18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Najpierw ojciec się nim zajął...

Jesse.Pinkman • 2022-01-12, 14:51
...a potem mamuśka wpadła dołożyć swoje. Według źródła smoluch zaatakował dziewczynkę w Atlancie.

Kriski

2022-01-12, 15:08
Minionka słyszę od 0:12 sek?

ManBearPig

2022-01-12, 15:13
"Uderzył moją pie**oloną córkę" :mrgreen:

Krakus36

2022-01-12, 16:10
... I can not breathe ! ... powinni dodać xD Murzyni rozumieją TYLKO przemoc pieprzeniem słowami nic nie daje ;P

torbap

2022-01-12, 16:14
Dobrze ojciec zrobil, gdyby ten czarne gowno trafilo na mnie to bym mu polamal rece i nogi, zeby ziomale z p*zdus-gangu podcierali mu dupe przez pol roku.

cola1111

2022-01-12, 16:30
Co za pie**oleni rasiści! Jak można tak czarnego bić! A nie czekaj, przecież jeden czarny bije drugiego czarnego. Co teraz o takim czymś powiedzą lewacy?

DarioLee

2022-01-12, 16:54
i tak dalej pluje na czarnych

Silverface

2022-01-12, 17:03
I tak ma szczęście że dostał lekko po ryju. W Afryce już by go zjedli. :D

RadosnyRabarbar

2022-01-12, 17:38
Filmik ten prezentuje w dobry sposób pewien aspek, który nie każdy dostrzeże. Smoluch niżej nawet nie stawia oporu smoluchowi wyżej. Pozwala się ciągnąć bezwładnie tak jakby miał przetrącony kręgosłup, a przecież widać, że jest świadomy i sprawny bo jedynie głowę osłania przed ciosami. Serca tych ludzi pompują tę samą krew, która dała się złapać w siatkę na własnym podwórku i wywieźć za ocean. I dlatego u nich nigdy nie będzie dobrze

Quassar

2022-01-12, 18:18
RadosnyRabarbar napisał/a:

Filmik ten prezentuje w dobry sposób pewien aspek, który nie każdy dostrzeże. Smoluch niżej nawet nie stawia oporu smoluchowi wyżej. Pozwala się ciągnąć bezwładnie tak jakby miał przetrącony kręgosłup, a przecież widać, że jest świadomy i sprawny bo jedynie głowę osłania przed ciosami. Serca tych ludzi pompują tę samą krew, która dała się złapać w siatkę na własnym podwórku i wywieźć za ocean. I dlatego u nich nigdy nie będzie dobrze



pie**olisz głupoty... W afryce ludzie też mają przestępczość jak w polsce tylko tam sie nie pie**olą że przyjdzie jakis sebix dresiaż odpie**oli coś a potem idzie na 1-2 dni na zawiasy a potem go wypuszczają i będzie pie**olić taki gówniak "ja znam swoje prawa"

W afryce jak coś ukradniesz to masz naprawdę przej***ne.. afryka to dumny kraj i nie ważne jak by było biednie nie bedą sie zaniżać kulturowo i okradać siebie nawzajem ( mówię o tej pozytywnej warstwie normalnego społeczeństwa )
I jak tu sie pojawi ta niższa warstaw czyli jacyś złodzieje to ta normalna zaraz daje mu popalić.

I teraz co do tego łapania w siatkę o którym wspomniałeś wcześniej .. to są właśnie te patologiczne najniższe warstwy społeczeństwa które nie są akceptowanie w żadej grupie społecznej nie zależnie od kraju i pochodzenia i właśnie tacy więźniowie dokładniej mówiąc " ODPADY SPOŁECZNE" brytyjczycy kupowali od afrykańczyków za broń przyprawy, jedzenie.

Bo Afryka to trudny teren czasem brakuje jedzenia dla społeczeństwa a tu jeszcze odpady zaczynają kraść i prześladować ludzi.
W ten sposób szaman pozbył sie po części problemu bo nie musiał gówna utrzymywać i pozbył sie problemu to przy okazji miał straszak na recydywistów że jak nie będzie pracować tylko kraść to zostanie wywieziony po za ojczysty ląd...

I to całe ciągnięcie NIGGERA i inne kary właśnie Brytyjczycy (obecne amerykanie za czasów westernów podpatrzyli od lokalnych Afrykańczyków co robi się z niesfornymi kryminalistami i złodziejami ) Jak widać na sadolu w Afryce do dziś kultywuje sie stary system kar wobec takich ludzi.

jedrula1337

2022-01-12, 18:30
Zamiast spuścić porządny wpie**ol i pójść do domu to te j***ne zwierzęta zawsze muszą robić afere na całą dzielnice...

LoLO_

2022-01-12, 19:12
Quassar napisał/a:


W afryce jak coś ukradniesz to masz naprawdę przej***ne.. afryka to dumny kraj



Po pierwsze - nie kraj tylko kontynent (gówno kontynent)

Po drugie - nie zesraj się

nowynick

2022-01-12, 19:38
fajna reakcja tłumu jak pojawia się córka, od razu jakby mniej protestuje a więcej bierze się za klepanie czarnego mopa...

ra0mir

2022-01-12, 19:46
Ja bym ćpuna zabił jak by mi tak córkę urządził.