18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Napad na żabke

silwerbalk • 2023-06-10, 15:33
W ciągu zaledwie kilku tygodni aż trzy razy ich sklep napadł ten sam sprawca, grożąc ekspedientkom siekierą. Dwa razy udało mu się uciec z pieniędzmi, za trzecim razem wpadł na gorącym uczynku wprost w ręce policji. Jak się nieoficjalnie sprawcą zuchwałych napadów jest 17-latek, syn sędzi Sądu Najwyższego. Czyli ch*ja mu zrobią... Ale za drobniaki jak stara/stary zarabia tyle hajsu to po ch*j się bawić w napady


patgaw

2023-06-10, 15:37
silwerbalk napisał/a:

Ale za drobniaki jak stara/stary zarabia tyle hajsu to po ch*j się bawić w napady



Jak to czemu.. bananowce tak robia zeby udawac gangsterow na dzielnicy plus to co napisales - wiedza ze nikt im nic nie zrobi.

~Velture

2023-06-10, 15:38
Kasta nadzwyczajna i tyle w temacie. To tak jak ten roztargniony sędzia co zapie**olił z kasy 50zł... albo ten inny co ze stacji 20zł... albo kolejny co...

Ja w tej chwili mam coś z prawem i cała video/foto relację wam dopie**olę w osobnym temacie abyście mieli pogląd jak to wygląda. No ale nie spojleruję bo póki co nie mam żadnych oficjalnie zarzutów ani nie jestem podejrzanym, jeszcze.

Kriski

2023-06-10, 15:47
Jak ktoś to nagłośni to tylko poparcie Ziorra go uratuje, a ten raczej nie lubi takich numerów.

silwerbalk

2023-06-10, 15:54
patgaw napisał/a:

Jak to czemu.. bananowce tak robia zeby udawac gangsterow na dzielnicy plus to co napisales - wiedza ze nikt im nic nie zrobi.



Gangsterem? .... Pan Guzman czy pan Escobar nie wbijali do nocnego z siekierą by zajebac 300 pesos i czteropak...
Zajmowali się bardziej interesem profilowym.
Nie nie Gangsterzy a zwykłe murzyny tylko że kolor skóry biały

butcher11

2023-06-10, 16:18
VeIture napisał/a:

Kasta nadzwyczajna i tyle w temacie. To tak jak ten roztargniony sędzia co zapie**olił z kasy 50zł... albo ten inny co ze stacji 20zł... albo kolejny co...



Film nie dotyczy sędziego a ty pisowcu wyjeżdżasz z jakąś "kastą" :D

aurora

2023-06-10, 16:33
Pamiętacie zjeba z Sopotu?






info

Pani sędziny N

Sąd Rejonowy w Sopocie zadecydował, że Michał L., który wjechał samochodem na Monciak i potrącił 23 osoby, wyjdzie z zakładu zamkniętego i dalsze leczenie odbywać będzie na wolności. Mężczyzna od ponad dwóch lat przebywał w szpitalu psychiatrycznym, bowiem wcześniej sąd stwierdził, że w momencie, gdy wjechał w tłum ludzi był niepoczytalny.

neo001

2023-06-10, 17:34
butcher11 napisał/a:

Film nie dotyczy sędziego a ty pisowcu wyjeżdżasz z jakąś "kastą"



Film dotyczy syna sędziego i jak w opisie zaznaczono ch*ja mu zrobią z tego tytułu. Jak zwykle sprawę zamiotą pod dywan(co by w papierach nie miał nasrane śmieć), bo ta twoja zj***na lepsza kasta czuje się ponad prawem. I jak już ktoś z polityką wyjechał to tylko ty.

żmij

2023-06-10, 17:56
neo001 napisał/a:

Film dotyczy syna sędziego i jak w opisie zaznaczono ch*ja mu zrobią z tego tytułu. Jak zwykle sprawę zamiotą pod dywan(co by w papierach nie miał nasrane śmieć), bo ta twoja zj***na lepsza kasta czuje się ponad prawem. I jak już ktoś z polityką wyjechał to tylko ty.


