2011-09-14, 23:39
u nas na wsi tez takie na sylwestra puszczomy

Novik

2011-09-17, 22:47
no k***a a teraz będą mówić że nie mają paliwa