18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Naparzanie do parzysto kopytnych

Bo...........er • 2019-04-30, 17:00
Każdy znajdzie coś dla siebie :bije_konia:




Halman

2019-04-30, 17:06

kto grał/gra to piwo...

kothletino

2019-04-30, 18:05
Pierwszy raz w życiu widziałem parzystokopytnego węża, dzięki. :-)

Cara_Al_Sol

2019-04-30, 18:32
Parzystokopytnych piszemy razem.
Pozdrawiam.

Bo...........er

2019-04-30, 18:39
Cytat:

Parzystokopytnych piszemy razem.
Pozdrawiam.


To był sarkazm co do tego węża ... :roll:

Wiewór

2019-04-30, 19:10
Różnica między polowaniem w kraju cywilizowanym a w Polsce. W USA bierzesz giwere i idziesz do lasu. Skromne przepisy określają drobne nieuciazliwe zasady przede wszystkim kiedy do czego wolno strzelać i tyle.
W Polsce ustawy i milion paragrafow. Koła łowieckie, kiedy strzelać pod jakim kątem z jakiej broni, co wolno czego nie wolno, wygradzanie terenu, oznakowanie, zgłoszenia, pozwolenia i ch*j jako istota wszechwiedzaca co jeszce...
Nie daj boże myśliwy zapomni jednego z miliona paragrafow, zrobi coś nie tak i at desantuje się że śmigłowca, rekwiruja wszystkim broń, wpada prokurator wszystkim chce dać dożywocie, znacjinalizowac bron... Dramat. Niewolnicy we własnym kraju. :roll:

Imperator_Jan

2019-04-30, 20:07
Nie rozumiem.. Strzelają do zwierząt różnego gatunku więc nie ma to żadnego ekonomicznego uzasadnienia ciesząc przy tym mordę. To nie jest wporządku.

Antek01

2019-04-30, 20:16
@abraxus, w USA, co stan to inne prawo, więc nie pie**ol że wszędzie jest tak, że idziesz gdzie chcesz i ładujesz do czego chcesz.

JolkiPolkiPL

2019-04-30, 20:18
Facet zaj***ł sarne na moim terenie (za domem) ide patrze bo coś jebło patrze a ten h*j mi ją na moim trawniku patroszy i mówię mu że co to k***a jest on do mnie że wątróbkę dostane .Facet już nie strzela.

mygyry

2019-04-30, 20:31
@up typowy pies ogrodnika sam nie odstrzeli i zeżre a drugiemu zabroni

Sadic

2019-04-30, 20:50
Wiecie może gdzie można legalnie sobie postrzelać do zwierząt?
Wyłączając USA i państwa w ch*j daleko od PL.

Bo...........er

2019-04-30, 20:57
Cytat:

Nie rozumiem.. Strzelają do zwierząt różnego gatunku więc nie ma to żadnego ekonomicznego uzasadnienia ciesząc przy tym mordę. To nie jest wporządku.



Też nie rozumiem bardzo wielu kwestii w tym temacie. Myślę ze każdego szkodnika na mojej posesji odpalił bym jak najbardziej humanitarnie grzechotnika zawiązał na guza, kojoty i dziki przyprowadził na smyczy na posterunek policji z aktualnym dowodem osobistym.

Presty

2019-04-30, 21:19
strzelać do węża z przyłożenia?
Ja pie**olę.
Polskich myśliwych nienawidzę, a co dopiero amerykańców...
BoCHaterzy.