18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Napierdalatrony Mrhoku! :evil:

miedziak • 2009-09-27, 15:20
Napie**alatrony Mrhoku! :evil:


ba...........ta

2009-09-27, 15:25
Muze mają świetną ale patrzeć to na nich nie mogę.W szczególności na ten klip-żenada po prostu.Ten gandalf-transewstyta-bez komentarza:)

Jareq91

2009-09-27, 15:55
0:24 - 0:25 ..... i jaaaaaa!

kuba_vt

2009-09-27, 17:23
tylko rubik ma gorsze teledyski...

bl...........rk

2009-09-27, 19:50
Jakby nie patrzeć to wszystkie ich klipy są dosyć śmieszne, i dla tego klipów w BM być nie powinno.

Dz...........su

2009-09-27, 21:10
Na ich usprawiedliwienie mogę napisać, że klip kręcili chyba w jeden dzień, bo tv chciało ich puścić, a nie mieli żadnego teledysku. Musieli coś sklecić na szybko.
Ale co racja, to prawda. W BM nie powinno się robić klipów. Jedynie Satyricon ze swoimi dupeczkami cośtam ciekawego tworzył, chociaż ostatnio od tej szczytnej idei odeszli.

An...........ax

2009-09-28, 15:56
Jacy oni wszyscy smutni... :/

ZłoconyPenisZagłady

2009-09-28, 22:29
Dziad_z_Lasu napisał/a:

Na ich usprawiedliwienie mogę napisać, że klip kręcili chyba w jeden dzień, bo tv chciało ich puścić, a nie mieli żadnego teledysku. Musieli coś sklecić na szybko.
Ale co racja, to prawda. W BM nie powinno się robić klipów. Jedynie Satyricon ze swoimi dupeczkami cośtam ciekawego tworzył, chociaż ostatnio od tej szczytnej idei odeszli.



A ja się nie zgodzę z tym..
Sądze że da sie zrobić dobry klip do BM.
Z tym że byłby on nawet droższy od klipów innych zespołów (Jak BM to hektolitry krwi prawda? Żeby aż na harda wrzucali)
Hmm, wlasnie....
A teraz, ile kasy moga mieć zespoły BMetalowe?
To gatunek dość niszowy. Ile mogą płyt sprzedać w porównaniu z lżejszymi gatunkami metalu?
To nie tak że nie można, to sie nie opłaca.
A więc latają gandalfy po lesie :D