18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Narkotyki to zło

phrontch • 2018-03-11, 21:04
Brazylijczykiem miota jak szatan



Polecam szczególnie moment od 1:16 :ok***a:

Mors_Nigra

2018-03-12, 21:42
@chili-chili ciekawe co byś suko powiedziała, jak by ktoś Ci wystawił taki "rachunek sumienia" gdy zachorujesz. Obesrała byś się 7 razy na malinowo, jakby "wyszło szydło z worka", ale za głupie to to, żeby o tym pomyśleć zanim się wypisze bzdury w internecie.

Arnor

2018-03-12, 22:28
@Mors_Nigra Ale tu chodzi k***a o narkotyki, a nie chorobę typu rak czy ki ch*j. Raka się nie zawsze wybiera.

petru23

2018-03-13, 00:14
fajne miejscówki tam mają

Mors_Nigra

2018-03-13, 02:29
@Arnor walą mnie ćpuny, żeby nie było. Ale jak się składa, to ma prawo do świadczeń i basta. Powtarzam, od ch*ja jest rzeczy które można komuś wpisać na rachunek sumienia, i każdy kto pisze takie bzdury jak chili-chili obesrał by się jak by mu taki wystawić po zjawieniu się w szpitalu. A co do raka, nie dostajesz raka od czagoś, możesz natomiast zwiększyć ryzyko jego wystąpienia, np paląc szlugi. Ale jest pierdyliard innych rzeczy które zwiększają ryzyko raka i to TWOJA wina, że się tym nie przejmowałeś np. Że nie poświęciłeś dość czasu by zastanowić się, żeby moze nie jeść tego czy tamtego lub nie przebywać w tym czy tamtym środowisku. Bo ja tak mówię i płać pan, żadnego NFZ. PS: Nie wiem po co tracę czas na sp***olonych sadolowych ignorantów wylewających swoje żale i frustracje na sadolu każdego dnia pod każdym tematem ale cóż, widać wszyscy lubimy marnotrawić czas, moze pora to zmienić. (mam na myśli ją, nie Ciebie).

realign

2018-03-13, 11:29
TeChNo tEcHnO TeChNo