18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Napad na fryzjera w Moskwie

Tetrix • 2022-12-27, 00:39


:catfacepalm:
Bohater tego filmu w środku nocy włamał się do jednego z moskiewskich zakładów fryzjerskich. Potem ściął sobie włosy, wypił wszystkie napoje z lodówki i zdrzemnął się na kanapie. Pod koniec wieczoru facet wyczyścił kasę i zajął się swoimi sprawami. Policja złapała go rano. Tak więc nowa fryzura nocnego biesiadnika będzie oceniana już w więzieniu.

radek225

2022-12-27, 04:23
A to śmieć pie**olony nie na froncie? Będąc zapuszkowany front go nie ominie. W marcu jak wszyscy luje i menele z tego pseudo kraju dostanie powołanie w kamasze. A wszystkim, którzy mają kasę fiskalną w sklepie polecam chociażby najtańszy sejf. Po pierwsze to można go przykręcić do ściany lub muru, podłogi, po drugie jak nie jest przykręcony to jest ciezki i niewygodnie się z nim idzie. Widać z daleka, że ktoś niesie ciężkie żelastwo. Po trzecie - nawet najtańszy sejf za kilka stów trzeba otworzyć elektronarzędziami. To nie kasetka, że walniesz o ziemię i sie otworzy.

~tedwaha

2022-12-27, 11:33
Nie jestem ekspertem ale to chyba włamanie do salony fryzjerskiego a nie napad na fryzjera

BartusUkF

2022-12-27, 14:48
Ale kulturka jest? Jest. Typ nawet buty do spania ściągnął :D

dOpieca

2022-12-27, 15:09
jakie wszystkie , tylko jednego wzia

Tetrix

2022-12-27, 20:30
tedwaha napisał/a:

Nie jestem ekspertem ale to chyba włamanie do salony fryzjerskiego a nie napad na fryzjera



Całkiem słusznie prawisz. Przy poprawianiu opisu, który wypluł google translate zapomnialem o tytule :catfacepalm:

alpax

2022-12-28, 01:09
Zapomniałes dodać, że jeszcze jebnął szczocha.. 0:35-0:36 pojawia się plama na podłodze przy lewym, dolnym rogu kanapy :roll: