18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nalot policji

Matt • 2022-07-25, 18:15
Robert. B Weide przedstawia.


sutello

2022-07-26, 22:02
Magdalenka - i wszystko jasne - a tu miernoty i tyle w temacie :D

BrainOsw

2022-07-29, 01:26
@eliveruss
ale jesteś głupi, ja pie**ole, w nagłówkach zwykle podają maksymalną możliwą karę aby tacy upośledzeni umysłowo jak ty i wyborcy pisu mogli się podniecać, i wylewać swoje mądrości jak pie**olone polaczki cebulaczki. Dostanie karę pieniężną za grama i na tym się skończy, o ile mu nie umorzą. Widać, że lubisz obrabiać pałki pislicjantom.

WQuty

2022-07-31, 19:49
eliveruss napisał/a:

No i oczywiście wypowiadają się ludzie, którzy gówno się znają na robocie.
Po 1. pod bramkę mogą być podpięte alarm czy ładunki, jedna z prostszych pułapek.
Po 2. przechodząc taką bramką mocno ograniczasz sobie pole widzenia, samemu będąc widocznym. Tzn. Jak otwierasz bramkę, to gdy ktoś stoi za nią, to widzi cię, zanim ty go widzisz. Gdy wychylasz łeb po drabince nad płotem, to gdyby ktoś tam stał, to w większości sytuacji widzicie się w tym samym czasie.
Po 3. płacz nastoletniego sebixa zawijanego za grama pod groźbą 3 lat w pierdlu jest warty więcej niż tysiąc słów



Po 4. Jesteś debilem

eliveruss

2022-07-31, 21:08
BrainOsw napisał/a:

@eliveruss
ale jesteś głupi, ja pie**ole, w nagłówkach zwykle podają maksymalną możliwą karę aby tacy upośledzeni umysłowo jak ty i wyborcy pisu mogli się podniecać, i wylewać swoje mądrości jak pie**olone polaczki cebulaczki. Dostanie karę pieniężną za grama i na tym się skończy, o ile mu nie umorzą. Widać, że lubisz obrabiać pałki pislicjantom.



No i widzisz, to ty wychodzisz w tym momencie na debila bez dystansu do tego, co przeczyta w internecie. Wiem, że zawsze podają najwyższą możliwą karę, Ameryki nie odkryłeś. Nie porównuj mnie do wyborcy pisu, bo cię znajdę i na zakrystię do księdza na spowiedź zaprowadzę. Co do ostatniego twojego zdania - nie wiem czy zauważyłeś, ale policja istnieje i funkcjonuje niezależnie od tego, jaka rządzi partia, a że większość policjantów spędza całe swoje życie zawodowe w tym k***idołku, to ciężko byłoby uważać policję za jakkolwiek stronniczą politycznie. To ty w tym momencie dajesz się manipulować przez media, że policja raz jest po stronie jednych, a potem po stronie drugich. A że ma czasem poj***ne zadania lub od niedawna biorą do służby kogo popadnie, to idź z tym do ludzi, którzy wybrali rządzących i im wyrzyguj.

P.S. Sam blanciorem od święta nie pogardzę, więc musisz się nauczyć na pamięć słów Józefa Piłsudskiego, który w 1410 roku tuż przed szturmem na Normandię powiedział: "Nie bierz na serio wszystkiego, co piszą w internecie"