18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Napad

Dreszczyk • 2014-04-03, 03:02

Brak jakiegokolwiek info na temat filmiku.
Jeżeli za mocne to na harda ;-)

miskolargol

2014-04-03, 18:32
mi to bardziej nA akt zemsty wyglada.

Rosiuu

2014-04-03, 18:33
fake, akurat ustawili się tak do kamery haha? :D

matusiak1990

2014-04-03, 18:50
Co to za przeróbka The XX Fantasy? Bo sie doszukac jej nie moge na yt

filarr

2014-04-03, 19:07
Nie takie rzeczy Kraków widział.

Puszek1999

2014-04-03, 20:06
TomusK napisał/a:



Bo sam masz być odpowiedzialny i pilnować swojej broni. Jak jesteś głąbem i Twoje dziecko odstrzeli z Twojej broni drugą osobę, albo siebie to tylko i wyłącznie Twoja wina.

Mój ojciec w metalowej szafie zamkniętej na kłódkę trzymał wiatrówkę, żeby mi coś głupiego do łba nie wpadło i żebym sobie, albo komuś innemu nie zrobił krzywdy jak byłem dzieckiem.. a strzelałem tylko pod jego obecność.



Ta tylko, że jak broń będzie legalna to broń i tak będzie można kupić bez przechodzenia specjalnych testów, było by jak w Ameryce, dilerzy narkotyków i broni wtedy zamiast napady z nożami, pałkami mielibyśmy napady z bronią to ja dziękuje.

berbelvieri

2014-04-03, 20:59
Tego sk***ysyna na rowerze powinni uj***ć na 5 lat za nieudzielenie pomocy

mily1200

2014-04-03, 21:38
Puszek1999- piszesz tak jakby teraz napadów nie było z bronią palną ;s

darnok99

2014-04-03, 21:39
@andreez91
Jeśli chcesz mi wmówić, że po zalegalizowaniu broni palnej dla wszystkich, liczba napadów z jej użyciem zmaleje to wydaje mi się, że z czarodziejki z księżyca też nie wyrosłeś.

burex666

2014-04-03, 22:18
mocna rzecz. na moje oko to były jakieś porachunki między a między... kto,nawet nie wiem jak zj***ny,organizowałby akcję napaści na przypadkowego łysego kolesia,maskując sie kapturami a z dupy pewnie sie wziął koleś z szotganem. Nie czytałem wcześniejszych komentarzy ale na pewno dużo w nich bólu dupy na wszelkie tematy niezwiązane z tematem filmu,od tuska przez cyganów i 'lewackie ścierwo' po miejsce reprezentacji Polski w rankingu FIFA

spiepszaj_dzbanie

2014-04-03, 22:25
Puszek1999 napisał/a:

Ameryce, dilerzy narkotyków i broni wtedy zamiast napady z nożami, pałkami mielibyśmy napady z bronią to ja dziękuje.


A ja nie, bo bandyci i tak mają broń palną jaką chcą, a nie "sztyl z mietły", a do tego wybierają nóż - bo jak strzelisz to słyszy cała dzielnica, a jak kogoś skosisz to już nie. W Polsce też są "hopstopy z murzynkiem" ale media o tym nie trąbią.
W wielu stanach nie kupi broni palnej bez pozwolenia, a murzyny i tak gonią z klamkami.

Dziękuję, dobranoc farmazonie.

Byłbym za dostępem do broni, ale pod warunkiem że ma być rejestrowana, i mieć zrobione testy balistyczne, właściciel musiałby umieć się nią posługiwać + do tego zmiana prawa i surowa kara za przykładowy atak. Oczywiście wskazane berło w kolon za trefnego murzynka.

ko...........er

2014-04-03, 23:10
Zacharael napisał/a:

Postrzał w brzuch. Nie widzę różowo jego przyszłości.


dostał w udo inwalido pie**olony ze szklanym okiem .

javier88

2014-04-03, 23:19
Typ w pomarańczowym obleciał go po kermanach,kilka razy. Widziałem. :D

konradtattoo

2014-04-04, 11:16
Prosze tutaj info o ataku nie chcialo mi sie tlumaczyc ale zainteresowani sobie poradza :)
"58 year old Vasil Treteckij (Василь Третецький), Chairman of the National Council of the town of Mirgorod in Ukraine was attacked by a group of three assailants who beat him, but were joined by a fourth who shot him with a rifle. Vasil Treteckij legally carried a handgun, but was overwhelmed by the assailants and never even got a chance to fire it. You can see the gun fall out of his hands at 10:14.

Man on a bicycle observed the entire attack from nearby and while it is understandable that he didn’t want to meddle with rifle armed attackers, the fact that he did fuck all even after the attackers left makes him a big fat coward.

During the attack, the chairman suffered severe wounds and lost a lot of blood. His blood pressure was 60/40 when medics got to him but as of this post, he’s still hanging in there (the attack took place on March 16, 2014). However, according to a vascular surgeon from Poltava Oblast Hospital, his leg may need to be amputated."

Dreszczyk

2014-04-06, 15:41
LubięMargarynę napisał/a:

Podrzuci ktos tytul nuty ktora leci w tle?


Proszę bardzo :)
Kod:
https://soundcloud.com/mustaphamond/paradiso