18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Napad na stację benzynową NAGRODA

Brutal90 • 2018-04-11, 14:15
Na dzień dzisiejszy nagroda to 10 tyś. złotych za wskazanie sprawcy,płaci właściciel stacji.Twarz jest zamaskowana,natomiast kamery nagrywają również dźwięk.Także wsłuchajcie się dobrze,bo być może to wasz sąsiad,chłopak,kochanek.A 10 tyś to już coś za wskazanie.Druga sprawa to napad ten jest już wg nieoficjalnych doniesień 7-8 w okolicach Włocławka oraz Płocka.Na dwóch filmach sprawca atakuje tą samą stację (tak bezkarnie się poczuł).Napady te są ,,świeże'' raptem z kilku dni temu.Sprawca posiadał przedmiot przypominający broń palną.


Na pierwszym nagraniu pracownicy są w miare spokojni.

31.03.2018



Natomiast na drugim filmie,pracownicy są strasznie przestraszeni w związku z tym samym doświadczeniem po raz drugi.

09.04.2018

~Velture

2018-04-11, 15:27
RoboCat napisał/a:

Jakby wlasisciel na nocki dawal ochroniaza, albo jakis alarm czy cos... ale oszczednosci. do tego na 100% potracil pracownikom.


Pomijając "ochroniaza" to przecież stacje benzynowe mają alarm i guziki antynapadowe tylko ch*j z tego jak ochrona z solidu czy innego juventusa zjawi się tam po 10 minutach a gość skończy po 3 i do tego pracownicy trzymają piloty z tymi guzikami gdzieś k***a na zapleczu.

Ochroniarz na cały etat na nocki... ciekawe. Musieliby szukać kogoś z pozwoleniem na broń bo inaczej na ch*j ochroniarz co ma latarkę jak wpadnie ktoś z bronią. No i powiedzmy, że nawet dostanie tylko minimalną krajową to i tak wychodzi ~30 tysięcy rocznie jego pensja. No a jak wiemy taki pracuje tylko 5 dni i raczej nie znajdą nikogo z pozwoleniem na broń aby zapie**alał codziennie, dzień w dzień.
Bez dalszego pie**olenia uznajmy, że niech będzie to koszt tych śmiesznych 30 tysięcy rocznie.

Koszt ubezpieczenia od kradzieży, włamania, pożaru, zdarzeń losowych, zniszczeń itp. wyniesie rocznie 2 tysiące...

No więc po ch*j ma ktoś brać ochroniarza?
Nawet w bankach k***a nie ma ochroniarzy prawie.

tarcer123

2018-04-11, 15:44
Pracownik na drugim filmie sam by się wyeliminował tym skokiem przez blat. :amused:

Dexterous

2018-04-11, 18:32
Ale zaraz, czy napastnik grozi bronią palną?! Jak to możliwe? Przecież w Polsce nie można ot tak sobie posiadać i nosić broni palnej! Jakim cudem to się stało, skoro prawo tego zabrania?! :amused:

himen85

2018-04-11, 18:55
Velture napisał/a:


Ależ ty jesteś męski i odważny aby ryzykować swoje życie/zdrowie dla ubezpieczonego hajsu swojego szefa :mom_please:



ty i ten ~angel
o ja pie**ole :)

Rinko

2018-04-11, 19:12
eclipse2012 napisał/a:

na tych stacjach to same c**y robią
zaj***ł bym gościowi rozważnie z partyzanta biorąc pod uwagę to czym grozi
jedną ręką k***ę bym połamał



[/quote]

kokos_123

2018-04-11, 20:39
Velture napisał/a:

Co on zrobi z tymi 7 tysiącami? Na ile mu to wystarczy?

No jak widać, na ledwo ponad tydzień, teraz wystarczy że policja obsadzi tę stacje na 2 kolejne tygodnie i go mają :D

wojtasbbi

2018-04-12, 06:59
Pracowałem 5 lat temu na lotosie. Kasa jest ubezpieczona i pracownicy mają zakaz kozaczenia podczas napadu. Z tym że w kasie nie mogło być więcej niż 3 tys zł. ( Regularnie wrzucalismy kase do sejfu) przynajmniej tak bylo 5 lst temu. Co do guzików do wsuwania ochrony to trzyma się je pod ladą . Podczas półrocznej pracy na Lotos Optima guzika użyłem tylko raz bo jakis pijak przewracał płyny do spryskiwaczy. Ochrona zjawiła sie po 30 minutach :)

~Angel

2018-04-12, 08:10
himen85 napisał/a:



ty i ten ~angel
o ja pie**ole :)



o ch*j ci chodzi :wtf:

jbone

2018-04-12, 21:47
niech opie**oli jakiegoś bociana czy inne chwilówki przecież te k***y mają kupę kasy a karki siedzą w domach.

MadDave

2018-04-13, 11:03
eclipse2012 napisał/a:

na tych stacjach to same c**y robią
zaj***ł bym gościowi rozważnie z partyzanta biorąc pod uwagę to czym grozi
jedną ręką k***ę bym połamał




Takich ludzi nam trzeba! dających się zastrzelić za nie swoje dobra które są w dodatku ubezpieczone :D

ch*ja byś zrobił tak ci powiem. Byłbyś równie zesrany jak każdy inny człowiek który nigdy się nie znalazł w takiej sytuacji... W trakcie twojej bohaterskiej szarpaniny broń czy co on tam miał mogła zranić tę dziewczynę lub nawet ją zabić, co się w sumie często zdarza podczas takich akcji. Wtedy stałbyś ze zwieszonym ryjem z gównianą świadomością że gdybyś nie zgrywał herosa z fimu nie doszło by do tragedii. Na miejscu szefa wypie**oliłbym cię na zbity ryj za narażanie personelu i siebie swoją gówno wartą postawą.

Kiedyś pracowałem w salonie jubilerskim i szef dał mi taką radę- jeśli wbije ktoś z nożem czy bronią i będzie żądał od ciebie wydania złota te je mu oddaj a nawet ładnie zapakuj. Towar jest ubezpieczony a życie i zdrowie masz tylko jedno.

Co do ochroniarzy- któregoś razu na koncercie spotkałem się z ochroniarzem k***a tak grubym że musiał siedzieć na krześle, zezowatym z czego jedno oko było zakryte mgłą. Także pozdro dla tekiej ochrony...

DonSzabla

2018-04-13, 11:19
Pracowałem na stacji paliw ponad dwa lata. Te ich systemy napadowe i "ochrona" to pic na wodę. Jak nadusi się przycisk napadowy, to po dwóch godzinach (przy dobrych wiatrach) wpada Pan Stasiu (opis podał kolega Abraxus). Rzut okiem na gościa i uświadamiamy sobie, że jesteśmy w dupie. Taka prawda. Emeryci z orzeczeniami o niepełnosprawności, to chleb powszedni w tego typu firmach ochroniarskich.

Pracownicy stacji paliw w takich sytuacjach zdani są tylko na siebie. Szkoda czasu na naduszenie przycisku. Niech "ochroniarz" Stasiu drzemie w najlepsze.

St...........on

2018-04-13, 19:18
A ja mam nadzieję, że właściciel najmie cyngla i ten zrobi robotę po cichu (wyrwie chwasta).

marcinsud

2018-04-14, 00:16
U mnie w rodzinnej miejscowości stacja jest 24 h, ale po 22 drzwi zamknięte dystrybutory odpalane z wewnątrz i zamówienia tylko przez okienko. Paliwo płatne z góry. I nie ma problemu z pedałami z pistoletami na wodę.