18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Napad na bankomat

djted • 2024-02-05, 17:35

ungubungu

2024-02-05, 17:41
Inżynierowie, bankierzy i elita z pontonów.

Ukasz995

2024-02-05, 18:29
ungubungu napisał/a:

Inżynierowie, bankierzy i elita z pontonów.



Raczej nasi tam byli

dżonyłojlker

2024-02-05, 18:46
djted napisał/a:

Nagranie z pierwszej reki od znajomego



Niech znajomy powie temu czereśniakowi co tak się zasrał, że może już wstać ;-)

Lu...........i2

2024-02-05, 19:14
Za dużo efektów specjalnych. Mało widać

Latissimus

2024-02-05, 19:31
Ciekawe, czy zdjął tę latarkę czołową jak uciekał

Ha...........dy

2024-02-05, 19:31
Gość prawdopodobnie wrzuca materiał unikalny w skali polskiego Internetu, a ludzie jadą po nim i po jego znajomym. Niezbyt to motywujące dla innych Sadoli, by coś od siebie wrzucali. A i ciekawy jestem jakbyście zareagowali, gdyby coś wam pie**olnęło z takim impetem i czy nie uznalibyście za stosowne się na chwilę ukryć aby - no nie wiem - odłamkiem czegoś tam nie dostać.

Ode mnie zimne, kraftowe piwko i o więcej oryginalnych materiałów tego typu poproszę. :-)

turor

2024-02-05, 20:28
motylekwbrzuchu napisał/a:

Niech znajomy powie temu czereśniakowi co tak się zasrał, że może już wstać



On dalej śpi przy zapalonym świetle :D

dstnat

2024-02-05, 20:35
Zajebiste nagranie, wiadomo jakim wozem uciekali później?
Kiedyś było dużo spraw o tzw. "audi gang" gdzie Holendrzy napadali na bankomaty w Niemczech, blisko swojej granicy, a później na pełnej piździe sp***alali. Wiele z ich ucieczek kończyło się na latarniach, drzewach itd. zazwyczaj były to ciapaki.

Zajebiste nagranie, wiadomo jakim wozem uciekali później?
Kiedyś było dużo spraw o tzw. "audi gang" gdzie Holendrzy napadali na bankomaty w Niemczech, blisko swojej granicy, a później na pełnej piździe sp***alali. Wiele z ich ucieczek kończyło się na latarniach, drzewach itd. zazwyczaj były to ciapaki.

darek1234

2024-02-05, 21:07
HardyTwardy napisał/a:

Gość prawdopodobnie wrzuca materiał unikalny w skali polskiego Internetu, a ludzie jadą po nim i po jego znajomym. Niezbyt to motywujące dla innych Sadoli, by coś od siebie wrzucali. A i ciekawy jestem jakbyście zareagowali, gdyby coś wam pie**olnęło z takim impetem i czy nie uznalibyście za stosowne się na chwilę ukryć aby - no nie wiem - odłamkiem czegoś tam nie dostać.
Ode mnie zimne, kraftowe piwko i o więcej oryginalnych materiałów tego typu poproszę.



Materiał z pierwszej ręki to cenna rzecz, ale na miejscu kolesia wyłączyłbym światło w pokoju, żeby nie dostać np. ze sztucera

smc

2024-02-05, 23:28
Co w tym wyjątkowego. Mając 12 lat napadałem na automaty telefoniczne wyciągając z nich monety.

Te ich drobniaki z bankomatu to podobna skala. Teraz kasę robi się na dotacjach, nic tego nie przebije.

LaChupacabra

2024-02-06, 02:12
Dodam tylko jeszcze tyle że w Niderlandach karierę sobie paparuchy zrobiły z rozbijania bankomatów w rezultacie czego w niektórych dzielnicach pewnych miast zlikwidowali bankomaty a z innych można korzystać tylko za dnia.

SkąpyDziadyga

2024-02-06, 03:45
smc napisał/a:

Co w tym wyjątkowego. Mając 12 lat napadałem na automaty telefoniczne wyciągając z nich monety.
Te ich drobniaki z bankomatu to podobna skala. Teraz kasę robi się na dotacjach, nic tego nie przebije.



Coś ci się płcie pomyliły, nie wiedziałem że jesteś trans