Wierz mi, tłumaczenie nie ma sensu. U nich istnieje tylko czerń i biel.

butcher11

2023-06-10, 18:56
neo001 napisał/a:

Film dotyczy syna sędziego i jak w opisie zaznaczono ch*ja mu zrobią z tego tytułu. Jak zwykle sprawę zamiotą pod dywan(co by w papierach nie miał nasrane śmieć), bo ta twoja zj***na lepsza kasta czuje się ponad prawem. I jak już ktoś z polityką wyjechał to tylko ty.



A ty już wiesz że mu nic nie zrobią :D ile znasz takich spraw że umorzyli komuś postępowanie bo ma w rodzinie sędziego? jak sprawa dotyczy kogoś z rodziny sędziego to wjeżdżanie z przekazem TVPiS i PiS o nadzwyczajnej kaście jest po prostu głupie. Nadzwyczajna kastą to są politycy którzy sobie co chwile zapewniają bezkarnośc.

neo001 napisał/a:

Film dotyczy syna sędziego i jak w opisie zaznaczono ch*ja mu zrobią z tego tytułu. .



Aha no to ja ktoś w opisie dodanego filmu napisał że mu pewnie nic nie zrobią, to faktycznie tak będzie:D :D w postanowieniu o umorzeniu postępowania powołają się na opis filmu z sadistica:D

tomnbb

2023-06-10, 19:25
Z uwagi na to kim jest ten synek itd. uważam, że najlepsza metoda jest znana tu wszystkim deskoterapia+ew. grill że Stomilem

paniczmax

2023-06-10, 19:30
butcher11 napisał/a:

Film nie dotyczy sędziego a ty pisowcu wyjeżdżasz z jakąś "kastą"



jesteś idiotą czy tylko udajesz, synek prokuratora sędziego czy nawet w latach 90 policjanta był po porostu nietykalny i nadal tak jest zaraz żółte papiery że jebnięty albo się leczy z uzależnenia i nic nie można mu zrobić co najwyżej połotwarty psychiatryk na max poł roku , gdzie ty się chowasz w szafie bo raczej nie w Polsce

smc

2023-06-10, 19:45
Napadł ma Żabkę, ponieważ zaszły szczególne okoliczności.


Często w rodzinach wysoko usytuowanych ludzie czują się wyjątkowi. Doszli do swojego statusu dzięki posiadaniu cech, które występują niezmiernie rzadko, jak inteligencja, spryt, zaradność, pracowitość oraz pewne cechy nadprzyrodzone.
Młodsze pokolenie wyrasta w poczuciu wyjątkowości. Jednak czujni rodzice odcinają swoje dzieci od pieniędzy, co wpędza je w swoistą pułapkę.
Taki młodzieniec nie zaakceptuje nużącej pracy poniżej swoich możliwości, jednocześnie widzi jak łatwo starsi zarabiają duże pieniądze.
Łącząc te dwa fakty, wyjście jest jedno: zarobić szybko jakąś sensowną kwotę.
Ponieważ legalnych możliwości zarobienia większej kasy, taki człowiek nie ma zbyt wiele, ppdejmuje decyzję, że chwila strachu jest lepsza, niż zmarnowanie całego miesiąca.

Więc staje po niewłaściwej stronie lady...



Paradoksalnie w lepszej sytuacji są dzieciaki z plebsu, widząc uj***nych pracą rodziców nie mają złudzeń, ani aspiracji, łatwo są w stanie pogodzić się z losem i iść do byle jakiej pracy za marne grosze...

d-_-bE.Prigozhin61

2023-06-10, 19:48
Dokładnie zrobią mu tyle co temu ch*jowi co na czołówkę po kokainie rozj***ł dwie osoby i jeszcze sk***ysyn tłumaczył że nie jego wina bo tamci jechali trumną na kółkach.Kilka dni temu frajer był na tym marszu komunistycznym, przypadek?

argen64

2023-06-10, 19:58
Krzyczał Wolne Sądy??? :)