18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nas motocyklistów nie obowiązują przepisy...

Halman • 2021-09-01, 03:23

nas obowiązuje zapie**alanie z wyłączonym mózgiem...

Heliar

2021-09-01, 07:45
Kretyn i owszem, ale nie widzę żeby zapie**alał. Czy ty Halman przypadkiem nie przemieszczasz się pieszo? Mam wrażenie, że dla ciebie to wszyscy zapie**alają.

Halman

2021-09-01, 07:47
Heliar, można zapie**alać szybko i można zapie**alać wolno jak ten tutaj na filmiku

pytolsky

2021-09-01, 08:50
Heliar napisał/a:

Kretyn i owszem, ale nie widzę żeby zapie**alał. Czy ty Halman przypadkiem nie przemieszczasz się pieszo? Mam wrażenie, że dla ciebie to wszyscy zapie**alają.



Zapie**ala to cię stary w dupę. A motop*zdeczki trzeba szkalować zawsze i wszędzie.

PeteN88

2021-09-01, 09:08
Fajnie Helmans, że wyszedłeś z szafy i się w końcu przyznałeś do bycia bezmózgim motocyklistą. :-D

Dżony69

2021-09-01, 09:10
Heliar napisał/a:

Kretyn i owszem, ale nie widzę żeby zapie**alał. Czy ty Halman przypadkiem nie przemieszczasz się pieszo? Mam wrażenie, że dla ciebie to wszyscy zapie**alają.



hahaha
jak ja uwielbiam te komentarze na sadolu

pytolsky napisał/a:

Zapie**ala to cię stary w dupę. A motop*zdeczki trzeba szkalować zawsze i wszędzie.



XDSD

blade2206

2021-09-01, 09:29
Heliar napisał/a:

Kretyn i owszem, ale nie widzę żeby zapie**alał.



Motop*zda spełnia kryterium zapie**alania - jako poruszania się z prękością znacznie przekaczającą prędkość bezpieczną. Tak, wymijanie dużego pojazdu (brak widoczności) przed przejściem dla pieszych z prędkością powiedzmy 30km/h jest zapie**alaniem...

Tobiahus96

2021-09-01, 11:28
No faktycznie zapie**alal...

Heliar

2021-09-01, 11:34
blade2206 napisał/a:

Motop*zda spełnia kryterium zapie**alania - jako poruszania się z prękością znacznie przekaczającą prędkość bezpieczną. Tak, wymijanie dużego pojazdu (brak widoczności) przed przejściem dla pieszych z prędkością powiedzmy 30km/h jest zapie**alaniem...



O sory nie chodziłem do gimnazjum i mi ta definicja jest nie znana, rozumim że wam wszystkim zapierdzielili ją do uba i tak zostało.

htp

2021-09-01, 11:43
Heliar napisał/a:

O sory nie chodziłem do gimnazjum i mi ta definicja jest nie znana, rozumim że wam wszystkim zapierdzielili ją do uba i tak zostało.



Na kursie prawa jazdy ci wytłumaczą. Albo policja, jak spowodujesz wypadek.

Halman

2021-09-01, 18:11
htp napisał/a:

Na kursie prawa jazdy ci wytłumaczą. Albo policja, jak spowodujesz wypadek.


mądremu dwa słowa starczą a głupiemu referatu mało...

An...........20

2021-09-01, 18:30
Halman napisał/a:

, można zapie**alać szybko i można zapie**alać wolno jak ten tutaj na filmiku



Ja szybciej biegnę niż ten motocyklista jedzie...
Ale fakt, nic tak nie wk***ia jak motocykliści, którzy napie**alają slalom między samochodami i wpadają jak nie na pieszych to na inne pojazdy.

marcino_zly

2021-09-01, 20:12
A mógł dwie pie**oląć! Nosz kuwa!