18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Najpierw kobiety i dzieci !

Lobo24 • 2020-03-12, 21:28
Mały odleciał kawałek to jeszcze mu można doj***ć artykuł za ucieczkę.

Ay...........ya

2020-03-13, 13:33
Wieszanie psów na policjancie - no ok, h*jek, mógł najpierw dzieciaka jej wyrwać, ale do k***y nędzy tej pie**olniętej babie dzieciaka należałoby odebrać. Jaka normalna matka leci z łapami do kogokolwiek, trzymając swoje dziecko na rękach?! System wartości, ludzie - mój bąbel, to robię wszystko, by najpierw bąblowi zapewnić bezpieczeństwo, a nie k***a lecę jak pie**olnięta karynka z mordą i łapami, myśląc, że jestem taki terminator, że dopie**olę komukolwiek a bąblowi nic nie będzie...

kwas79

2020-03-13, 15:47
Świetne Shomen Ate w wykonaniu policmajstra. Brawo!

stefanwtiorturiowanyprzez

2020-03-13, 18:25
Dobra ale dzieciak nie odpowiada za to co robi jego matka.Jak są tu filmiki w których dzieje się krzywda dziecku,to zabić ch*ja!!!torturować sk***ysyna!!!Krzywda się dzieje dziecku za winą policjanta,a winni są wszyscy,tylko nie mundurowy.Mógł na sto sposobów to zrobić,żeby dziecko nie ucierpiało,nie było zagrożenia jego życia i zdrowia.W ch*j beka z tego filmu,bo zaj***ł jej podcinkę,ale ciekawe osobliwe i trochę dziwne osoby zbierają się na tym portalu.

glidechris

2020-03-13, 19:08
Kiedy się w końcu te p*zdy nauczą , że z Policją się nie dyskutuje tylko wykonuje polecenia

S.T.U_Cummins

2020-03-13, 19:21
Salieri16000 napisał/a:

Nie od dziś wiadomo, że policjant to k***a...



Oooo Pato alert.

Wirus panuje a babsko z dzieciakiem na spacer. to kto jest k***a?

Je...........ik

2020-03-13, 21:09
Salieri16000 napisał/a:

Ty j***ny pajacu: dz**ka to zawód, k***a to charakter...
...a zesrałeś się do mnie, bo:
- jesteś psem
albo
- masz policyjną rodzinę
Ale obstawiam to pierwsze, bo nie zatrybiłeś i dalej nie trybisz, mojego pierwszego wpisu.
PS Jeszcze napisz, że dobrze postąpił ten pies, bo mu baba pyskowała...



Stul ryja bambusie, k***a to k***a rodzaj żeński. Nie ja mam w avatarze czapkę z jakis służb wiec odjeb się gamoniu :) jestes pewnie wojskowym bo w większości dodajesz filmiki zj***nych wojskowych operacji ja na szczęście jestem normalnym obywatelem nie pracuje w pie**olonej leniwej budżetówce

Rogrog napisał/a:

Ty stary berecie. Zapewne jesteś jeb@@@ną konfiturą, która siedzi cały dzień w oknie i obserwuje kogo by tu podjebac na psy. Takich jak ty powinno się tępić. Jesteś odpadem społecznym...



Konfitura to jest u mnie na polce w piwnicy, tepic trzeba ludzi którzy maja kij w dupie wiec szukaj miejsca na cmentarzu ukraiński upowcu tfu

knapol1

2020-03-14, 22:19
Ja będąc na miejscu i widząc takie coś , bez myślenia wyj***ł bym temu psowi z buta w ryj , sk***ysyny j***ne