18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Napad na pancernego vana

Shchoopack • 2021-04-30, 21:51


Cash-in-transit czyli przewóz gotówki/ przedmiotów wartościowych to fizyczny transfer banknotów, monet, kart kredytowych etc z jednego miejsca do drugiego.

Próba napadu rabunkowego na opancerzonego vana z pieniędzmi (. Dzięki sprawności kierowcy ochroniarza zakończona niepowodzeniem. Na sam koniec auto prawdopodobnie zawisło na jakiejś przeszkodzie, podobno obaj ochroniarze cali i zdrowi. Akcja ma miała miejsce 22.04.2021, wedle koordynatów z kamerki Egipt, aczkolwiek w komentarzach padają wzmianki o RPA.

Adasiek.

2021-05-02, 02:07
Mówią po angielsku, kierownica z prawej, a koordynaty jasno wskazują, że to półkula południowa, a dokładniej Pretoria w RPA.

Zasysacz

2021-05-02, 06:08
O fajna akcja ale chłopaki jaja ze stali, ja to bym się zesrał na zadko i zanim by mnie dogonili pewnie odwodnił bym się na śmierć.

Cycu320

2021-05-02, 10:31
Co ten Orłoś odpie**olił to ja nie wiem. Niby taki spokojny był jako prezenter ;-)

Zaprzysiężony

2021-05-02, 18:47
plastic napisał/a:

mam wersję ze zdjęciami "po". warto wrzucać?



Poproszę.

Z komentarzy pod filmem i i artykułu (eng) wiadomo, że gość jest ex specjalsem. Obaj zostali ranni.
Mnie z kolei przeraża brak komunikacji radiowej z bazą/posiłkami.



LiSS

2021-05-03, 14:42
100% RPA - krótki opis kierowcy:
The "balls-of-steel" driver in the the recent viral, failed cash-in-transit heist attempt video has been identified as a ~52-year-old South African man named Leo Prinsloo, and his qualifications are not surprising. Prinsloo, is former officer of the South African Police Service (SAPS) Task Force and is the current head instructor of Fortis Pro Active Defence Solutions’ Lone Operator courses, a tactical training company, where he teaches the application of firearms in kinetic situations.

Paxiel

2021-05-03, 15:26
Murzyn to wygląda jak by sie na stopa załapał po drodze

Shchoopack

2021-05-06, 21:56
Tym razem widok z kamerki nagrywającej perspektywę dzielnego kierowcy :mrgreen:


Hyena83

2021-05-06, 22:06
Ahahah. Co za czarna łajza. Siedzi cały zesrany mając taką okazję wypróbować ten karabinek. Co miał już do stracenia. Na jego miejscu zmieniałbym magazynki jak poj***ny :-D

Zenonn

2021-05-06, 22:09
Czemu takie krótkie. Najbardziej chciałbym zobaczyć co się stało po wyjściu białego z karabinem z tej toyoty.

Wiewór

2021-05-06, 22:21
Hyena83 napisał/a:

Ahahah. Co za czarna łajza. Siedzi cały zesrany mając taką okazję wypróbować ten karabinek. Co miał już do stracenia. Na jego miejscu zmieniałbym magazynki jak poj***ny



Ładny debil z ciebie.
Po pierwsze jak siedzi w samochodzie opancerzonym to po co się wychylać a po drugie w samochodach pancernych często szyby nie da się uchylić bo jest za ciężka więc montuje się ja na stałe

:roll:

Hyena83

2021-05-07, 04:04
Wiewór napisał/a:

Ładny debil z ciebie.
Po pierwsze jak siedzi w samochodzie opancerzonym to po co się wychylać a po drugie w samochodach pancernych często szyby nie da się uchylić bo jest za ciężka więc montuje się ja na stałe