18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Napad odwołany

~Sunday • 2022-07-22, 20:05

Pif paf :-D

d-_-bE.Prigozhin61

2022-07-22, 21:23
sberek38 napisał/a:

Czyli porzuciłeś juz wszystkie swoje "rzeczowe" argumenty, a teraz próbujesz sugerować, że to ja a nie ty, zacząłem się "pruć" w tym temacie. Hipokryto!



Weź się skończ błaźnić

Frank_Lopez

2022-07-22, 21:28
Pierwszy strzał w wątrobę a drugi w kręgosłup. Śmiesznie wygląda ten moment kiedy zorientował się, że jego zasrane życie brudasa dobiega końca, pewnie kwiczał jak świnka. Mam nadzieję, że zdążyli go jeszcze potorturować. Poskakać po nim trochę, może by wypluł te dwie pestki:)

marcino_zly

2022-07-22, 21:29
Ja pie**ole człowiek durszlak.
Hahah

Andrzejas

2022-07-22, 21:55
k***a, Barman od nieuków ludzi wyzywa, a sam w ojczystym języku pisać nie potrafi! XD
"ew" to nie jest skrót, baranie, tylko te wasze gówniackie wypociny liryczne.
W dobie słowników wbudowanych prawie w każdą aplikację i wszędobylskich klawiatur nie powinno być już takich przypadków. No ale jednak. Zawsze znajdzie się kretyn, który myśli, że robienie błędów podczas pisania, to coś normalnego, bo w jego wiosce wszyscy tak mieli.

d-_-bE.Prigozhin61

2022-07-22, 22:07
Andrzejas napisał/a:

k***a, Barman od nieuków ludzi wyzywa, a sam w ojczystym języku pisać nie potrafi! XD
"ew" to nie jest skrót, baranie, tylko te wasze gówniackie wypociny liryczne.
W dobie słowników wbudowanych prawie w każdą aplikację i wszędobylskich klawiatur nie powinno być już takich przypadków. No ale jednak. Zawsze znajdzie się kretyn, który myśli, że robienie błędów podczas pisania, to coś normalnego, bo w jego wiosce wszyscy tak mieli.


Kolejny pajac bez szkoły
https://sjp.pwn.pl/slowniki/ewentualnie.html

wojownik070707

2022-07-22, 22:46
Fajny filmik, dużo w nim emocji różnego rodzaju. To mi się podoba

TheBadFrog

2022-07-22, 22:52
tętnica idzie pachwiną a nie nad kieszenią spodni w miednicy, zagrożenie życia jest ale na pewno to nie była tętnica udowa. Z udowej to leci z ciśnieniem porannego moczu stulejek sadolowych

Kris891

2022-07-22, 23:02
Ale ten świniak na ziemi zaczął potem tańczyć bredgensa :D

Gazownik

2022-07-23, 00:35
Czytając te wszystkie mądrości doszedłem do wniosku, że jestem za, a nawet przeciw. Tętnica nie ruszona, bo jak już ktoś wyżej napisał lało by się jak ze stulejek, czyli spodnie całe czerwone w trzy sekundy. A tu kropki jakby posrywał na sraczce. Co nie ujmuje mu honoru za przetrącenie kregosłupa temu ścierwu

bobobson napisał/a:

Gościu się telefonem osłaniał od tego strzału?



Tak, a co?

bobobson napisał/a:

Gościu się telefonem osłaniał od tego strzału?



Up

Heliar

2022-07-23, 01:07
Udo? Mi tam wygląda jakby gość dostał w lewą rękę, a że czarna koszulka to plamy nie widać.

JebacPis100procent

2022-07-23, 05:11
Całe szczęście, że miał założoną maseczkę, bo jeszcze mogło dojść do tragedii.

Frank_Lopez napisał/a:

Pierwszy strzał w wątrobę a drugi w kręgosłup. Śmiesznie wygląda ten moment kiedy zorientował się, że jego zasrane życie brudasa dobiega końca, pewnie kwiczał jak świnka. Mam nadzieję, że zdążyli go jeszcze potorturować. Poskakać po nim trochę, może by wypluł te dwie pestki:)



Jesteś moim idolem.

AnonnnXX55598

2022-07-23, 05:51
sberek38 napisał/a:

Szeryf też dostał w udo. Sika jak z tętnicy, więc 2 trupy niewykluczone



Nie widziałeś krwawienia z tętnicy. Jakby dostał w udową to padłby w 30 sekund, szybciej niż kowboj.

victorszapapapolis

2022-07-23, 07:30
ciekawe czy zdążył doczołgać się tam gdzie jego miejsce czyli do śmietnika

glidechris

2022-07-23, 11:19
Mial52.440, 17.740m nadzieję , że do z przyłożenia odjebie ech no cóż , następnym razem :)

KiKiZ

2022-07-23, 13:03
BarmanInternetu napisał/a:

Kolejny pajac bez szkoły



czemu się sam zaorałeś? "ew." jest skrótem od ewentualnie - ew NIE

o to chodzi w tej całej tyradzie kolego