18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Najman vs. Bigis

sebsossj • 2018-05-26, 08:56
Aua, ja już się nie chce bić.


Cryo

2018-05-26, 21:57
Najsmutniejsze jest to, że jest masa młodych i zawziętych chłopaków, a telewizja promuje takich klaunów.

DoubleBorger

2018-05-27, 01:09
Toć najmanowi Hołownia wpie**oli ze związaną lepszą ręką i na wózku inwalidzkim

Pantilion

2018-05-27, 07:27
Nie mogę patrzeć na tego durnia. I nie będę oglądał tego. Co zrobił? Odklepał? Czy się poddał p*zduś?

PanAndrzej666

2018-05-27, 12:57
że ktoś się godzi występować w cyrku z tym dnem umysłowym jakim jest najman , tragedia

ProVVe

2018-05-27, 14:31
SpeedyG napisał/a:

k***a to nie sportowiec, ale trzeba mu przyznać że to bardzo inteligenty gość. Ciągle jest na topie sławy i gra pajaca, ale organizuje te swoje gale, teraz zorganizował galę na narodowym, ma znajomości i pewnie jeszcze postawił u bukmachera na swoją przegraną w tej rundzie przez tko. Obłowił się na pewno, tylko szkoda że Polacy są takimi idiotami i dają się naciągać na oglądanie tego gówna i kompromitacji sztuk walki ksw. Szkoda kasy i czasu, ale widać zysk musi być że to jeszcze organizują.




Właśnie ch*ja :D liczyli na 20-30tys ludzi hahahaha. Realia natomiast są takie, że było 3-6tys sprzedanych biletów co jest mniej niż 10% całości. Możliwe, że k***a ostatni raz coś robił ten pajac. Patrzcie walka wieczoru nie odbyła się, srajmam odklepal, murzyna glowa bolała i nie walczył dalej hahahaha co za cioty i wstyd :lol: