18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Najnowszy sondaż poparcia partii

osobliwy nick • 2013-07-17, 13:47
Jak wynika z najnowszego sondażu TNS Polska dla "Wiadomości" TVP, gdyby wybory odbyły się dziś, do Sejmu weszłyby cztery partie - PiS, PO, SLD i Ruch Palikota.

:ukrzyzowany:

... czyli nic się nie zmienia drodzy Sadole. Kompletnie nic. Tyle pisze się tu o zmianach, tymczasem stanowimy mniejszość. Polskie społeczeństwo to kompletny mur-beton jeśli chodzi o światopogląd i sympatie polityczne, czego odzwierciedleniem jest to jak kształtuje ono scenę polityczną. Życzę tej betonowej większości wyborców dalszego miłego :doggy: przez partie z których każda była już u władzy i zmieniła tyle co widać.

Mimo wszystko szlag mnie trafia, ilekroć widzę takie sondaże. :idzwch*j: z takim społeczeństwem.

Źródło

ni...........¼a

2013-07-17, 13:49
Ostatni gasi światło...

sa...........os

2013-07-17, 16:49
Sondaże to w ogóle jest jedno wielkie gówno które nie wiadomo czemu służy. Przeprowadzą sobie sondaż w określonym rejonie, w grupie... w sumie nie wiem ilu? 10 000 osób? I co taki sondaż jest wart, skoro Polaków uprawnionych do głosowania jest xx razy więcej. I potem redaktorzyny różnych śmiesznych portali z podnieceniem ogłaszają, że raz PO ma 40 % poparcia, a PiS 20%, a na następnym sondażu odwrotnie (wiem że trochę hiperbolizuję, ale wiadomo o co kaman). Nic nie robią, tylko sondaże, którymi zresztą pewnie ludzie się sugerują. Kompletna bzdura i debilizm. Zresztą nawet nie wiadomo czy cyferki tam podane nie są wymyślane w zależności od określonych potrzeb. Może jest jakiś algorytm na tworzenie sondaży, które zachęcą do głosowania na określoną partię (typu: dziś damy se więcej procent, by ludzie widzieli że jesteśmy fajni, a potem zaczniemy obniżać, a podwyższać tym ch*jom z xxx, żeby ludzie którzy ich nie lubią zagłosowali przeciwko nim, czyli na nas).
A co do tych samych glamour partii, to raczej nic się prędko nie zmieni, skoro w mediach w kółko te same mordy.

kroplowa

2013-07-17, 22:54
Pamiętajcie. Jedyne realne sondaże to te, w których jest w ogóle Nowa Prawica. Niech i będzie ten 1%, ale niech będzie. Już przemilczę fakt, że jest to około 5%. Takiego sondażu nie zobaczycie ani w TVP, ani w TVN. Jedynie Polsat coś tam może pokazać.

Sondaże tylko i wyłącznie kreują wyniki, żeby tacy obywatele jak zobaczą przewagę złej partii, zagłosowali na 'mniejsze zło' tj. PO/PiS jak to sobie bydło już wmówiło, zamiast na jakąś nową partię jak np. Nowa Prawica.