18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nakamura - uczeń Tygrysiej Maski

Kekolieri • 2013-06-20, 13:57
Wielu z Was pamięta czasy Tygrysiej Maski - mojej ulubionej bajki z dzieciństwa, ale zapewne mało kto wie, że pan Tiger Mask NIE JEST postacią fikcyjną. W każdym razie nie o nim tu będzie mowa, a o jego padawanie - Yori Nakamurze. Yorinaga Nakamura jako uczeń Satoru Sayamy - bo tak nazywał się zapaśnik 'walczący' w masce tygrysa raczej nie miał możliwości opie**alania się, czy przechylenia jabola z rańca, musiał bowiem trenować 10 godzin dziennie. Siedem dni w tygodniu. "Tiger Mask" wymagał od niego kurewskiej perfekcji - w przeciwnym razie spania nie było. Efektem było to, że Nakamura pokonując 4 rywali w 1985 zdobył tytuł mistrza na pierwszym turnieju Shooto - japońskiej organizacji, w której do dziś możemy oglądać walki w formule MMA. Z tą różnicą, że od 2009 nie można już napie**alać w tył głowy - jak to miało miejsce u nich wcześniej. A w sumie to ch*j z tym - chciałem tylko wam pokazać film, w którym Nakamura prezentuje mały pokaz PODSTAWOWYCH technik w parterze:


Megatr0n

2013-06-22, 22:56
Echis napisał/a:

Tiger mask jest tylko jeden i jest nim King z Tekkena.



Licho5

2013-06-22, 23:35
no fajne, ale to i tak dziwne kiedy dwóch facetów tak się wala hmmmmmm ..........

Matush5

2013-06-22, 23:47
Ci co tak podniecają sie Pudzianem, niech powiedzą ile z tych technik, które on pokazał to Pudzian użył w swoich walkach ? MAKS 3 a reszty pewnie nie potrafi nawet wykonać. Nie znam typa ale MMA, walki w klatkach lubie oglądać i dużo rzeczy, które on demonstrował to widziałem pierwszy raz na oczy a trzeba przyznać robią wrażenie i nie są wcale trudne do wykonania a przeciwnika paraliżują.. Każdy kozak by sikał w gacie przynajmniej w 3/4 z tych wykończeniówek.

czeslaweq

2013-06-23, 00:08
klepie jak Najman

icek Berg

2013-06-23, 10:45
Jeszcze nie było ?