18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Najszybszy wyścig świata

okar19 • 2012-09-04, 10:45
część 2


MArcin911

2012-09-06, 11:53
Mam pytanie:
Dlaczego Camaro ZL1 zamiast Corvette ZR1? No i gdzie jest Viper?
Po ch*ju ten wyścig :-/

Fazer6

2012-09-06, 16:41
to kierowca wygrywa nie maszyna!

isotop

2012-09-06, 19:34
manek141 napisał/a:

Prawdziwym zwycięzcą i tak pozostaje GT-R. Szalony włoski byk może i wygrał w dragu ale ludzie, popatrzcie na ceny. Koszt Aventadora to wydatek rzędu 1,5-2 mln zł, podczas gdy cena GT-R'a oscyluje w granicach 250-450 tyś. Lamborghini skonstruowało prawdopodobnie ostatni silnik V12 który jest jak widać, obłędny. Jednak mimo wszystko dla mnie i myślę, że też dla dużej części użytkowników składany w hermetycznym, japońskim laboratorium Nissanek zawsze pozostanie faworytem.



Naprawdę uważasz, że osoba, którą stać na zakup takiego super-samochodu będzie zawracała sobie dupę takimi szczegółami jak cena? Wybierze markę bardziej prestiżową i z tej dwójki za takową uzna pewnie Lamborghini.

endriuksp666

2012-09-06, 21:27
szymeq napisał/a:

endriuksp666 - Książki na jutro spakowałeś? :roll:



Nie chodzę już do szkoły geniuszu . A jeśli GTR-a widziałeś jedynie w NFS-ie bądź Gran Tourismo to nie gadaj ... nie mówię że znam tę furę na wylot ale kilka razy zdarzyło mi się usiąść za kierownicą tego czegoś i powiem że szału ni ma ... również siedziałem w 911-stce kumpla z klubu , tej z 2004 w podstawowej wesji i o wiele lepiej jest wykończona i całkiem lepsza od nissana . może i nie ma takich osiągów , silnik może słabszy lekko mniejszy , też 6 cylindrów ale i tak jest to według mnie lepsza opjca od japońca .

lg0r

2012-09-18, 03:36
to może weź Ty i wróć do tej szkoły, nie wiem, na studia, albo chociaż po zecie liceum dla dorosłych, bo pie**olisz niemiłosiernie..

manek141

2012-09-21, 04:28
isotop napisał/a:



Naprawdę uważasz, że osoba, którą stać na zakup takiego super-samochodu będzie zawracała sobie dupę takimi szczegółami jak cena? Wybierze markę bardziej prestiżową i z tej dwójki za takową uzna pewnie Lamborghini.



człowieku, przecież łatwiej uciułać 450 tyś niż 2 mln. Wiadomo, dla tych bardziej zamożnych Aventador jest najlepszą opcją. Ale co powiesz tym, co nie zarabiają w milionach tylko w setkach tysięcy?