18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Napad z użyciem noża

phrontch • 2019-09-30, 12:50
Napastnik chyba nie miał funduszy na pistolet, więc próbował swego szczęścia z nożem. Mężczyzna, którego broniła kobieta, był według opisu niewidomy




poligon6

2019-09-30, 12:54
Zmywarka z trybem bojowym.

otomin

2019-09-30, 12:58
Kobieta bardziej waleczna niż nie jeden sadol pie**olony przed komputerem. Tak k***a p*zdy j***ne, widzicie kobieta się obronila a wy k***a byście pewnie uciekli bohaterowie za komputera.
PS. Jebie mnie wasze zdanie. Połowa jest fałszywa i mądre w necie jebac fałszywe k***y.

Wiewór

2019-09-30, 13:12
Ale co oni są poj***ni? Siedzieć Ameryce pd. przy piwku na ulicy bez broni palnej?
Tam trzeba stosować taktykę a'la surykatki - wystawić obserwatora.
Jeden z Ak-47 stoi i obserwuje otoczenie czy nie zbliża się zagrożenie.
Zatrzymuje się motocykl z dwoma cwe*ami i gościu od razu napie**ala z kałacha.

BanujNasNieMichalka

2019-09-30, 13:15
Nie chciał zajebac bo by to zrobił zaraz jak do niego podszedł. Dostał butelka w beret i zaczął debil wymachiwac kosą. Przykre że nadal całe społeczeństwa maja po 60 IQ i zabija za 3 dolce

kmiecioslaw

2019-09-30, 14:15
Grozić niewidomemu nożem :D

loda_szmato

2019-09-30, 15:07
russian-roulette napisał/a:

j***ne ścierwo


Heh, pierwsze słowa o których pomyślałem...

A typ do przerobienia na nawóz.

TB303

2019-09-30, 15:38
W takich przypadkach, każdy porządny obywatel powinien mieć prawo posiadania broni i możliwość odj***nia takiego sk***ysyństwa.

ZaSwojePiję

2019-09-30, 16:26
TB303 napisał/a:

W takich przypadkach, każdy porządny obywatel powinien mieć prawo posiadania broni i możliwość odj***nia takiego sk***ysyństwa.



Wraz z refundacją naboi i czyszczenia broni.

dunio90

2019-09-30, 17:10
TB303 napisał/a:

W takich przypadkach, każdy porządny obywatel powinien mieć prawo posiadania broni i możliwość odj***nia takiego sk***ysyństwa.



Aaaaa to pewnie przy składaniu wniosku wystarczy napisać "jestem porządnym obywatelem". Większej bzdury nie słyszałem k***a.

TłustyManat

2019-09-30, 17:18
otomin napisał/a:

nie jeden sadol pie**olony przed komputerem. Tak k***a p*zdy j***ne, widzicie kobieta się obronila a wy k***a byście pewnie uciekli bohaterowie za komputera.
PS. Jebie mnie wasze zdanie. Połowa




TB303

2019-09-30, 17:43
dunio90 napisał/a:

Aaaaa to pewnie przy składaniu wniosku wystarczy napisać "jestem porządnym obywatelem". Większej bzdury nie słyszałem k***a.


polakwrocek napisał/a:

Ten okaz chyba należy do grupy intelektualistów czerpiących całą wiedzę życiową z demotywatoy.pl i tamtych komentarzy.
Jak by mu się czapa zadymiła jak dowiedział by się że w Polsce można kupić 6 strzałowy rewolwer i chodzić z naładowanym po ulicach...
(poza zebraniami , muzeami , szkołami , środkiem masowego transportu ect) i to za około 2000 zł



polakwrocek

2019-09-30, 18:13
dunio90 napisał/a:

Aaaaa to pewnie przy składaniu wniosku wystarczy napisać "jestem porządnym obywatelem". Większej bzdury nie słyszałem k***a.



Ten okaz chyba należy do grupy intelektualistów czerpiących całą wiedzę życiową z demotywatoy.pl i tamtych komentarzy.
Jak by mu się czapa zadymiła jak dowiedział by się że w Polsce można kupić 6 strzałowy rewolwer i chodzić z naładowanym po ulicach...
(poza zebraniami , muzeami , szkołami , środkiem masowego transportu ect) i to za około 2000 zł

Sawix

2019-09-30, 18:24
A ten p*zdokleszcz co siedział to co , takiego fefra dostał ?