18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Napad, reakcja, kasacja

petru23 • 2020-08-08, 13:28
Koleś chciał zgrywać bohatera i jak często to bywa - nie wyszło mu.
Napad z bronią w ręku w Brazylii, obrona i śmierć ofiary.




Payan

2020-08-08, 13:31
Poświęcił siebie dla innych. :D Bohater.

PękniętySłoik

2020-08-08, 13:31
Umarł za to co kochał najbardziej. Czyli swój mały chiński telefonik za 100$

DzidaZawodnik

2020-08-08, 14:56
"Często" to socjalista jest gorszym złodziejem niź ten na filmiku, bo jakoś częsciej widzę jak bohater wygrywa niż ginie. więc nie pie**ol.

A co do ofiary, to umarł, bo z poczucia sprawiedliwości nie mógł opanować chęci odebrania broni chudzielcowi i strzelenia mu z bliska w głowę na legalu. Podniecił się za bardzo i tyle.

sard

2020-08-08, 15:09
Szkoda, że nie wszedł w niego na pełnej k***ie z pie**olnięciem, a nie tylko w stylu kina akcji czyli próba łapania za uzbrojoną rękę bo mogło się to udać.

kolosasz

2020-08-08, 15:14
Co oni robią z tymi telefonami? Ajfony są zabezpieczone przez Apple ID, iCloud.
A w Androidzie jest FRP (Factory Reset Protecion) także smartfonu z iosem i androidem
nie zresetuje się, jeśli nie poda się hasła to konta icloud czy google.

TytanowyRosomak

2020-08-08, 15:19
sard napisał/a:

Szkoda, że nie wszedł w niego na pełnej k***ie z pie**olnięciem, a nie tylko w stylu kina akcji czyli próba łapania za uzbrojoną rękę bo mogło się to udać.



Łapie się za zamek w pistolecie pierwszy strzał blokuje broń ale trzeba zimnej krwi.


aaaaaaaaaaaaaa

2020-08-08, 16:23
k***a mać... napadnięci zamaskowani, napastnik bez maski. k***a świat się kończy.

spiepszaj_dzbanie

2020-08-08, 17:57
TytanowyRosomak napisał/a:

Łapie się za zamek w pistolecie pierwszy strzał blokuje broń ale trzeba zimnej krwi.


Pierwszy strzał w Twoje bebechy - bardzo mądre
A rewolwer nie ma ruchomego zamka, więc gdzie tu logika?

Adrian649

2020-08-08, 18:43
spiepszaj_dzbanie napisał/a:

Pierwszy strzał w Twoje bebechy - bardzo mądre
A rewolwer nie ma ruchomego zamka, więc gdzie tu logika?



Jak ma rewolwer to łapiesz za kurek. A jak ma czarnoprochowca to musisz splunąć na kominek. Łatwizna. :krejzi:

aaaaaaaaaaaaaa

2020-08-08, 19:12
Adrian649 napisał/a:

jak ma czarnoprochowca to musisz splunąć na kominek......



:homer:
Mam nadzieję, że jaja sobie robisz?

polakwrocek

2020-08-08, 21:57
Adrian649 napisał/a:

Jak ma rewolwer to łapiesz za kurek. A jak ma czarnoprochowca to musisz splunąć na kominek. Łatwizna.



Ruchem ninja wyciągesz sprenzynkę ktora uwalnia kurek i nie sczeli.

PękniętySłoik

2020-08-08, 22:28
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Mam nadzieję, że jaja sobie robisz?



Nie robi sobie jaj. Ojcu co noc pluje na kominek i ten strzela aż dupsko huczy.

zlylukasz

2020-08-08, 22:40
Wyzimlak napisał/a:

Nie robi sobie jaj. Ojcu co noc pluje na kominek i ten strzela aż dupsko huczy.


Dokładnie lubie takich figo fago grubasów co marszczą freda codziennie bezrobotnych robaków a w internetach się mądruje .Adrian słcuhaj nie jest tajemnicą że bierzesz z d.... do buzi.Każdy wie nawet twoja obleśna mama że jak bys taki napad widział to zamiast łapać za kurek byś trzymał obsrane spodnie .Tacy słabeusze jak Ty po zobaczeniu takiej akcji by sie w łóżko moczyli.

Adrian649

2020-08-09, 01:47
@upy. Żal mi was.

aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Mam nadzieję, że jaja sobie robisz?



Jak jesteś tak inteligenty że musisz się o to pytać to twój problem. Zastanawiaj się dalej, może kiedyś znajdziesz odpowiedź...

Wyzimlak napisał/a:

Nie robi sobie jaj. Ojcu co noc pluje na kominek i ten strzela aż dupsko huczy.



Jeszcze nie wybaczyłeś ojcu tego co Ci zrobił w dzieciństwie? Trudno musisz z tym żyć do końca swoich dni. A życzę Ci długiego życia i rozpamiętywania tego wydarzenia.

zlylukasz napisał/a:

Dokładnie lubie takich figo fago grubasów co marszczą freda codziennie bezrobotnych robaków a w internetach się mądruje .Adrian słcuhaj nie jest tajemnicą że bierzesz z d.... do buzi.Każdy wie nawet twoja obleśna mama że jak bys taki napad widział to zamiast łapać za kurek byś trzymał obsrane spodnie .Tacy słabeusze jak Ty po zobaczeniu takiej akcji by sie w łóżko moczyli.



Każdy lubi co lubi, ja się w Twoje upodobania nie wpasowuje :D Rozumiem że Ty byś w takiej sytuacji zabił napastnika jadem? Masz go naprawdę, śmiertelną dawkę.