18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Najmocniejsza "ręczna armata" by FPS Russia

_P...........K_ • 2013-06-28, 18:33
Prawdziwa armata S&W 500 Magnum czyli aktualnie najmocniejszy seryjnie produkowany rewolwer (amunicja) na świecie. Następca .454 Casull. Prezentuje FPS Russia

+ porównanie z Magnum .44



Ma pie**olnięcie 8-)


watch?v=MEi_m5jqak0

nockeer

2013-06-29, 00:07
Dupy nie urywa... ale rękę owszem :mrgreen:

chudy179

2013-06-29, 00:54
Dr0mg napisał/a:

broń bez sensu tak jak izraelski DE.. na co 3 czy 5 kg metalu skoro tyle to waży karabin.. ktry j est nie dość że celniejszy to i wiele fajniejszy a nawet te małe cholerne p-90 czy mikro uzi..


wiesz nie do końca desert jest bardzo celny, jego pocisk ma dużą energię - został zaprojektowany jako broń sportowa. Spróbuj postrzelać kiedyś do poperów na dużym dystansie to przekonasz się, że desert ma sens. Ale racja do ochrony osobistej się nie nadaje. Chyba, że ktoś ma kompleks małego siuraka(mamy takiego na strzelnicy - h*j mu w dupe)

EasyLife

2013-06-29, 01:10
Takie pestki i marnować na jakiegoś klauna na papierze.. Ostatnio jest przecież tyle nowych mieszkańców w europie...

La...........vo

2013-06-29, 01:15
Bez sensu taka broń. Ciężkie to, nieporęczne, mało naboi.

Pistolety/rewolwery to broń podręczna (secondary weap.), czyli powinna mieć porządny magazynek, być lekka mała i poręczna. Pistolet zazwyczaj służy do walki z lekko uzbrojonymi przeciwnikami (murzyńskie gangsta i takie tam). Do ciężej uzbrojonych i tak idziesz (a właściwie AT lub wojsko idzie) z AR, które ma duży zasięg, szybkostrzelność, celność itd itp...

rigsuit

2013-06-29, 01:20


Ja takim strzelałem.

_P...........K_

2013-06-29, 01:23
@up

Na screenie ammo 6, a ten ma 5 w magazynku :roll:

btw. co to za gierka?

morvin

2013-06-29, 01:38
piwo za akcent

Dr0mg

2013-06-29, 02:07
chudy179 napisał/a:


wiesz nie do końca desert jest bardzo celny, jego pocisk ma dużą energię - został zaprojektowany jako broń sportowa. Spróbuj postrzelać kiedyś do poperów na dużym dystansie to przekonasz się, że desert ma sens. Ale racja do ochrony osobistej się nie nadaje. Chyba, że ktoś ma kompleks małego siuraka(mamy takiego na strzelnicy - h*j mu w dupe)



tylko ludzie którzy nie mają innej broni trafiają w cokolwiek z dużych odległości 1 krótka lufa 15- 35cm , 2 krótka linia celownicza, 3 zbyt duży odrzut gdzie broń krótka jest zwyczajnie zrobiona do 50m obrony osobistej, lub w ostateczności wali w zwarciu dla porównania DE ma 0,5 cala 12'7 gdzie barret z tym kalibrem jebie cele na 2,5 km kałach bardzo celnie strzela na 500m przy strzale bezwzględnym 350 a mówi się o dużym odrzucie a to nie do końca prawda bo w praktyce z niczego sie nie da trafić na stojąco do czegoś co jest dalej jak 300m z podpory to inna bajka bo i seriami trafiałem na 3/4 z serii wszystkie w celu.. p-90 jako pistolet maszynowy ma najdłuższą lufę w swojej klasie, najwięcej naboi zerowy odrzut i dość specyficzną amunicje 5,7 × 28 mm a robi taki rozpie**ol że kamizelki, tytan i nic nie pomaga na 200m ;] .. a micro uzi ma zasypać cel na 30m
z tego w muslima czy kogo tam chcecie na 200m bez większych problemów


a tu dziadek fakt dobry kozak ale troche długo się zastanawia w uciekającego murzyna miał by problem trafić

Ocean

2013-06-29, 02:25
Jeszcze jeden sierp i młot, a ten drugi znajdzie się w Twoim mózgu, przez otwór, w którym aktualnie masz oko.

chudy179

2013-06-29, 02:25
Dr0mg napisał/a:



tylko ludzie którzy nie mają innej broni trafiają w cokolwiek z dużych odległości 1 krótka lufa 15- 35cm , 2 krótka linia celownicza, 3 zbyt duży odrzut gdzie broń krótka jest zwyczajnie zrobiona do 50m obrony osobistej, lub w ostateczności wali w zwarciu dla porównania DE ma 0,5 cala 12'7 gdzie barret z tym kalibrem jebie cele na 2,5 km kałach bardzo celnie strzela na 500m przy strzale bezwzględnym 350 a mówi się o dużym odrzucie a to nie do końca prawda bo w praktyce z niczego sie nie da trafić na stojąco do czegoś co jest dalej jak 300m z podpory to inna bajka bo i seriami trafiałem na 3/4 z serii wszystkie w celu.. p-90 jako pistolet maszynowy ma najdłuższą lufę w swojej klasie, najwięcej naboi zerowy odrzut i dość specyficzną amunicje 5,7 × 28 mm a robi taki rozpie**ol że kamizelki, tytan i nic nie pomaga na 200m ;] .. a micro uzi ma zasypać cel na 30m
z tego w muslima czy kogo tam chcecie na 200m bez większych problemów



a tu dziadek fakt dobry kozak ale troche długo się zastanawia w uciekającego murzyna miał by problem trafić


k***a stary! Byłeś albo będziesz w najbliższym czasie na wojnie? Pewnie nie(ja też nie ale strzelam regularnie). No to mówię Tobie, że do strzelania sportowego się nadaje i jest bardzo celny. Jakbym chciał sobie pooglądać co można zrobić z jakiejś broni to sam sobie znajdę na jutubie. A póki co dobrze mi się strzela z DE i h*j.

Su...........an

2013-06-29, 03:34
POLAK_nie_polaczek Gdzieś ty się uchował, że nie wiesz co to za gra? Toż to HALF LIFE 2!

_P...........K_

2013-06-29, 03:49
@up

No właśnie nie wiem :mrgreen: miałem jakąś pauzę z grami w życiu, bo grałem w pierwsze wolfeny, duke nukemy itd, a Half Life ominąłem :-P Za to teraz znając ten tytuł z chęcią się z nim zapoznam :-)

oc...........an

2013-06-29, 05:11
Wartość bojowa tej broni raczej nie będzie wysoka...

Na dodatek widać jak mocno w łokcie daje odrzut. No ale niektórzy (hamerykańce) muszą mieć wszystko największe żeby kompensować pewne braki...

Templariusz Mariusz

2013-06-29, 10:35
Wk***ia mnie to, że ja nigdy legalnie nie będę mógł takiego posiadać. h*j w dupę rządowi.