18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nam Zależy

Ba...........og • 2013-12-14, 17:24
Był już wywiad z Agatą Banasik. Teraz kilka innych filmików.


Polacy na Lwowie tworzą własną telewizję. Dla Polaków i po polsku.


Wojciech Cejrowski. Cyniczny jak zawsze.


Krzysztof Bosak m in o wywiadzie u Olejnik i MM Kolonko.


Świadkowie historii: Bogusława Czerna.

ChomikAdrian

2013-12-15, 00:34
k***a, co za banda...
Cytat:

Lubię Cejrowskiego z jednego powodu, nie boi się mówić tego co myśli jak większość ludzi.
Tylko i wyłącznie za to go szanuję.


A ze często pie**oli 3 po 3 to inna sprawa.

NAM ZALEŻY, następny projekt pokroju 'W Sieci'

Zarammoth

2013-12-15, 00:38
Obiektywna telewizja, zapraszają tylko "swoich". Gdzie tu dyskusja z gośćmi z różnymi poglądami? Propagandówka.

kondziu7

2013-12-15, 01:15
Oj dzieciarnia ruszyła bluzgać Cejrowskiego. Coś jak zmiana opinii o Kolonko. Teraz może jeszcze ktoś napisze że Korwin- Mikke to żyd i nagle dzieciarnia ruszy z hejtem...

załęs

2013-12-15, 01:31
@cyslaw
czy naprawdę nie ma w tym kraju większych problemów niż legalizacja marihuany czy zakaz?

Zarammoth

2013-12-15, 01:41
@załęs: Zakażmy więc tego co lubisz. Może wódeczkę, piwko, a może jedzenie mięsa? A potem jak będziesz krzyczał, że ludziom zabierają wolność, bo chcą zjeść mięso czy się opić to napiszę w komentarzu: "nie ma już większych problemów w kraju jak legalizacja alkoholu czy mięsa?".

załęs

2013-12-15, 01:55
Zarammoth napisał/a:

@załęs: Zakażmy więc tego co lubisz. Może wódeczkę, piwko, a może jedzenie mięsa? A potem jak będziesz krzyczał, że ludziom zabierają wolność, bo chcą zjeść mięso czy się opić to napiszę w komentarzu: "nie ma już większych problemów w kraju jak legalizacja alkoholu czy mięsa?".



tzn źle mnie zrozumiałeś, jak dla mnie osobiście kazdy może robić o ile jego czyny nie dotykają drugiej osoby bez jej zgody. Nie mniej jednak uważam, że obecnie marihuana, jako nie ukrywajmy, uzywka tak samo jak alkohol i papierochy, nie jest najwaznieszym z postulatów do spełnienia przez takich czy innych polityków. chodzi mi tylko i wyłączenie zeby jakies priorytety ustanowić (oczywiście kazdy moze miec inne). bawmy się w tego typu dyskusje -legalizcja cz nie- gdy innych problemów w kraju juz nie bedzie

xiofarii

2013-12-15, 02:22
aż dziw, że maści na ból dupy nikt nie wkleił...czytając wasze komentarze coraz mniej wierzę w lepszą Polskę, dziękuję ^^

OxY

2013-12-15, 03:30
nie kłóćcie się, bo lasce z pierwszego filmiku ucieka oko :amused:

patrykfarmer

2013-12-15, 04:55
Bosak... r*chałbym. Żartowałem, j***ć pedałów!

Ba...........og

2013-12-15, 09:29

ZOMOROMO

2013-12-15, 09:44
Nam zależy - też w końcu dorwać się do koryta i dymać resztę.

martinkane

2013-12-15, 11:33
bezzebny prezes pojechal na Ukraine bo chce byc slawny jak PISdent,szkoda ze mu brzoze z niemieckimi korzeniami na sciezce dziadek z Vermachtu nie posadzil,na nocnej zmianie

tranzystor

2013-12-15, 11:47
Bosak, czyli beztroski szczyl z bogatego domu, który postanowił zrobić karierę przy pomocy ludzkiej głupocie i naiwności "narodowców", czyli bezmózgiego bydła :mrgreen:

cyslaw

2013-12-15, 11:52
załęs,
Oczywiście, że są, ale ja wypowiedziałem się akurat w jej kontekście. Trochę dziwi mnie, że Cejrowski deklarujący się jako mocno wierzący, co z resztą widać po jego wypowiedziach, chce ograniczać podstawową cechę człowieka, czyli jego wolną wolę. A tak na marginesie obecnie największym problemem jest chyba nasza gospodarka, i tak się składa, że akcyza na marihuanę mogłaby przynieść dość spore wpływy do budżetu. Do tego wszelkiej maści coffe-shopy czy dystrybutorzy, plantatorzy mieliby pracę. Zmniejszyłaby się teżprzestępczość, bo np. dilerzy, przemytnicy itd. nie mieliby takiego zysku. Wiadomo, na pewno znalazłby się ktoś, kto chciałby sprowadzać po niższej cenie tak jak jest z papierosami i alkoholem, ale to już temat na inną dyskusję, a mianowicie o niepotrzebnie wysokiej akcyzie.