18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Napad na sklep

Perhydrol • 2018-09-14, 17:12
Napad z nożem w ręku i obrona wiadrem wody

zakmen

2018-09-14, 21:33
@mrokussw Nie wiem jak wasze mamy ale moja prawdopodobnie oddała by pieniądze i zadzwoniła na policję.

Hoofner

2018-09-14, 21:48
nie wiem po ch*j się sracie , dla mnie dość zabawne .

wpr

2018-09-14, 23:38
No i taki j***ny sk***ysyn może sobie od tak wejść do sklepu i zaźgać Bogu ducha winną kobitę, ponieważ kobita nie ma NIC czym mogłaby się obronić. Pomijam jakieś paralizatory, batony czy innego ch*ja na kiju, a gdyby tak miała ona takiego na przykład Colta Detonicsa kaliber 11,43 mm albo Glocka 26 kaliber 9 mm? Odj***łaby szmaciarza nim zdołałby podnieść ten swój sk***iały kozik.

eaz

2018-09-15, 04:21
I nikt do tej pory nie wspomniał, że w tym sklepie piwo z kija można kupić. Czy może źle widzę?

Gondone

2018-09-15, 08:15
@wpr,czy sądzisz,że gdyby takie kobity mogły nosić colty, to do napadu na nie ktoś startowałby z nożem?




pochminick

2018-09-15, 08:15
Zapewne już przebywa w odosobnieniu - kobita wrzeszczy, że go zna i że to głupek.

wpr

2018-09-15, 09:12
Gondone napisał/a:

@wpr,czy sądzisz,że gdyby takie kobity mogły nosić colty, to do napadu na nie ktoś startowałby z nożem?





Nóż może kupić każdy jeden łachudra. Kosztuje grosze i nie wymaga pozwolenia. Broń palną (legalnie) tylko niekarany, praworządny obywatel. Muszę dalej tłumaczyć...?

Paniczyk

2018-09-15, 10:50
Ja pie**olę... Ta ekspedientka chciała go wygonić ze sklepu czy mu pięściami dopie**olić? Zero instynktu samozachowawczego. Jakby dała te pieniądze bez pie**olenia to by i ona i jej klientka przeżyła.

wilkoala

2018-09-15, 12:51
Wieszacie psy na pani sklepikarce, a jak dla mnie to ona ma jaja.
Wystartowal do niej gosc z nożem, dzgnal pare razy klientke sklepu, a ona mu przypie**olila kijem od mopa. Może i głupia, ale odważna. Po obejrzeniu tego filmiku zmieniam zdanie o przyjmowaniu kobiet do wojska i policji. Niech przyjmują, tylko zeby byly takie jak ona. Szacun.

TB303

2018-09-15, 14:18
wpr napisał/a:



Nóż może kupić każdy jeden łachudra. Kosztuje grosze i nie wymaga pozwolenia. Broń palną (legalnie) tylko niekarany, praworządny obywatel. Muszę dalej tłumaczyć...?


Zresztą, każdy bandyta i tak zawsze załatwi sobie broń z lewego źródła. Czarny rynek.

wpr

2018-09-15, 19:42
wilkoala napisał/a:

Po obejrzeniu tego filmiku zmieniam zdanie o przyjmowaniu kobiet do wojska i policji. Niech przyjmują, tylko zeby byly takie jak ona. Szacun.



Do wojska - jak najbardziej. Do pododdziałów zabezpieczenia, logistyki, opieki medycznej. Do oddziałów liniowych - nie. Kobita z filmiku może i ma jaja, ale nie wytaszczy rannego żołnierza spod ognia gdy żołnierz jest 90 kg facetem z 30 kg sprzętu na sobie. Pomijam już kwestie higieny itp. kobiety są słabsze fizycznie i jest to po prostu j***na oczywistość. Chyba, że pododdziały złożone wyłącznie z kobiet jak jest np. w IDFie. W piechocie czy rozpoznaniu nie ma miejsca na koedukację.

TB303 napisał/a:


Zresztą, każdy bandyta i tak zawsze załatwi sobie broń z lewego źródła. Czarny rynek.



Nie chodzi o to, w co jest uzbrojony bandyta. Chodzi o to, że kobita jest nieuzbrojona.

wilkoala

2018-09-15, 21:40
@wpr

Może i kobiety są słabsze fizycznie, inne psychicznie i intelektualne od mężczyzn.
Ale nawet pomijajac konstrukt spoleczny który znacznie kształtuje ich osobowość( dziewczynki bawią sie lalkami i widzą jak mama odkurza) to istnieją babole które nadają sie do roli żołnierza bardziej niz niektóre chlopy-p*zdy. Jest ich oczywiscie proporcjonalnie dużo mniej, ale są. A co do tego targania rannego na plecach, to sa krzepkie kobity którym można zapiac homonto i orac nimi pole, sa tez chlopy-suchoklatesy którym ciężko jest przenieść wiaderko.

wpr

2018-09-15, 22:14
wilkoala napisał/a:

@wpr

Może i kobiety są słabsze fizycznie, inne psychicznie i intelektualne od mężczyzn.
Ale nawet pomijajac konstrukt spoleczny który znacznie kształtuje ich osobowość( dziewczynki bawią sie lalkami i widzą jak mama odkurza) to istnieją babole które nadają sie do roli żołnierza bardziej niz niektóre chlopy-p*zdy. Jest ich oczywiscie proporcjonalnie dużo mniej, ale są. A co do tego targania rannego na plecach, to sa krzepkie kobity którym można zapiac homonto i orac nimi pole, sa tez chlopy-suchoklatesy którym ciężko jest przenieść wiaderko.



Świat jest wielki i pełen cudów. Istnieją podobno politycy, którzy nie kradną i partie, które spełniają obietnice przedwyborcze. Mówmy jednak o regule, a nie wyjątku. Parytety dla kobiet - super, ale nie w wojsku. Bo w wojsku te parytety przypłacić można życiem. W mojej drużynie, ba, plutonie nigdy nie było ani jednej kobiety. I niech tak pozostanie.