18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Napełnianie basenu

Krzysiek14199 • 2012-08-16, 00:10


Bardzo ciekawy pomysł :-)

mattheo

2012-08-16, 16:31
Genialne w swojej prostocie !

Doomik

2012-08-16, 17:17
QUASWERTY napisał/a:

Basen idealny, zesrać się można i nawet nie będzie widać ! genialne doprawdy genialne! :szczerbaty:



obyś kiedyś robił kloca na takiej głębokości, że ciśnienie nie pozwoliło by ci się wyprożnić, albo najlepiej żeby cię od tylca rozsadziło ty plebsie! k***a, basen nie służy do srania, matka ci nie mówiła ?

Alonso

2012-08-16, 17:40
Super pomysł. Na jaką wysokoś podaje wodę?

Ant1984

2012-08-16, 17:46
Za pomysłowość zawsze piwko!

Quaswerty

2012-08-16, 18:09
Doomik napisał/a:



obyś kiedyś robił kloca na takiej głębokości, że ciśnienie nie pozwoliło by ci się wyprożnić, albo najlepiej żeby cię od tylca rozsadziło ty plebsie! k***a, basen nie służy do srania, matka ci nie mówiła ?


A co k***a myślisz, że jesteś fajny, super jesteś, a może to Twoja matka pisała a Ty tylko Enter nacisłeś ?! Zyj na utrzymaniu mamusi jak Ci tak dobrze, i się nie wypowiadaj ty "plebsie" jak to ty określiłeś... Widzę, że hejting ci wychodzi bardzo dobrze... Wręcz idealnie... Oczywiście wszystko bierz na serio, bo trzeba pomyśleć, że to był joke, a to już boli... Masz jedno piwo, które dostałeś pewnie bo Ci matka postawiła... A obrażasz... ! Z takim brakiem kultury to jedynie Ty możesz być "plebsem" Zresztą ch*j obchodzą mnie opinie, ludzi, takich jak Ty, czyli którzy tylko chcieli by coś pokazać poprzez obrażanie innych osób... Nie nie jesteś fajny, dorośnij emocjonalnie to wtedy porozmawiamy, jak na razie nie rozumiem Twojego języka...
Zachowaj dla siebie cwaniaczku:

elda1987

2012-08-17, 14:08
@zozur - u mnie na działce ze studni wodę ciągniemy hydroforem - w te wakacje był tak właśnie napełniany basen dla dzieciaków i zdało test.