18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Namioty brane od tyłu...

Halman • 2021-04-05, 03:56

tak ostro że aż się pomidory posypały...

bungman

2021-04-05, 09:20
muza-"do you think im sexy" n-trance

Budrys2000

2021-04-05, 09:27
Jakiś przekaz podprogowy w 7 sekundzie nagrania

~zsakuł

2021-04-05, 11:31
Budrys2000 napisał/a:

Jakiś przekaz podprogowy w 7 sekundzie nagrania



Halman chyba po 30 latach odkrył painta i zaczyna brandowac swoje materiały :D :idzwch*j:

Edit:
Obejrzałem jeszcze raz @halman szacuneczek! Podlozone pod muzykę elegancko i ta zmiana kolorów! Chyba robote jako montażysta wiadomości tefalpe dostałeś :krejzi:

Halman

2021-04-05, 11:49
zsakuł napisał/a:


Obejrzałem jeszcze raz @halman szacuneczek! Podlozone pod muzykę elegancko i ta zmiana kolorów! Chyba robote jako montażysta wiadomości tefalpe dostałeś


Oj matko, znów to samo; żyję z filmowania wszelakich uroczystości i montowaniem tego w całość dlatego lubię sobie czasem czymś smarknąć na sadola :-D

~zsakuł

2021-04-05, 14:48
Halman napisał/a:

Oj matko, znów to samo; żyję z filmowania wszelakich uroczystości i montowaniem tego w całość dlatego lubię sobie czasem czymś smarknąć na sadola



Xdddd bierzesz Halmana na swój ślub i wesele żeby nagrywał. Placisz z góry. Takie czasy. Wielki dzień. HAL nagrywa, piekny dzień trwa. Cieszysz się chwila, dobrze bawisz, nie myslisz o kamerzyście. Mija miesiąc. Hal wysyla Ci gotowy materiał. Odpalasz przez przypadek po latach, bo wiadomo że nikt normalny tego nie oglada pozniej. Wybuchy, efekty, logo Hala, zmiana kolorów, fragmenty z twojego ślubu zmiksowane z azjatami rozjezdzanymi przez autobusy, wybuchy więcej wtbuchow i logo hala, skutery wjeżdżające w siebie, fragmenty z płonącymi ludźmi, skoczkami samobójcami, trochę materiału z Twojego wesela i dalej kontent sadolowy. Wspaniały materiał warty każdej złotówki. Profit. Halman jest ok, zle go oceniałeś. To dobry chłopak który chce dostarczyć ludziom rozrywki.
Szacun dla Halmana po latach :D

Halman

2021-04-05, 14:50
zsakuł,
troszkę popłynąłeś ale w dobrą stronę... :szydera:

Byku35

2021-04-05, 15:20
Popcorn 98' siódmy utwór

GifMajster

2021-04-05, 18:20
posypaly to sie serwery.. dokupcie chomików pls