18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Napój dla zwierząt

voidinfinity • 2017-07-14, 11:04
Najważniejsze jest poprawne opisanie produktu, tak żeby konsument znalazł bez problemu ;-)


Kosa92

2017-07-14, 16:12
Takich klimatów spodziewałbym się bardziej w kauflandzie niż w tesco... Kolejny powód by kupować w rodzinnym Piotrze i Pawle.

Taumantis

2017-07-14, 16:22
słaby ten photoshop bo widać pixeloze na tle tekstu

Ronoaro

2017-07-14, 16:47
Jest to piwo z Browaru Dukla uwarzone specjalnie na EURO 2016. Krótka seria.

Angrycrybaby

2017-07-14, 17:57
Ja pie**ole, bielik z bicepsem i dłońmi :lol:

voidinfinity

2017-07-14, 18:13
Taumantis napisał/a:

słaby ten photoshop bo widać pixeloze na tle tekstu



Ja tam nie widzę śladów majstrowania.



btw.

Oczywiście, że ktoś kto pracuje w takim sklepie dla beki wsadził karteczkę to nie - od razu photoshop ;-)

Angrycrybaby napisał/a:

Ja pie**ole, bielik z bicepsem i dłońmi :lol:



Wyraz pyska też by się zgadzał :amused:

Radbug

2017-07-14, 19:57
Zaraz co? Promocja trwa od 18 maja 1920 roku do 2 kwietnia 2005?

suchysongoful

2017-07-15, 19:45
jechanie po wlasnym narodzie jest domena intekektualistow. kochani intelekttualisci zrobcie cos zeby bylo lepiej

rawpanic

2017-07-16, 00:55
sezamkowyRozpie**ol napisał/a:

Obrazek


Moze mi ktos wytlumaczyc tak na serio o co chodzi z tymi parawanami (?), czy to zeby piasek nie wial czy zeby odgrodzic sie od innych?
Czy jakis inny sens?

Dzieki

ksionisław

2017-07-17, 08:35
@rawpanic
Ogólnie nad naszym morzem zazwyczaj jest tak, że niby słońce świeci i jest ciepło wyjdziesz na plażę a wiatr od morza zapie**ala równo, że w sumie jak się rozbierzesz to w cale nie jest zbyt ciepło, zawłaszcza po wyjściu z wody. Drugi powód to piach niesiony wiatrem. Cała beka z parawanów wzięła się od Januszy, którzy wstawali o 6 biegiem na plaże robili zagrodę i zostawiali. Wracają w południe i mają "zajęte". Ot taka Januszowa mentalność.

rawpanic

2017-07-17, 21:46
ksionisław napisał/a:

@rawpanic
Ogólnie nad naszym morzem zazwyczaj jest tak, że niby słońce świeci i jest ciepło wyjdziesz na plażę a wiatr od morza zapie**ala równo, że w sumie jak się rozbierzesz to w cale nie jest zbyt ciepło, zawłaszcza po wyjściu z wody. Drugi powód to piach niesiony wiatrem. Cała beka z parawanów wzięła się od Januszy, którzy wstawali o 6 biegiem na plaże robili zagrodę i zostawiali. Wracają w południe i mają "zajęte". Ot taka Januszowa mentalność.


Rozumiem, dzieki