18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Narkotyki są do dupy

~Angel • 2019-09-12, 20:01
Doodbytnicza metoda przyjmowania substancji psychoaktywnych- umieszczanie substancji w odbycie, gdzie następuje wchłanianie poprzez błonę śluzową. Efekt działania substancji następuje szybciej niż przy zażywaniu doustnym.




lm65

2019-09-13, 00:10
Trochę obciachowa ta aplikacja :) nie lepiej sypnąć na palec i samemu sobie to wsadzić i rozprowadzić w odbycie? później myjesz palec i gotowe.

PanKukuruźnik82

2019-09-13, 00:32
Kaban93 napisał/a:

A ja bym jej zrobił psikusa i zamiast słomki to wsadził bym ku*asa



Zuch chłopak :D też mnie naszła ochota, zacna dupeczka.

Loaloa

2019-09-13, 01:00
Fantastyczna metoda, serdecznie polecam.

pooul

2019-09-13, 02:07
Bał bym się, że pójdzie kometa :-)

orzech1991

2019-09-13, 05:36
Bydlęta klękają, cuda, cuda...

wilkoala

2019-09-13, 05:43
Marichuaen też tak można?
Wsadze sobie 5 w tyłek, zobaczmy co będzie.

orzech1991

2019-09-13, 05:44
drukarka666 napisał/a:

Był rok 2004, znajomy Łukasz na II roku studiów medycznych w Katowicach. Nikisz - tam mieszkał, rano wychodzimy do kiosku po kartę zdrapkę do "Idea", w kamienicy na przeciwko przed wejściem stoją rycerze ortalionu. Mają flachę, butelkę jagodzianki na kościach i paczkę waty. No cóż, tam to było normalne. Znajomy kupuje tę zdrapkę, Ja z drugim znajomym patrzymy, a goście tak. Jeden polewa jagodzianki temu co ma w dłoniach kawał waty, to co się nie wchłonęło szybko wcierał w skórę na rękach. Pije kielona wódzi i cyk ten kawał waty w gacie sobie wkłada. Potem Łukasz nam wyjaśnił, że przez odbyt albo pachwiny to szybciej klepie. 3 lata później w Poznaniu będąc widziałem jak małolaty kupowały ten krem/żel do smarowania pochwy, wyciskały na chusteczkę, robiły bombkę, szybki połyk i dwa kielony. Po 40 minutach leżeli pod trzepakiem jak dywan.



Te płyny do higieny intymnej zdaje się mają w sobie chlorowodorek benzydaminy, to samo co np. w tantum Verde na gardło, w wiekszych stężeniach indukuje wydzielanie dopaminy czyli błogostan, euforia ewentualnie haluny. Czytałem jak robią z tych preparatów do higieny intymnej ekstrakty, które można pić. Spoko sprawa, bo tanio a klepie.

garota

2019-09-13, 08:18
Wszyscy jacy obeznani w technikach ćpania. I tak p*zdoszki dobrze wiem że też widzieliście to pierwszy raz w wilku z wall street. I nie pie**olcie inaczej, bo z tego samego powodu te filmy pojawiają się dopiero teraz.

Tr...........ty

2019-09-13, 18:21
Kaban93 napisał/a:

A ja bym jej zrobił psikusa i zamiast słomki to wsadził bym ku*asa




W twoim przypadku pewnie nie odczułaby różnicy

Kaban93

2019-10-02, 17:50
TranzystorWyklęty napisał/a:

W twoim przypadku pewnie nie odczułaby różnicy



Zapytaj swojej lali, ona Cię wyprowadzi z błędu