18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Najważniejsze to jest mieć marzenia...

Halman • 2021-12-20, 14:43

jedna kończyna ale musi być k***a jak wiosło...


Stonka

2021-12-20, 18:08
Exyou napisał/a:

No i ch*j props dla niego i wielki szacun ja już dawno bym się powiesił.



A jakbyś linę zawiązał?

KonioBijca

2021-12-20, 18:25
Zawsze podziwiałem tego typu kadłubki ekstremalnie niepełnosprawne, które żyją z uśmiechem na twarzy i korzystają z życia na tyle, na ile im zdrowie pozwala. To tylko pokazuje, że szczęście to stan umysłu. Jeden człowiek jest zdrowy, ma rodzinę, piękny dom, kilka nieruchomości, sławę i milionny na koncie, a i tak zawiesi pętlę na szyję, tak jak wiele muzyków, a taki jednonożny kadłubek cieszy się z życia, jak głupiec i wyciska z życia wszystkie soki, jakie tylko może. To jest dla mnie k***a niepojęte. Szanuję takich ludzi.

Piciuzcmg

2021-12-20, 19:08
przypomniał mi się kawał. Była sobie grupka kolegów i jeden z nich był bez nóg i rąk. Ci co mieli kończyny umawiali się na basen, a ten co nie miał tez chciał iść. Tamci mówią że spoko i będzie patrzył na nich z trybuny. Kadłubek mówi że nie i też będzie pływać. Oni zdziwieni jak to bez rąk i nóg możesz pływać.? On odpowiada że kręci uszami tak jak śruba od motorówki i tnie wodę jak strzała powietrze. koledzy lekko zszokowani ,ale długo się nie zastanawiali i powiedzieli że jeśli tak jest to spoko. Poszli na basen i kadłubek mówi do kumpli żeby go wrzucili do wody i podziwiali. Chlust i patrzą że kadłubek idzie na dno jak kamień. jeden mówi dajmy mu czas, ale jak zobaczyli że przestaje się ruszać to wskoczyli do wody i go wyciągnęli. Na szczęście szybkie usta-usta i zaczął oddychać. Jak już doszedł do siebie to krzyczy wściekły: k**wa dajcie mi tego ch**ja który założył mi czepek na głowę....

Diggerx

2021-12-20, 19:12
KonioBijca napisał/a:

Zawsze podziwiałem tego typu kadłubki ekstremalnie niepełnosprawne, które żyją z uśmiechem na twarzy i korzystają z życia na tyle, na ile im zdrowie pozwala. To tylko pokazuje, że szczęście to stan umysłu. Jeden człowiek jest zdrowy, ma rodzinę, piękny dom, kilka nieruchomości, sławę i milionny na koncie, a i tak zawiesi pętlę na szyję, tak jak wiele muzyków, a taki jednonożny kadłubek cieszy się z życia, jak głupiec i wyciska z życia wszystkie soki, jakie tylko może. To jest dla mnie k***a niepojęte. Szanuję takich ludzi.



Pewnie ciszy się że nie ma jeszcze tak źle, jak np ten koleś:


blady2137

2021-12-20, 20:04
Ma taki wyraz twarzy topielca , też to dostrzegliście ?

kris1978

2021-12-20, 20:10
janlew napisał/a:

Bo jak idzie na siłkę to nie omija dnia nóg, nogi naczy.



"Idzie" to ktoś kto ma dwie nogi. Ten to co najwyżej trze dupą na siłkę

sa...........el

2021-12-20, 20:31

Datfejs

2021-12-20, 20:44
Gdy laska wali Ci gruche, to tak jakbyś oglądał paraolimpiade.
Szanujesz, ale wiesz że zrobiłbyś to lepiej

Budrys2000

2021-12-20, 20:47
Gość bez kończyn, z Meksyku, znamy te historie ;-)

serenity

2021-12-20, 20:53
Ronin69 napisał/a:

zawsze jak widzę tego typu filmy, przypomina mi się JKM i jego rozmowa u lisa nt. niepełnosprawnych i paraolimpiady



Na YT komentarze wyłączone! Oczywiście! 2012 kiedy jeszcze było prawie normalnie! Teraz ból dupy lewaków na maksa! Tak tylko zapytam: kto o zdrowych zmysłach wsiada na maszynę która nie trzyma sama pionu i zapie**ala w jedną stronę ponad setkę na godzinę w czwórkę na zakręcie? Normalny człowiek? Nie sądzę! Drugie pytanie: ten bez ręki i nogi co za zbiórki publiczne sobie wycieczkę życia zrobił to dlaczego nie ma swoich kończyn? Ten wywiad to jest śliczne obnażenie j***nych pedałów z lewicy! Zakrzyczeć ludzi którzy mają rację, bo cioty z lewicy się obrażą! Szkoda słów! Lewactwo powinno mieć swój kontynent! Niestety musieliby dostawać darmowe żarcie, szczepionki i opiekę, bo sami nic qrwa nie potrafią! Ale chyba w afryce czuliby się dobrze! **** *** i wszystkich j***nych socjalistów!

neo001

2021-12-20, 22:36
pablohasan napisał/a:

Pływa lepiej niż korwin mikke.



Nie chce cię martwić, ale ten kadłubek został przeniesiony przez pełnosprawnego człowieka z wózka inwalidzkiego. Korwin ma już swoje lata, ale jestem ciekaw czy byłby lepszym pływakiem od tego kadłubka, gdy był w jego wieku? I tak zgadzam się że para olimpiada nie ma nic wspólnego ze sportem zawodowym. Kto to w ogóle ogląda?

albineek

2021-12-20, 23:08
Paraolimpijczyków czy w ogóle niepełnosprawnych aktywnych w jakiś sposób można podziwiać.. Ja np w moim rodzinnym mieście mam chłopaka. Który może nie bierze udziału w olimpiadach ale jego osobowość i twórczość przykuwa uwagę..

https://www.facebook.com/MariuszKedzierskiArt

Bartolo81

2021-12-21, 06:52
Exyou napisał/a:

No i ch*j props dla niego i wielki szacun ja już dawno bym się powiesił.



Ciekawe jak?

Ke...........nt

2021-12-21, 16:30
CrookerS napisał/a:

Ja tam szanuje paraolimijczykow i wszystkich niepelnosprytnych sportowcow.
Pokazuja ze mozesz wszystko zrobic nizeli patrzec w sufit lub dogorywac w jakims hospicjum lub domu opieki
Szacun dla nich



Niech tylko hospicjum zorganizuje moujemu kuzynowi trzening pływacki, to przestanie dogorywać