18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Narkotykowe porachunki w Brazylii

Jesse.Pinkman • 2021-11-03, 17:52
Według opisu to już trzecie zabójstwo od niedzieli w tej dzielnicy a ofiara była zamieszana w handel narkotykami.

Oryginalny opis:
spoiler

garota

2021-11-03, 19:55
Jesse.Pinkman napisał/a:

Według opisu to już trzecie zabójstwo od niedzieli w tej dzielnicy a ofiara była zamieszana w handel narkotykami.



Pomyłka. To dopiero trzecie zabójstwo od niedzieli. Normalnie to w poniedziałki z 6 osób już gryzie piach a tutaj bach wtorunio i dopiero 3 trupy. Nowa polityka nie zabijaj jak nie musisz widać przynosi efekty. j***ne zwierzęta.

Halman

2021-11-03, 20:54
A ja bym chciał mieszkać w Brazylii...






Żartowałem.

Dlugijohny

2021-11-03, 21:27
Niby go zabili a na końcu filmika widać jak by nic nie było i tak jakby chciał wstać

Rzehooj

2021-11-03, 23:41
Dlugijohny napisał/a:

Niby go zabili a na końcu filmika widać jak by nic nie było i tak jakby chciał wstać



Życie to niejebajka. Jak nie dostaniesz w serce, kręgosłup lub w głowę to będziesz sobie umierać przez około 2-3 minuty, leżąc na ziemi, wiedząc co cię czeka i nic nie mogąc z tym zrobić. Przez jakiś czas, powoli, będziesz tracić świadomość lub po krótkiej chwili wpadniesz w szok, podczas którego twój organizm przejdzie w survival-mode, zmniejszy tętno aby spowolnić upływ krwi doprowadzając do stanu, w którym nie wiesz za bardzo co się odpie**ala ale pozostajesz półprzytomny przez dłuższy okres czasu i w zależności od obrażeń możesz sobie tak leżeć jeszcze przez 15 min.

MeH88

2021-11-04, 00:41
Co mnie zaskakuje na filmikach z tego zaułku świata to to iż po "akcji" sprawcy ulatniają się w dość dużym pośpiechu co mogło bo oznaczać dość szybki czas reakcji policji...?

LaChupacabra

2021-11-04, 17:19
Jesse.Pinkman napisał/a:

ofiara była zamieszana w handel narkotykami.



No nie pie**ol. Nie podejrzewam go nawet o hodowlę jedwabników.