18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Napad

~_Yarko_ • 2022-06-21, 00:10
Taki bardzo nieudany ...


ifheowna

2022-06-21, 13:32
Siadło na tętnice jak ch*j.

qu4si

2022-06-21, 14:11
To jest najlepsza odpowiedź dlaczego policja amerykańska jak strzela to faszeruje gościa ołowiem. bo to nie film i po jednej czy dwóch kulach człowiek nie pada.

bardak

2022-06-21, 14:16
Ja pierniczę, co za świnie. Jaki chlew narobili!!!

egotiz

2022-06-21, 18:00
Jeden z lepszych postów tutaj od dłuższego czasu

Critical_Mass

2022-06-21, 18:35
Aż micha mi sie uśmiechnęła :D Dobry materiał. Bardzo dobry. Taki artystyczny :D

Nemrod90

2022-06-21, 18:53
Frank_Lopez napisał/a:

Pojedynek rewolwerów. Możliwe, że gdyby ochroniarz miał coś innego nie zdążyłby zareagować a tutaj wystarczyło tylko dobyć i zacząć naciskać spust. Może znajdzie się jakiś ekspert i powie czym ochroniarz tak go urządził?



Pistolet z nabojem w komorze pozwala zareagować równie szybko, a na dodatek kolejne strzały można oddawać szybciej i bardziej precyzyjnie, gdyż jest to broń samopowtarzalna, czyli przeładowuje się niejako automatycznie po każdym strzale i iglica pozostaje napięta do ostatniego naboju, a kurek w pozycji tylnej. W przypadku rewolweru drugi strzał wymaga napięcia kurka kciukiem lub można go ewentualnie napiąć spustem, ale wtedy trzeba się liczyć z koniecznością włożenia sporo większej siły do oddanie strzału, a to może wiązać się z pogorszoną precyzją w przypadku mniej wprawionego strzelca.

Nie bez powodu w USA służby już dawno zrezygnowały z rewolwerów na rzecz pistoletów. Nowoczesny, niezajechany pistolet jest równie niezawodny jak rewolwer, a oferuje niemal trzykrotnie większą pojemność magazynka, w przypadku często używanego Glocka jest to 17 nabojów. Zacięcia praktycznie się nie zdarzają, z moich pistoletów wystrzelałem już grubo ponad 10 tys. nabojów i nigdy mi się to nie zdarzyło, podobnie jak moim kolegom ze strzelnicy.

Ryju1983

2022-06-21, 20:23
Świetlanej przyszłości nie widzę dla tego w białej koszulce :lol:

w3exe

2022-06-21, 21:29
czy mi sie wydaje czy ten co napadał ma druty w nodze

piterzaut

2022-06-21, 23:02
Zasysacz napisał/a:

Ło qrwa ale rzeź wspaniałe w szyję dostał pewnie małpa zdechnie.



przy takim krwotoku to masz czas kilkunastu sekund na rachunek sumienia , ew. zdrowaśkę a potem lulu snem wiecznym. To w tych drzwiach obrotowych to najprawdopodobniej była agonia. a swoja droga piękna akcja. A pan bandzior to jakiś desperat ( albo debil) ,bo z tego co widzę to miał druty ortopedyczne w nodze.

Frank_Lopez

2022-06-22, 01:31
Nemrod90 napisał/a:

Pistolet z nabojem w komorze pozwala zareagować równie szybko, a na dodatek kolejne strzały można oddawać szybciej i bardziej precyzyjnie, gdyż jest to broń samopowtarzalna, czyli przeładowuje się niejako automatycznie po każdym strzale i iglica pozostaje napięta do ostatniego naboju, a kurek w pozycji tylnej. W przypadku rewolweru drugi strzał wymaga napięcia kurka kciukiem lub można go ewentualnie napiąć spustem, ale wtedy trzeba się liczyć z koniecznością włożenia sporo większej siły do oddanie strzału, a to może wiązać się z pogorszoną precyzją w przypadku mniej wprawionego strzelca.
Nie bez powodu w USA służby już dawno zrezygnowały z rewolwerów na rzecz pistoletów. Nowoczesny, niezajechany pistolet jest równie niezawodny jak rewolwer, a oferuje niemal trzykrotnie większą pojemność magazynka, w przypadku często używanego Glocka jest to 17 nabojów. Zacięcia praktycznie się nie zdarzają, z moich pistoletów wystrzelałem już grubo ponad 10 tys. nabojów i nigdy mi się to nie zdarzyło, podobnie jak moim kolegom ze strzelnicy.



Ok, ale czy nabój w komorze jest regułą? Czy to jest kwestia indywidualna, że stoi się np na ochronie z przeładowanym, odbezpieczonym glockiem? Czy są jakieś przepisy, które to regulują i np jest przymus: broń musi być nieprzeładowana i zabezpieczona, albo przeładowana i odbezpieczona? Wiesz o co mi chodzi. W tym przypadku wydaje się, że gdyby musiał przeładować, odbezpieczyć to byłoby już za późno a tak jednym pstrykiem skasował frajera jakąs 38 z policyjnego demobilu.

MisiaXD

2022-06-22, 08:21
Coś pieknieko już dawno nie było takiego pięknego filmiku.

tgdarek

2022-06-22, 13:57
No k***a, 36 sekund i wylało się na tyle żeby pójść do piekła :mrgreen:

Adrian92

2022-06-22, 14:08
Gościu myślał, że wyciągnie pistolet i ochroniarz się obsra a tu szok i niedowierzanie :D od pierwszego momentu gdzie było widać psikającą krew zacząłem liczyć sekundy jak szybko się wyjebie :)

Stalownik

2022-06-22, 20:55
Chłop rewolwerem spamuje jakby tam było unlimited ammo XD