18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Najlepsze zarejestrowane obserwacje NoL-i

Adenozynotrifosforan • 2013-03-24, 14:56
10 " najlepsiejszych" obserwacji NOL-i,



Sami oceńcie, nic wam nie będę sugerował, najlepiej w HD :szofer:

by...........ki

2013-03-26, 23:55
Widać od razu, że wszystkie filmiki to ściema tak samo jak z chodzeniem po wodzie przez Jezusa ;)
No dobra te filmy przynajmniej mogę zobaczyć czyli w ich realność bardziej wierze...

feelsofly

2013-03-26, 23:55
Musi być coś na rzeczy. Dużo ludzi mówi o swoich przeżyciach z NOL-ami i często są w różnym wieku od dzieci, przez ludzi w średnim wieku po naprawdę starszych. Nie mówie oczywiśćie, że ten filmik jest 100 % wiarygodny. Co do słabej jakości takich filmików.. no ja nie nosze przy sobie przy każdym wyjeździe, spacerze czy innymi tego rodzaju sprawami kamery z funkcją nagrywania HD, stabilizatorem do niej i innymi bajerami typu GO PRO.

contowsky

2013-03-27, 00:24
dopiero przy trzecim filmiku gdy się wpatrywałem zobaczyłem.. jak bardzo mam monitor upie**olony.

Bo...........aS

2013-03-27, 00:42
Dla wszystkich niedowiarków...

bravoteampolska

2013-03-27, 00:48
k***a przeglądam sadistica i trafiam na skrót NOL , myślałem że to jakieś ;; należy opie**olić ludność ';; a to po prostu ufo

neil

2013-03-27, 02:02
NOL taka płyta breakoutów :)

Angius

2013-03-27, 03:06
Trzy nole otaczające śmigłowiec? Statek-matka prawie lądujący na łące? Phi... And no single fuck was given that day.
Za ch*ja nie uwierzę, że pilot śmigłowca beztrosko sobie latał, gdy krążyły wokół niego statki obcych. Ani, że ludzi siedzieli na pikniku mając statek-matkę nad głowami.
Chyba, że to Polacy, bo my już nawykli do dziwnych rzeczy i niewyjaśnionych zjawisk...

gustav665

2013-03-27, 09:59
ameryka czy wschód mają na pewno utajnione lepsze odpowiedniki dronów, latają wszędzie a schizole wkręcają sobie jakieś bajki o ufo

Adenozynotrifosforan

2013-03-27, 14:54
k***a, jeszcze raz do niektórych niekumatych :roll:

to że jest to NOL lub jak kto woli UFO, nie oznacza od razu że to jacyś kosmici

połowa jak nie większość z nagranych tu obiektów są najprawdopodobniej tajnymi projektami - sugeruje to
miejsca nad którymi je zaobserwowano - nad lotniskami (może wojskowymi) jak i obecność skrzydeł - czyli elementów nośnych.

Jedyny przypadek, który podchodzi mi pod obserwację pozaziemskiego obiektu to 7:08, ponieważ wiele było już przypadków zgłoszeń cygaretowatych obiektów śledzących samoloty pasażerskie, również osiągi obiektu są nietypowe (porównanie do samolotu obok) :!: jak i obiekt z końca filmu - ten świecący

CherryMan

2013-03-27, 16:57
mam nadzieje że wiecie iż na pierwszym filmiku za tym samolotem "LECI" końcówka do tankowania w powietrzu?

Pitbull91

2013-03-27, 17:17
k***a, niektóre wyglądają jak obstawa z Iron Manów.

efiksowy

2013-03-27, 21:53
kurde wszystkie wyglądają jak anteny dvb-t