18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

najpierw gasimy a później ...

flaszka • 2018-02-26, 08:53
... to juz za pozno i ch*j ;-)



Kraśnik, nasze miasto, ch*j wie gdzie jest

~Velture

2018-02-26, 09:10
"jak on się tam znalazł?"

No k***a szamańskie czary odprawił murzyn i teleportował gościa do bagażnika... Łot filozofia :ciasteczkowy2:

xiro

2018-02-26, 12:48
tak bylo :-D

dziobakbryndza

2018-02-26, 14:16
Jestem z Gorzowa ale mam rodzinkę w Kraśniku. Fajne rejony.

Dannybow

2018-02-26, 14:21
Cytat:

Tam gdzie psy dupami szczekają. . Mieszkam 15 km od tej dziury większej niż moja wiocha...

Wcześniej zadzgal żonę http://www.lublin112.pl/zabojca-cala-noc-czekal-swoja-ofiare-zamordowana-przy-ul-gesiej-kobieta-spodziewala-sie-dziecka/



Oglądasz bez wiedzy kim Pan Piotr R. jest i myślisz sobie: bidny człowiek, auto mu się zapaliło jeszcze nie mógł się wydostać więc się schronił w bagażniku! i poparzony biedny!

Oglądasz mając wiedzę o sprawie:
O ta sp***olina! Sk***ysyn mógł się spalić żywcem ku*asiarz j***ny! Zaj***ć kobite w ciąży to k***a trzeba być pojebem!


Perspektywa ma znaczenie:)

Mors_Nigra

2018-02-26, 15:04
@Dannybow może nie wiedział... a może jestem ignorantem w kontekście słów "spodziewała się dziecka" i oznacza to, że niedługo miało nastąpić rozwiązanie.

ppatryk333

2018-02-26, 15:17
@Dannybow trafne spostrzeżenie :)

p4nk1

2018-02-26, 15:20
Dannybow napisał/a:



Oglądasz bez wiedzy kim Pan Piotr R. jest i myślisz sobie: bidny człowiek, auto mu się zapaliło jeszcze nie mógł się wydostać więc się schronił w bagażniku! i poparzony biedny!

Oglądasz mając wiedzę o sprawie:
O ta sp***olina! Sk***ysyn mógł się spalić żywcem ku*asiarz j***ny! Zaj***ć kobite w ciąży to k***a trzeba być pojebem!


Perspektywa ma znaczenie:)



Jest jeszcze perspektywa Sadola:
Jebie mnie co zrobił i jak się tam znalazł. Dogasili go, buty nie spadły, przeżył - szkoda oglądać, można iść dalej. :)

Loaloa

2018-02-26, 16:09
Specjalność kuchni polandii - wędzona cebula.

St...........on

2018-02-26, 17:48
ppatryk333 napisał/a:

Tam gdzie psy dupami szczekają. . Mieszkam 15 km od tej dziury większej niż moja wiocha...

Wcześniej zadzgal żonę http://www.lublin112.pl/zabojca-cala-noc-czekal-swoja-ofiare-zamordowana-przy-ul-gesiej-kobieta-spodziewala-sie-dziecka/



A ty co z p*zdowłaza (wilkołaza) czy z Cebulowa( Urzędów) wiochmenie? Was wszystkich tam powinno się utylizować za wzajemne szczucie, łącznie z Kapryśnikiem.

Dannybow napisał/a:



Oglądasz bez wiedzy kim Pan Piotr R. jest i myślisz sobie: bidny człowiek, auto mu się zapaliło jeszcze nie mógł się wydostać więc się schronił w bagażniku! i poparzony biedny!

Oglądasz mając wiedzę o sprawie:
O ta sp***olina! Sk***ysyn mógł się spalić żywcem ku*asiarz j***ny! Zaj***ć kobite w ciąży to k***a trzeba być pojebem!


Perspektywa ma znaczenie:)



Jest jeszcze jedna perspektywa: k***a przyprawiła gościowi rogów, ot co.

ppatryk333

2018-02-27, 10:00
@aleksandrus no nie trafiłeś bo to nie te gminy, także pozdrawiam Cię OLA