18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Najman kończy. Emeryturę.

froqer • 2013-04-30, 13:55
Zastanawiałem się czy umieścić to w czarnych kawałach, czy dać na harda w dziale wypadki.



Otóż nie wiem czy wiecie, ale zakładam, że nie. Otóż Najman wraca! W całej okazałości! Ma 34 lata i świetne warunki do zbudowania mistrzowskiej formy! Przynajmniej on tak twierdzi. Jego pewność siebie pozwoliła zażądać 50tysięcy za walkę. Nasz Marcinek chciałby się sparować 1 czerwca z Marcinem Brzeskim.

Oto list z odpowiedzią trenera młodego zawodnika, panem Soroko:

Cytat:

Pragnę odpowiedzieć na zarzuty, jakie na łamach portalu boxingnews.pl opublikował Pan Marcin Najman. Sprawa dotyczy propozycji walki z moim zawodnikiem, Marcinem Brzeskim. Panie Marcinie - niepoważne są kwoty, jakich żąda Pan w zamian za potyczkę na krótkim dystansie, która i tak prawdopodobnie zakończyłaby się przed upływem regulaminowego czasu. Pana aktorstwo powinno być wynagradzane w teatrze lub w filmie, a nie w sferze sportu. Zażądał Pan kwoty 50 tysięcy złotych. Akceptując takie warunki i płacąc Panu taką kwotę, obraziłbym wszystkich boksujących pięściarzy. Proszenie sponsora o taką kwotę byłoby również moim trenerskim upadkiem. Co do telewizji - widać, że nie ma Pan wiedzy na temat naszej grupy bokserskiej. Uważa Pan, że chcieliśmy skorzystać z Pana kontraktu telewizyjnego. To stwierdznie jest śmieszne i nas obraża.

Pragnę również odpowiedzieć na Pana zarzut odnośnie licencji Marcina Brzeskiego. Żyjemy w wolnym państwie, podlegamy prawu europejskiemu, które zezwala nam na uczestnictwo w galach boksu zawodowego z licencją taką, która jest zgodna z wymogami europejskimi. Nie jest powiedziane, że nie wystąpimy o to, aby Marcin Brzeski otrzymał polską licencję. To, że Marcin boksuje na licencji zagranicznej nic nie znaczy.

Reasumując - to nie Pan rezygnuje z dalszych rozmów. To my rezygnujemy z rozmów z Panem. Porażka, którą poniósłby Pan z rąk Marcina byłaby nieunikniona. Kwota 50 tysięcy złotych obraża nasz team i jest po prostu kwotą zaporową, by uniknąć kolejnej przegranej. Wygrana z Panem nie dałaby wiele mojemu podopiecznemu. Chcieliśmy po prostu sprawdzić, na co Pana stać z prawdziwym ciężkim.



Trener Soroko nie wierzy w potencjał odrodzonego feniksa, el Testosteron.

Walka prawdopodobnie nie dojdzie do skutku, ponieważ nikogo nie stać, tfu, znaczy nikt nie jest tak dobry, żeby walczyć z Najmanem.
Nic to, życzymy szczęścia na przyszłość i zniecierpliwieni czekamy na walkę.



mo...........et

2013-04-30, 13:58
Raty gonią to znowu da sobie mordę obić ku uciesze gawiedzi.

Re...........ms

2013-04-30, 15:31
już przebalował wszystko co zarobił za podkładanie się a rachunki same się nie zapłacą, furka sama się nie zatankuje.

Dz...........ak

2013-04-30, 16:03
Niech z Ozdobą walczy. Podejrzewam, że nawet z tym striptizerem nie wytrzyma dwóch rund. :)

W sumie to nie ma co żartować z Ozdoby. Jak na amatora dobrze ciosy wyprowadzał i gdyby trochę częściej punktował Koksa , to by go w końcu rozj***ł. Burneika ledwo na nogach stał i parę razy w ryło zarobił. Widać było, że już nie ma siły. :P

pietraas

2013-04-30, 16:06
słynny el ortopedos najman? :o

GhostScarface

2013-04-30, 16:09
powinien dostać wj***ne na ulicy ,za darmo !!!

maXikinght

2013-04-30, 20:24
weźcie przestańcie o nim pisać bo robicie z takiej cioty celebryte internetowego
znalazł burak sposób na niezły zarobek przez przegrywanie walk
ch*j mu w dupe

babycow

2013-04-30, 20:59
bic sie z takim na miescie... cudem ci naj***l. co powiedziec kumplom ? naj***l mi bokser .. zawodowy.. (niby szacun) - ale to najman :D

Samudaripen

2013-04-30, 21:04
Dobrze Najman trzymaj się, i nie daj się hejterom.

Berus

2013-04-30, 21:19
I tak by nas wszystkich rozj***ł :)

siwybis

2013-04-30, 21:22
Nie mam sumienia, za tą pocieszną mordę piwa nie postawić :)

xarkons

2013-04-30, 21:41
A ja mu zycze zeby wygral i pokazal ze jednak jest cos wart.

ly...........sz

2013-04-30, 23:29
może i zrobił z siebie pośmiewisko, ale zarobił chociaż przyzwoicie na tym. Ludzie robią z siebie durni na różnych portalach społecznościowych z własnej woli firmując to swoim imieniem i nazwiskiem, a nie zarabiają na tym ani grosza.
Poza tym jego nazwisko jest ogólnie znane w Polsce, a zwykło się mówić, że nie ważne jak, byle o tobie mówili.
Cóż, moim zdaniem wygrany człowiek. Z resztą skąd możemy wiedzieć, czy jego walki nie były opłacone, żeby przegrał, świat jest zakłamany i dotyczy to nawet takiej prozaicznej pseudo-dyscypliny sportu.

niepozorny

2013-05-01, 00:33
Częstochowa przeprasza za Najmana.