18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Najpiękniejsze słowo na świecie

Igor10255 • 2013-08-10, 00:35
Temat warty zastanowienie.
A jakie jest Twoje najpiękniejsze słowo?
P.S. Nie ma krwii i flaków, ale każdy sadol czasami potrzebuje odpoczynku.

MrZet

2013-08-10, 12:12
- Najpiękniejsze słowo świata?
- Kasa. Kasa po prostu.
:homer:
Co za pusty pedał....


Joseph_Fritzl

2013-08-10, 12:20
Moje najładniejsze słowo to... śmierc! k***a jesteś bogaty, biedny, śmierdzisz, pachniesz, może jesteś hetero, może gejozą, chłopczyk, dziewczynka. k***A WSZYSCY UMRZECIE!! :) i tak nie raz patrze przez okno, palę peta i patrze, idzie żul - umrze, pomyślałem. Za chwile idzie zabiegany biznesmen - on też umrze! Ciągne fajka, patrzę na palce - ja też umrę. Czy to k***a nie piękne? Każdy kończy tak samo, nie ma się co wywyższać. Chlejmy piwo, palmy ganje, bo od śmierci dzieli nas ~80 lat w duuuużej przesadzie :ok: a potem tararaaaa, gnijemy w ziemi, wuuu k***a!

MrZet

2013-08-10, 12:30
Qui Pro Quo napisał/a:

Moje najładniejsze słowo to... śmierc! k***a jesteś bogaty, biedny, śmierdzisz, pachniesz, może jesteś hetero, może gejozą, chłopczyk, dziewczynka. k***A WSZYSCY UMRZECIE!! :) i tak nie raz patrze przez okno, palę peta i patrze, idzie żul - umrze, pomyślałem. Za chwile idzie zabiegany biznesmen - on też umrze! Ciągne fajka, patrzę na palce - ja też umrę. Czy to k***a nie piękne? Każdy kończy tak samo, nie ma się co wywyższać. Chlejmy piwo, palmy ganje, bo od śmierci dzieli nas ~80 lat w duuuużej przesadzie :ok: a potem tararaaaa, gnijemy w ziemi, wuuu k***a!




Joseph_Fritzl

2013-08-10, 12:39
@up coś Ci się obrazek nie załadował, ale sądzę, że to coś negatywnego. A taka nie jest prawda? k***a, pewnie jesteś zazdrosnym o wszystko katolikiem, który wtyka swój nos nie tam gdzie trzeba. Prawda jest taka, że nigdy nie będzie równości na świecie ale zawsze każdy kończy tak samo. Twój umysł tego nie pojmie boś jest wychowany na telewizyjnym chłamie, zreszą masz takie coś jak reszta ludzi, po prostu, że tak powiem CIEMNOGRÓD. Życie jest piękne ale cholernie niesprawiedliwe i myk pyk, też zgnijesz :*

giabic

2013-08-10, 12:47
odp. ANAL

krystiann90

2013-08-10, 13:04
Pomyliłeś strony. Wyłączyłem zanim ten typ w niebieskiej koszulce i z dziwną brodą skończył gadać.

Zielonek92

2013-08-10, 13:34
Damn. Gdybym potrzebował odpoczynku to nie siedział bym na sadolu

Tafariel

2013-08-10, 14:13
Najpiękniejsze słowo na świecie? PIWO!

hienamas

2013-08-10, 14:53
hmmm..... aborcja

sloder75

2013-08-10, 15:30
Kiedy jakiś koleś powiedział, że najpiękniejszym słowem dla niego jest Bóg to podziękowałem i przeszedłem do następnego posta

skysky

2013-08-10, 15:45
Liczyłem na to aż ktoś powie k***A :( zawiodłem się na narodzie.

kaelem

2013-08-10, 21:40
cris112, kurde nie wiem, czy wiesz, ale jest coś takiego jak profil, zobacz, czy takie flaki i krew tam promujesz... akurat film nadaje się jak najbardziej, daje do zastanowienia, mimo tej zj***nej muzyki. Ci, którzy powiedzieli : mama, matka, imiona żony, dzieci... To jest piękne, bo mam takich słów kilka z Polską, za które oddałbym życie, zdrowie, narządy. Pieprz się. Udawanie kogoś innego stało się notoryczne na tym portalu, bądź sobą i zachowaj twarz.

HokusPokus

2013-08-10, 23:28
Włączyłem ten filmik tylko dla tej laseczki z 1:09 , najlepsza

royc3wicz

2013-08-10, 23:57
Kliknąłem play bo fajna dupa z twarzy na przodzie... a tu taki ch*j...

mi...........dz

2013-08-11, 21:13
Beznadziejne.
To tylko slogany są! Wybrali najodpowiedniejsze do tego materiału fragmenty.
Gdyby nie ta dupeczka którą widać od samego początku nawet bym minuty nie obejrzał.