18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Narzekamy na mróz, śnieg, zaspy...

Janusz~ • 2010-12-26, 12:51
A tymczasem w hameryce:

coolfilip

2010-12-26, 21:45
przynajmniej drogi przejezdne mają...

Janusz~

2010-12-26, 22:56
W napisał/a:

że niby w ameryce gorsza zima? niestety mam tylko dziurawe skarpetki do kręcenia filmów i nie będę zamieszczać widoku zza okna.



Chodziło mi o to, że hamerykanie potrafią wykorzystać uroki zimy w pozytywny sposób ;)

Emiliusz

2010-12-27, 03:43
k***a i co w tej hameryce wspaniałego? Prawda jest taka że jak były manewry tych ich ''patiotów'' to wyjechaly na poligon i się k***a zakopały.. tyle z manewróc. Amerykańce biegały w kurtkach i czapkach ziomowych i stenkały jak to zimno jest w Polsce a polacy w krótkim renkawku herbate pili stojąc obok nich. Co do tych nart to ch*jnia z grzybnią, u nas się chłopak do 160km/h na sankach rozpedził to ch*j z tym hamerykancem co na nartach wyskoczyc potrafi ale juz nie wylondowac.

perec1947

2010-12-27, 04:22
I nie zaj***ł w ten samochód? Ma ktoś dalszą część tego filmiku w której ten narciarz przypie**oli? Bo ta część nudna w ch*j :/

brzoza

2010-12-27, 08:40
tytanowy_janusz napisał/a:

Chodziło mi o to, że hamerykanie potrafią wykorzystać uroki zimy w pozytywny sposób



a polacy to nie? zobacz jaki fajny kulig byl, co ojciec na zakrecie dzieci pod autobus wpie**olil