18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Napierdalanie dziecka

phrontch • 2021-01-31, 08:32
Dyscyplina w domu musi być

psychoczarny

2021-01-31, 14:53
K00rwa aż mi się przypomniało jak się pasem wpie**ol dostawało i nie było jak uciec.

Kutasiarz

2021-01-31, 15:04
Bardzo wychowawcze podejścia... na pewno wiele go to nauczy.

Sadoletocioty

2021-01-31, 19:21
ratmed91 napisał/a:

Normalny wypie**ol od ojca może troszkę za dużo tych Razów ale ogólnie bez przesadnej agresji



Jak Cie stary j***ł w mordę w tym wieku to faktycznie to co widzisz na filmie może Ci się wydawać "bez przesadnej agresji"

Lukasz6922

2021-01-31, 19:24
To Gówno do wora plus trelinka i jezioro :!:

mitakana

2021-01-31, 19:41
ty sk***ysyny zebys zdech ale rente po sobie zostawil

Ko...........ah

2021-01-31, 19:45
Bije dziecko bo za mało plus 500 dostał--- Prawidłowo :D

BartekN

2021-01-31, 20:27
marcino_zly napisał/a:

Dzisiejszej "młodzieży" by się to przydało.
Gimbusy, co wy na to?
Proponuję zacząć od kabla od prodiża bądź witki brzozowej.
Wiecie co to? To się dowiecie!



Widze na chacie ladnie sie odpie**alalo

outsidethebox86

2021-01-31, 21:13
Tez dostawałam od ojca lanie, czasem pasem, czasem ręką, a przy większym przewinieniu-kablem, zbierało mi się też za siostrę, bo skoro jestem starsza to mam jej pilnować.

Nie działało to tak jak ojciec by sobie tego życzył, bo później prałam moją młodszą siostrę, czasem do tego stopnia, że mama mnie z niej ściągała.

Sewwww

2021-01-31, 21:20
Stulejarze nie macie dzieci i gówno wiecie a się wypowiadacie. Ja mam 4 letnią córkę jak sobie pomyślę że miała by takie coś dostać to az mi się słabo robi. Grzeczna, delikatna i uczuciowa dziewczynka jak tak można dziecko traktowac :-x

ti...........ax

2021-01-31, 21:37
Potem wielki halo jak ktoś na łożu śmierci napie**ala bakę czy dziadka. Młody tylko czeka na okazje żeby mu zrobić piekło takie jak sam miał.

outsidethebox86

2021-01-31, 21:43
Jabulko69 napisał/a:

Kolejny p*zdozwolennik bezstresowego wychowania? Jak Twoj syn bedzie zlodziejem, morderca albo co gorsza lewakiem to co, pochwalisz go za to?



Bicie dzieci jest rozwiązaniem dla leniwych rodziców, którzy nie potrafią z nimi rozmawiać, ani używać innych metod wychowawczych niż siła, jest to pójście na łatwiznę, które i tak nie skutkuje zgodnie z oczekiwaniami.

Bicie uczy, że przemoc jest rozwiązaniem każdego problemu, poza tym dziecko traci zaufanie do swojego rodzica i zaczyna się go bać. A później w obawie przed karą cielesną, dziecko uczy się także kłamać.

...same zalety z tego bicia... Tylko postaw się na miejscu bitego...

kris75

2021-01-31, 23:56
I to jest normalne wychowanie raz,raz bez przesady a nie jakies tiu tiu tiu a potem syn albo córka lgbt . Bogu daj zryc

Rebeliant

2021-02-01, 01:20
outsidethebox86 napisał/a:

Bicie dzieci jest rozwiązaniem dla leniwych rodziców, którzy nie potrafią z nimi rozmawiać, ani używać innych metod wychowawczych niż siła, jest to pójście na łatwiznę, które i tak nie skutkuje zgodnie z oczekiwaniami.
Bicie uczy, że przemoc jest rozwiązaniem każdego problemu, poza tym dziecko traci zaufanie do swojego rodzica i zaczyna się go bać. A później w obawie przed karą cielesną, dziecko uczy się także kłamać.
...same zalety z tego bicia... Tylko postaw się na miejscu bitego...



Dla biedy umysłowej to nie jest pójście na łatwiznę - intelektualne zjeby inaczej nie potrafią. Co innego w czasach PRL czy przed wojną, ale od ok. 30 lat jest inne prawo jak i moralność i zrozumienie przemocy. Zaakceptowali to praktycznie tylko ludzie inteligentni lub z pożądanym kręgosłupem moralnym, ludzie dobrzy i praworządni. Ścierwo muzułmańskie, zaścianek w Polsce, postsowieckie imigranckie bydło, czarni itp. element dalej bije dzieci, kobiety i obcych ludzi.

Dla ścierwa przemoc nie jest niczym złym, zatem biją swe dzieci, molestują je psychicznie, stosują nieadekwatne kary jak i wadliwe metody wychowawcze. Tak samo traktują innych. Głównie dlatego, że sami byli wadliwie wychowani, lub ich rodzice jak i oni są po prostu głupi aby zrozumieć czym jest przemoc wobec innego człowieka, czyli są marginesem społecznym.

St...........on

2021-02-01, 01:57
ratmed91 napisał/a:

Normalny wypie**ol od ojca może troszkę za dużo tych Razów ale ogólnie bez przesadnej agresji



Wypłynęła patola... p*zdusie biją słabszych w tym dzieci, żeby się dowartościować. Prawdziwy samiec alfa używa mózgu , nie kapcia, pasa, czy innego kabla. A to ,ze dla ciebie to normalne, oznacza że jestes skrzywiony , ale pewnie tak ci wygodniej. Ja swojemu starego wysłałem na ojom w wieku 17 lat, właśnie za to. Byle pretekst, wpie**ol. Naj***ny z pracy, coś mu nie spasowało, wpie**ol. W końcu eksplodowałem, z całą nienawiścią i gniewem, stara z sąsiadami mnie od niego odciągali bo bym go zatłukł,. Ale wiesz co? Dobrze się stało, bo w końcu nabrał do mnie szacunku. Oby ci kiedyś syn nie odpłacił tym samym za ten "normalny wpie**ol od ojca".

notak

2021-02-01, 09:38
kiedyś rodzice częściej dawali pasy i wyrastaliśmy na normalnych ludzi, a teraz rodzice wychowują takie c**y leniwe, że aż żygac się chce,
ale kumu to tłumaczyć jak gimbaza teraz głównie tutaj siedzi

outsidethebox86 napisał/a:

Tez dostawałam od ojca lanie, czasem pasem, czasem ręką, a przy większym przewinieniu-kablem, zbierało mi się też za siostrę, bo skoro jestem starsza to mam jej pilnować.
Nie działało to tak jak ojciec by sobie tego życzył, bo później prałam moją młodszą siostrę, czasem do tego stopnia, że mama mnie z niej ściągała.



kabel to już wyższy level, gratuluję doświadczeń