18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nakurwianie tureckich szabrowników...

Halman • 2023-02-12, 08:22

trzęsienie ziemi zrodziło patologię...

mi...........pl

2023-02-12, 10:59
Ale jak by nak***iali Ciebie za przekroczenie prędkości o 10km też byś tak się cieszył?
Przecież widać że Prowokacja a Wy łykacie. Policyjna Kurtkę i pełny rynsztunek z bazaru aby pokazać dla przykładu

Stonka

2023-02-12, 10:59
pit4one napisał/a:

Zapraszamy do polskiego sejmu



Już mamy złodziejów

Penton

2023-02-12, 11:25
eMCeONe napisał/a:

Rozumiem gdyby to robili okradzeni obywatele.. Ale chyba policja jest od przestrzegania prawa i doprowadzenia złodziejów pod sąd. Gdyby taka akcja odwaliła się w Polsce.. Ci wyżej w kom.. od razu by zaczęli j***ć na psiarskich, że gdzie tu prawo. Film pokazuje patologię po jednej i po drugiej stronie, gdzie to jedni i drudzy łamią prawo.



Przestań pie**olić lewaku. Takie zachowanie powinno być windowane na piedestał. Dajmy większe przyzwolenie bogacić się na czyjejś krzywdzie. Jak dla mnie - mogą ich publicznie powiesić

adamaniedam

2023-02-12, 12:28
Taki przekaz jest wart więcej niż rozprawy przed wszystkimi instancjami sądów. Dostali od razu to na co zasłużyli.

Pantaran

2023-02-12, 12:34
Napie**alają ich bo im fanty zabrali. W naszym kraju słyszałem że jest tak: samotna babcia umiera w sędziwym wieku we własnym łóżku wchodzi policja z pomocą strażaków lub ślusarza znajdują babcie i wszyscy won zostają tylko policjanci i zabezpieczają mieszkanie na czas przyjazdu innych służb i w tym czasie rewidują szafy zabierają kasę (zostawiając jakieś drobne ) nie biorą biżuterii bo ponoć to mina. Usłyszałem to kiedyś w barze od naj***nego typa kto to był nie wiem może glina. I co najgorsze ma to swoją nazwę "JAZDA NA TRUPKA." a jak coś ma nazwę to obawiam się że to nie jest marginalne zachowanie stróżów prawa. Za każdym razem jak mam do czynienia z policją to przypomina mi się ta historia

lysymisio6969

2023-02-12, 12:56
w Polsce było podobnie..

po wojnie, a właściwie po przejściu frontu z Mazowsza ciągnęły "karawany" szabrowników na mazury (dziadek żony mówił, że raz w takiej karawanie pojechał i więcej nie pojedzie bo za dużo się napatrzył.. na co?? tego mogę się domyślać)

podczas powodzi z 1997 na Wrocław zjechała się "elyta" patologii

także zawsze jak jest nieszczęście znajdą się pasożyty żerujące na nim niezależnie od kraju

daro7557

2023-02-12, 13:31
rury popękały i fekalia wylały się na ulice

Bul_od_bytu

2023-02-12, 13:36
Za napie**alanie korekcyjne złodziei zawsze warto dać piwko :D

silwerbalk

2023-02-12, 14:24
eMCeONe napisał/a:

Rozumiem gdyby to robili okradzeni obywatele.. Ale chyba policja jest od przestrzegania prawa i doprowadzenia złodziejów pod sąd. Gdyby taka akcja odwaliła się w Polsce.. Ci wyżej w kom.. od razu by zaczęli j***ć na psiarskich, że gdzie tu prawo. Film pokazuje patologię po jednej i po drugiej stronie, gdzie to jedni i drudzy łamią prawo.



Szbarownika ci żal .... Wjebie ci się do twojego zwalonego domu i zacznę ci fantować to co powiesz proszę k***a wejś sobie bo i tak już mi się nie przyda czy też byś napie**alał mnie równo pałą?

smc

2023-02-12, 14:45
Nie mieli benzyny...?

PutinToSmiec

2023-02-12, 14:52
Super kraj gdzie policja maltretuje publicznie ludzi a polaczki mało ze szczescia sie nie zesrają :mrgreen:

seba1987

2023-02-12, 15:02
Cipczan napisał/a:

Brawo dla tureckiej policji.


Serio wielki szacun, bez zbędnego pie**olenia się w sądy

aaaaaaaaaaaaaa

2023-02-12, 15:08
Nak***ianie szabrowników to nie jest patologia....

ProVVe

2023-02-12, 15:11
PutinToSmiec napisał/a:

Super kraj gdzie policja maltretuje publicznie ludzi a polaczki mało ze szczescia sie nie zesrają



Za polaczki żul powinien ci nasrać do ryja

Starger

2023-02-12, 15:20
az sie wzruszylem,cos pieknego