18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Najnowsze obrady w europie zachodniej...

Halman • 2017-09-28, 22:32


deputowani jednego plemienia dyskutują z radnymi innego plemienia.

Maxi96

2017-09-29, 09:09
Świat oszukasz genów nie oszukasz.

Oni jednak mają coś z małp (krzyki i zachowanie)

łomatko

2017-09-29, 09:24
Jak lewaki i prawiczki u nas.

DużyKutas

2017-09-29, 10:44
Koalicja plemion Unguha, CzakiHaki i Urunaluru wystąpiło z projektem budowy fabryki tekstyliów aby zapewnić 1000 miejsc pracy w regionie, opozycja się wzburzyła że koalicja rządząca każe im pracować. W ogromie prawicowego totalitaryzmu jaki jest tam prowadzony wielu "ludzi" jest zmuszonych uciekać do Europy, gdzie sytuacja jest dla nich o wiele przyjaźniejsza.

Takie zachowanie podjeżdża mi trochę standardami europejskimi, tyle że u nas się tak nie biją bo stracą diety, a one są o wiele wyższe od tych w krajach gdzie płaci się bananami.

Wiewór

2017-09-29, 11:59
Dużyku*as napisał/a:

Koalicja plemion Unguha, CzakiHaki i Urunaluru wystąpiło z projektem budowy fabryki tekstyliów aby zapewnić 1000 miejsc pracy w regionie, opozycja się wzburzyła że koalicja rządząca każe im pracować. W ogromie prawicowego totalitaryzmu jaki jest tam prowadzony wielu "ludzi" jest zmuszonych uciekać do Europy, gdzie sytuacja jest dla nich o wiele przyjaźniejsza.

Takie zachowanie podjeżdża mi trochę standardami europejskimi, tyle że u nas się tak nie biją bo stracą diety, a one są o wiele wyższe od tych w krajach gdzie płaci się bananami.


Najpierw ktoś tą fabrykę musi wybudować. Budowanie to praca...
więc skończy się, że wybudują ją biali a produkcja tekstyliów to znowu praca...

raqso

2017-09-29, 12:50
ah.. te kocie ruchy, ten luz .. tego brakuje naszym chłopakom

wp...........ke

2017-09-29, 14:50
Czekałem aż ktoś przyniesie oponę...

LaChupacabra

2017-09-29, 19:32
Murzyn może wyjechac z Afryki, ale Afryka z Murzyna już nie.

krasnal_hałabała

2017-09-29, 20:39
Wszedłem na YT z nadzieją że znajdę walczące małpy i wrzucę tutaj jako przedstawienie analogii ale jest źle, bardzo źle... okazuje się że wszystkie małpy w małpiarni nawet pod hasłem "apes fighting" zachowują się z większą kulturą i powagą niż przedstawione powyżej polityczne osobniki.

vindy

2017-09-30, 02:55
Miejscem naturalnym dla małp jest busz lub ewentualnie zoo, cyrk, lub tym podobna placówka.