18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Napad plus włamanie

phrontch • 2021-04-02, 13:20
Dlaczego zmienili zdanie?




rara

2021-04-02, 13:30
Bo sami mieli zabawki, a natknęli się na gracza w tomb raider, który nienawidzi jak ktoś mu przerywa granie, tak samo wcześniej to się stało z jego upierdliwą matką, siostrą i bratem, a teraz jeszcze ci, noż och*jać można, nie wk***iłbyś się? Wiecie jakie nerwy ponoszą nawet jak ukochana wchodzi mi w kadr gry ( akurat jak gram w swoją ulubioną grę symulator wątroby) bo kawkę czy lolka przyniosła!

TRQPL

2021-04-02, 13:39
Trafił ktoregoś z tych złych?

woytasw

2021-04-02, 15:23
A u nas za strzelanie w plecy paragraf za próbę zabójstwa :)

Noside

2021-04-02, 16:19
Uciekli w popłochu, bo właściciel domu w porę ich zauważył i sięgnął po telefon. Po wciśnięciu przez niego dziewiątki zrozumieli, że żarty dawno się skończyły. Postanowili nie czekać na wybranie pozostałych cyferek i uciekli w popłochu.
Jest to idealny przykład obrazujący dlaczego powinniśmy dać odebrać sobie prawo do posiadania broni palnej i białej, a także noży dłuższych niż 7cm.

bercisko

2021-04-02, 16:23
Rasista. Bambusy przyszły do niego głosić dobrą nowinę i zabrać trochę "dobrowolnych" fantów dla Świętego Kościoła sp***alających Braci Mniejszych.

Smartghetto

2021-04-03, 00:00
Niby takie nicponie, ale o kwiatki zadbali. :krawaciarz: :gmoch:

bol3k

2021-04-03, 09:33
Nie wiem co miał na celu strzelając z podwórka w stronę ulicy w auto w którym siedziały te zwierzątka ale powiem wam ze byłem na strzelnicy strzelałem z broni palnej i jest to okropnie niebezpieczne narzędzie Nie jest jak na filmach . Ciekawe czy któreś z aut stojących na przeciwko miało dziury po kulach i ciekawe czy ktoś przy tym nie zginął. Polecam strzelnice nabiera człowiek respektu oby w Polsce nigdy nie było można kupić sobie broni w każdym sklepie jak to jest w stanach czy innym gównie. A i jebac czarnych wszystkich powinno się wyj***ć tak jak muslimów pozdrawiam czytelników :mrgreen: