18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Napinka

Flodzia • 2023-11-15, 15:05
i buziaczek na dobranoc


smc

2023-11-15, 15:09
Ma silną psychikę...


pytolsky

2023-11-15, 15:12
Narcyz j***ny chciał zbyt intensywnie pocałować swoje odbicie w lustrze

MiluQ

2023-11-15, 16:22
tak to jest jak sie nie oddycha przy napinaniu, ja na szczescie tak nie mam bo nie mam miesni ;pp

CzerstWybut

2023-11-15, 16:28
Mam wrazenie od jakiegoś czasu że filmy na sadolu wgrywają się jak by były w 4k

Baronessa

2023-11-15, 16:31
Pedał jakiś... Ale formę ma niezłą nawet. Też pracuję nad taką. Myślę, że naturalnie osiągalne...



CzerstWybut napisał/a:

Mam wrazenie od jakiegoś czasu że filmy na sadolu wgrywają się jak by były w 4k


Poproś mamusi, żeby opłaciła zaległe 2 miesiące abonamentu na neostrade, to ci odblokują prędkość...

Marian_Koniuszko

2023-11-15, 16:39
Po twarzy jakiś taki żółty. Pewnie wątrobę już wysrał chłopina :-)

CzerstWybut

2023-11-15, 16:42
Baronessa napisał/a:

Pedał jakiś... Ale formę ma niezłą nawet. Też pracuję nad taką. Myślę, że naturalnie osiągalne...
Poproś mamusi, żeby opłaciła zaległe 2 miesiące abonamentu na neostrade, to ci odblokują prędkość...



Naturalnie to on raczej ma gen skakania po głowie a nie takie łapy

Silverface

2023-11-15, 17:20
Jak kiedyś prawie tak miałem jak robiłem kupę a jadłem mało błonnika to była ciężka sprawa. Lekko odjechałem ale potem było już ok. Na szczęście, była to pozycja siedząca więc byłem asekurowany. :D

SirMajkel

2023-11-15, 17:42
w stanach tam to mają narąbane.. 1/3 społeczeństwa spasiona na max, 1/3 napompowana sterydami od najmłodszych lat i 1/3 uzależniona od fentanylu a gdzieniegdzie tylko przemykają się niedobitki normalnych ludzi.

przemo3251

2023-11-15, 19:28
To normalne aby od napinki zgasło mu światło?

SkoPio1

2023-11-15, 21:38
przemo3251 napisał/a:

To normalne aby od napinki zgasło mu światło?



U normalnych nie.
U pederastów najwyraźniej tak.
(albo lesbijek, jeśli ten przygłup identyfikuje się jako baba - z idiotami to nigdy nie wiadomo).

kryptonowa_laska

2023-11-15, 21:41
przemo3251 napisał/a:

To normalne aby od napinki zgasło mu światło?



Omdlenie wazowagowalne powoduje nagłe rozszerzenie się naczyń krwionośnych w mięśniach szkieletowych oraz bradykardia. Najpierw dostał bradykardii - zbyt wolna praca serca, co spowodowało spadek ciśnienia tętniczego. Jak się rozluźnił, bo już go zamroczyło, ale jeszcze stał na nogach, to dzieła dopełnił jeszcze większy spadek ciśnienia krwi.

Jak to działa w dużym uproszczeniu:

1. Z całych sił napinasz wszystkie mięśnie szkieletowe przez minimum 30 sekund.
2. Czasami od tak silnego i długiego napinania się mocno wzrasta ciśnienie krwi.
3. Mięśnie gładkie we wszystkich naczyniach krwionośnych rozluźniają się, ale to nie działa bo naczynia są ściskane przez napięte mięśnie szkieletowe. W naczyniach panuje zbyt wysoki opór hydrodynamiczny, więc autonomiczny układ nerwowy próbuje go obniżyć rozluźniając naczynia krwionośne, zmniejszając siłę skurczu serca oraz jego tętno.
4. Napinasz się dalej, ale aktywują się mechanoreceptory umieszczone w zatoce szyjnej i dolnej ścianie serca. Dochodzi do bradykardii.
5. Spada ciśnienie tętnicze. Po chwili ustaje krążenie krwi w mózgu z powodu zbyt małego ciśnienia tętniczego (dotyczy tylko pozycji wyprostowanej).
6. Zamroczyło cię i odruchowo się rozluźniasz.
7. Naczynia krwionośne nie są już ściskane, rozszerzają się i stawiają teraz zbyt mały opór obwodowy, spada jeszcze bardziej ciśnienie tętnicze krwi. Jest ono za niskie, a reakcja układu nerwowego to kilkanaście sekund aby przeciwstawić się tej sytuacji. To jest zbyt wolno.
8. Tracisz przytomność, gdy krew nie dociera do mózgu przez dłużej niż 5-10 sekund (to jest kwestia indywidualna, stąd widełki).
9. Po kilkunastu sekundach, może kilku minutach, odzyskujesz przytomność, będąc mocno zdezorientowanym.

Rangraf

2023-11-15, 23:29
Żyłka pękła

Kiblodrzemek88

2023-11-16, 06:47
Piwko dla nagrywającego za opanowanie :->