18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Naloty w Jemenie

pazuzu • 2024-01-12, 01:30
W Jemenie dopiero teraz są noworoczne fajerwerki :-)
A tak serio koalicja usa, uk, Kanada, Holandia atakują bojówki Huti w Jemenie. Huti ostatnio atakuje statki na morzu Czerwonym w związku z wojna Izraela
Atak z wykorzystaniem samolotów, dronow oraz rakiet wystrzeliwanych z statków oraz łodzi podwodnych. Atak zaczął się ok godizny 1 w nocy więc pewnie będą dochodziły nowe filmiki




Siriuz

2024-01-12, 21:38
subik napisał/a:

chcą ciapaci destabilizować Europe


Siriuz napisał/a:

Oni atakują statki płynące do i z Izraela


subik napisał/a:

przeciez USA pomaga Izraelczykom... dlaczego twierdzisz ze sa przeciwko im?


Przez ciapatych rozumiesz USA?

el...........ss

2024-01-13, 01:43
Tacy wszyscy jesteście hop do przodu, to polecam podróż statkiem handlowym bez uzbrojonej ochrony w tamte rejony... bardzo polecam ;)
Szybko wam minie przyjazne nastawienie do szmatogłowych i przekonanie, że piraci wyglądają tak, jak ci w bajkach

Siriuz

2024-01-13, 02:26
eliveruss napisał/a:

Tacy wszyscy jesteście hop do przodu, to polecam podróż statkiem handlowym bez uzbrojonej ochrony w tamte rejony... bardzo polecam
Szybko wam minie przyjazne nastawienie do szmatogłowych i przekonanie, że piraci wyglądają tak, jak ci w bajkach



Jak ktoś wkłada ręce w szprychy to niech się nie dziwi, że mu upie**oli. Po ch*j mieszać się w cudze sprawy?

subik

2024-01-13, 19:04
Jestes typowym trolem cieciu ciapaty, jakie cudze sprawy? to są statki płynące do Europy itd, Wspierany przez Iran jemeński ruch Huti ustami swojego rzecznika ogłosił, że "od ogłoszenia niniejszego oświadczenia każdy statek płynący do Izraela przez Morze Czerwone będzie atakowany". Władze Stanów Zjednoczonych zwróciły się do Izraela o niereagowanie na ataki.

mit2

2024-01-13, 19:51
Siriuz napisał/a:

A potem fenatyl wjechał, a Bidon zlał się w pieluchy


Serio myślisz, że ruscy ze swoimi resztkami T72, niewyszkoloną hołotą z przestarzałą bronią i rakietami z Korei Płn mają jakiekolwiek szanse z najnowocześniejszą armią na planecie?
Co prawda kacapy mają atom, ale jak jest on w takim stanie jak ich armia, to połowa z głowic wypie**oli w silosach przy próbie wystrzelenia :mrgreen:

vass

2024-01-13, 23:37
PękniętySłoik napisał/a:

Sadol został przejęty przez fajnopolaczków i żydowskich lizodupów z tego co widzę. Jak syjoniści w końcu napadną na Iran, i już oficjalnie wybuchnie 3 wojna światowa, też będziecie się tak cieszyć ? Żałosne szabes goje.


A ty co chodziłeś na nauki do Brauna ?

PękniętySłoik

2024-01-14, 09:32
SpeedyG napisał/a:

Walnij się w łeb stary komuchu bolszewiku. Terroryści wspierani przez iran i federację rosyjską destabilizują drogę handlową, a szmatogłowi atakowali statki handlowe sowieckim sprzętem. 3 wojna może wybuchnąć jak Chiny zaatakują Tajwan, a taką rosję czy inny iran USA rozjechałoby w miesiąc gdyby tylko chcieli.



Dlaczego w ogóle mnie to nie dziwi ? 99% biorobotów o IQ zbliżonym do murzyńskiego, którzy zachwycają się mordowaniem cywilów przez usa i izrael to zero-jedynkowi debile nie potrafiący samodzielne myśleć. Nie lubisz USA? Jesteś ruską onucą. Nie lubisz Ukrainy ? Jesteś ruską onucą.
Problem w tym, że kacapami gardzę na równi z usa, niemcami czy innymi syjonistycznymi sk***ysynami gwałcącymi dzieci w tunelach. Tak więc żydowska szmato do wycierania dupy, nie jestem ruską onucą. Ja nimi bym w piecu palił, tak jak i użytecznymi debilami takimi jak ty. Shalom.

1234dupa napisał/a:

Każdy normalny człowiek wie że izrael powinien zostać ukarany za zbrodnie wojenne.
Każdy normalny człowiek wie że izrael powinien zostać ukarany za zbrodnie wojenne.
Co zrobisz, niektórzy mają siano zamiast mózgu.



Dlatego po tylu latach praktycznie zrezygnowałem z tego portalu. Po przejęciu go przez kwejka, zaczął się powolny upadek spowodowany napływem kwejkowych ameb, które o świecie i polityce wiedzą tyle ile im tvp, tvn czy inny onet powie. I przez takie właśnie pie**olone ameby, te k***y w krawatach robią z nami co chcą. Bo 100 debili zawsze zagłuszy kilku normalnych. A sam sadol to jedynie cień tego czym był dawniej. Upolityczniony fajansa, który w kupie trzyma jeszcze tylko moderacja.

vass napisał/a:

A ty co chodziłeś na nauki do Brauna ?



A ty do Szechtera ?

6ku6buu6

2024-01-17, 13:07
PękniętySłoik napisał/a:

tuj  PękniętySłoik • 2024-01-12, 09:53



Mam nadzieję, że kiedyś twoje kozy przer*cha jakiś islamski pastor a następnie wysadzi się na kotleta zabijając całą twoją rodzinę, z tobą włącznie ;)