18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Napad na sklep

xiro • 2012-10-19, 15:14
Facet zginal na miejscu


Phelot

2012-10-19, 23:23
Odważne, ale głupie... Nie, czekaj. To było tylko głupie... Poor bastard.

riczardson

2012-10-19, 23:26
W chwili zagrożenia nikogo nie było, ale na trupa to każdy popatrzeć chciał.

petru23

2012-10-19, 23:29
hehe, każdy chce zobaczyć trupa :amused:

Kóba

2012-10-19, 23:42
i na h*j mu to było :-/ rozumiem bohaterskie zachowania jeśli cierpi dziewczyna, rodzina etc. ale nie warto ryzykować dla paru groszy, które i tak nie były jego, tylko szefa, czy tam sieci...

kroplowa

2012-10-20, 00:23
Premię by dostał jakby pomógł w schwytaniu bandziora, darmowy bilet do cyrku. Swoją drogą. Jego i tak to już ch*j obchodzi więc co hejtujecie?

advisorry

2012-10-20, 01:08
A gdzie to jest?

sorra18

2012-10-20, 01:25
Juz wolalbym zginac prubujac niz wiecznie srac w porty. No ale ch*j ludzie cenia zycie ponad zycie. I tak jecie sracie i siedzicie w necie wiekrzosc zaprzepaszcza zycie na pie**olach. Wiec dajcie gosciowi luzu za bohaterzyl a ze mu nie wyszlo. Troche spoerdolil koncowke bo co mogl zrobic lerzac na glebie lapiac kola za kostki no ale dzialal pod wplywem impulsu.

BulletRide

2012-10-20, 02:08
socjalmmv napisał/a:

I na ch*j to bohatera udawać. Wziąłby tą kasę i sp***olił.



No k***a, zaryzykował bo mu zależało na "uścisku prezesa" i poklepaniu po ramieniu za to co chciał zrobić

hejcior

2012-10-20, 02:39
To samo spotkało bohaterskiego Polaczka gdzies w Anglii, sprzątał ulice czy coś takiego i widział jak się do domu włamują jakies paparuchy. Zagrała mu w duszy ułańska nuta, przyszarżował i dostał matoł kose pod żebra za nic i po nic. I ch*ja z tego komukolwiek przyszło. Głupota

bartek_skok

2012-10-20, 05:19
Ja pewnego razu dostałem nożykiem w boczek jak porwałem się na bohatera w stronę bandziorka w osiedlowej żabce. Co prawda udało się gościa powalić z pomocą sprzedawcy. O tym, że dostałem nożem dowiedziałem się dopiero po dotarci policji na miejsce ( jakieś 5 minut bo komenda zaraz za rogiem) jak adrenalina spadła przyszedł ból i mdłości blee... Ale na gościa z bronią się porywać? Kładł bym się grzecznie na glebę. Co prawda porywać się na gościa z nożem też przegięcie, tylko że nożyk wyciągnął z rękawa jak się dobrałem do gościa :P szkoda, że nie mam foto przed szyciem i po :D już by mieszkało na hardzie bo rana była paskudna :) Peace

Anake

2012-10-20, 06:26
Typ trzymał za noge gościa z pistoletem, który i tak narozrabiał tyle, że nie miał nic do stracenia. To jak drażnienie psa, przypartego do muru.

DwaWilki

2012-10-20, 08:09
jakoś tak mi się skojarzyło:

"W naszym codziennym życiu, możemy być świadkami przeróżnych wypadków. Jaka jest Twoja pierwsza myśl w takiej sytuacji? "Szybko, musze mu udzielić pomocy"? Nie rozśmieszaj mnie! Pewnie myślisz "Może zobaczę jak, ktoś umiera" To nie są myśli psychopatów, tylko większości ludzi. Nie ma znaczenia czy jest to katastrofa lotnicza czy wojna. Sprawdziłeś kiedyś bicie swojego serca, gdy mówili o tym w wiadomościach? Zastanawia mnie dlaczego tak jest. W takiej chwili oglądalność potrafi szczególnie wzrosnąć. Wszyscy mają nadzieję, że zobaczą czyjeś zwłoki...Rodzaj takiego podniecenia przeczy zdrowej logice." /Gantz.

Poza tym, dobre ujęcia :)

Carol

2012-10-20, 11:48
O k***a, takie kozaki z was jeśli chodzi o harda, a okazuje się że tak naprawdę to p*zdy.

kotorminator

2012-10-20, 11:50
Prędzej hańba niż śmierć

Robster

2012-10-20, 14:53
Co za ciemniak. Ja rozumiem ryzykować życiem w obronie rodziny, przyjaciół nawet obcych ludzi, ale dla pieniędzy? Ile on mógł z tego sklepu zwinąć 5k$ ? Pewnie nawet mniej było. Ludzie to mają naj***ne w głowie.