18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Napad na taksówkarza

luk95 • 2019-08-16, 22:36
Twarze Sebixa i Karyny nieskalane myśleniem. Podobno już ich mają. Mam nadzieję , że ostro ich za to dojadą.



[ Komentarz dodany przez: Angel: 2019-08-19, 08:38 ]

Zamieszczanie danych osobowych osób trzecich, niepublicznych, w tym również wklejanie linków do ich profilów na portalach społecznościowych będzie karane blokadą konta na miesiąc (W5) albo całkowitą

http://www.sadistic.pl/nowy-taryfikator-ostrzezen-vt204171.htm
http://www.sadistic.pl/regulamin.htm .

Belweder

2019-08-16, 23:34
Zrobią sobie bombelka i jeszcze będziecie im na niego płacić z podatków :roll: chwała PIS, chwała 500+. Chciałbym jeszcze dodać, że znajoma mająca zarobek z mężem w okolicach ~15 tyś miesięcznie netto również dostaje od was +500 na 2 dzieci i śmieje się z kretynów w Polsce, że jej jeszcze dopłacają :lol:

PsikutaBezS

2019-08-16, 23:34
fake !!! wybory się zbliżają

noobol

2019-08-16, 23:34
dlaczego w polsce przestrzen kierowcy nie jest oddzielona od miejsca dla pasazerow (ta plastikowa szyba?) tak jak jest to zrobione wiekszosci cywilizowanych krajow?

Pimp187

2019-08-16, 23:37
noobol napisał/a:

dlaczego w polsce przestrzen kierowcy nie jest oddzielona od miejsca dla pasazerow (ta plastikowa szyba?) tak jak jest to zrobione wiekszosci cywilizowanych krajow?



No,bo Polska to nie jest cywilizowany kraj... proste.

mam_racje

2019-08-16, 23:42
Biedni (głupi) ludzie, osądzić i resocjalizować? Ale jak?

Może się faktycznie trzeba za nich tylko modlić?

wubepe

2019-08-16, 23:42
Już płaczą obydwoje na 24.

Attero132

2019-08-17, 00:10
Ta typiara co ma twarz z IQ na minusie nawet nie pójdzie siedzieć. A powinna już być konsumowana przez robaki

kzf

2019-08-17, 00:12
noobol napisał/a:

dlaczego w polsce przestrzen kierowcy nie jest oddzielona od miejsca dla pasazerow (ta plastikowa szyba?) tak jak jest to zrobione wiekszosci cywilizowanych krajow?



Powodzenia w zakładaniu tego w Mietkach W124, Passacie czy Lagunie. Chyba taksówkarz będzie Cię musiał w kostkę pasami spiąć i dopiero ruszyć w kurs, bo z tyłu nawet nóg byś nie włożył.
To nie Anglia, że mają swojego producenta i z fabryki wyjeżdżają nowe LTI TX05, zaprojektowane tak, jak Ty proponujesz ;)

zielak300

2019-08-17, 00:31
I rozj***ł się j***ny cwe*.

JezTuptajacyNoca

2019-08-17, 00:31
Belweder napisał/a:

Zrobią sobie bombelka i jeszcze będziecie im na niego płacić z podatków chwała PIS, chwała 500+. Chciałbym jeszcze dodać, że znajoma mająca zarobek z mężem w okolicach ~15 tyś miesięcznie netto również dostaje od was +500 na 2 dzieci i śmieje się z kretynów w Polsce, że jej jeszcze dopłacają



Dlaczego mieliby nie brać, skoro to i tak idzie z ich kieszeni*? Bo PiS prosił, że jak ktoś ma hajs, to żeby nie brał? To, że komuś lepiej się powodzi, to zwykle kwestia tego, że te osoby sobie na to zapracowały. Najłatwiej jest sobie usiąść na ławeczce i pie**olnąć browarka. ;)

* nawet śmiem twierdzić, że na to 500+, to ta para daje więcej niż większość z 'Was'. ;)

floverinho

2019-08-17, 00:38
Już na samym początku widać, że ta dz**ka wyciąga resztki fety z nosa i nie mówię o serze. Bonnie & Clyde k***a. Szkoda śliny żeby pluć na takie ścierwo.

Belweder

2019-08-17, 00:43
Zjacer napisał/a:

Dlaczego mieliby nie brać, skoro to i tak idzie z ich kieszeni? Bo PiS prosił, że jak ktoś ma hajs, to żeby nie brał? To, że komuś lepiej się powodzi, to zwykle kwestia tego, że te osoby sobie na to zapracowały. Najłatwiej jest sobie usiąść na ławeczce i pie**olnąć browarka.



Może są w Polsce ciekawsze rzeczy, na które można przeznaczyć pieniądze niż dawanie patologi lub tym którzy mają nazbyt ? Jeśli już się bawią w tak masowe rozdawnictwo sporej kasy to mogły by być tego jakieś wymogi typu - ograniczony budżet maksymalny, wymóg zatrudnienia itp. i to pomogło by tym, którzy tej pomocy potrzebują i coś robią, aby ją otrzymać. Później słychać, jak gospodarka rośnie w siłę za rozdaną kasę, że niby Polacy zostawiają pieniądze u nas... szkoda tylko, że z 70 znanych firm, gdzie Polacy zostawiają kasę ( Pudliszki, Żubrówka, Winiary, Kamis, Zelmer, Mieszko, Żywiec, Sokołów,Żabka i tak dalej i tak dalej... ) została sprzedana za śmieszny hajs i tylko zagraniczni na nas zbijają hajsiwo jako na robolach w naszych własnych fabrykach :mrgreen: no tak, ale dajmy Polakom, bo się im należy, płaćmy zagranicznym firmom zamiast dostawać hajs do krajowych i pracujmy za polską stawkę w zagranicznych firmach stawianych na terenie naszego kraju. :mrgreen:

* i nigdzie nie napisałem, że mają nie brać. Mają brać, jeśli mogą to wykorzystać. Mnie to jedynie śmieszy, że robią program aby pomóc ubogim rodzinom a zamienia się to powoli w kabaret.

St...........on

2019-08-17, 00:54
Pimp187 napisał/a:

Ja też Polak,tylko mam to szczęście, że nie mam brzydkiego, polskiego ryja jak 99% z was



To uważaj bo Sebixy cie wezmą za ciapusa i dostaniesz wpie**ol jak ostatnio ten adwokat.

Ti...........ch

2019-08-17, 00:59
zielak300 napisał/a:

I rozj***ł się j***ny cwe*.



Oho, pojawił się nasz internetowny wojownik, prawilny przech*j - Zielak300 aka Marik1234

Okrutnik6

2019-08-17, 01:12
jej pejsbuk mówi, że pełnoletnia, ale w gimnazjum, pewnie upośledzona, więc karę złagodzą niestety
:idzwch*j:
Już nawet na YT pod tym filmikiem są linki do ich profili, zresztą na jej profilu coraz więcej komentarzy apropos tego rozboju