18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Najlepsze oświadczyny na świecie

~Velture • 2011-05-31, 00:24
Gość zdrowo poj***ny sprawił swojej dziewczynie najlepsze na świecie oświadczyny.

Dla ułomów - na dole po lewej reakcja panienki na obraz który widzi w kinie.

Mało sadystyczne i jak macie problem ze zwieraczem to najlepiej nie odpalajcie.



Reakcja panienki niezła - aż się sam zdziwiłem co mu odpowiedziała po wysiłku ,który w to włożył.... rozczarowała chyba wszystkich sadystów na tym forum.

czarny665

2011-05-31, 21:10
wam juz sie calkiem w glowach POpie**olILO!! To jest portal SADISTIC a nie Ewa k***a gotuje badz inny badziew... wstyd jak cholera...a administracja??? Jaja im ogolic i do przedszkola wyslac!!!!

Kopaka

2011-05-31, 21:12
Dla mnie filmik bardzo pasuje na sadola, a nawet na harda. Oto pewien masochista, mając jeszcze przed sobą pełnię życia, decyduje się oddać swoją wolność i przyjemności doczesne, by zostać katowany ciągłym narzekaniem, zakazami, prośbami, nakazami i innymi formami trucia dupy i to aż po wsze czasy.. Dla mnie sadystyczne aż poza granice.

czarny665

2011-05-31, 21:12
Velture napisał/a:

Gość zdrowo poj***ny sprawił swojej dziewczynie najlepsze na świecie oświadczyny.

Dla ułomów - na dole po lewej reakcja panienki na obraz który widzi w kinie.

Mało sadystyczne i jak macie problem ze zwieraczem to najlepiej nie odpalajcie.



Reakcja panienki niezła - aż się sam zdziwiłem co mu odpowiedziała po wysiłku ,który w to włożył.... rozczarowała chyba wszystkich sadystów na tym forum.



SAM JESTES ULOM PSEUDOUCZONY CWIERCINTELIGENCIE WSTAWIAJAC TAKI FILMIK NA TAKI PORTAL!!!

ORMOWIEC

2011-05-31, 21:16
czarny665 napisał/a:



SAM JESTES ULOM PSEUDOUCZONY CWIERCINTELIGENCIE WSTAWIAJAC TAKI FILMIK NA TAKI PORTAL!!!


A Ty jesteś pie**olnięty czy tylko udajesz?

Dese

2011-05-31, 21:21
Ale bym się wk***ił gdyby ktoś mi seans w kinie zepsuł takim pedalstwem. Tym bardziej jakbym był z dupą bo by zaczęła suka marudzić, że nie jestem taki romantyczny jak ten p*zduś i musiałbym jej wyj***ć z liścia.

dQrw10nYk0k5

2011-05-31, 22:41
Wszystko zajebiście, tylko ta skrzynia biegów dla ułomnych.
Nawet spoko laska. Będzie miał z nią niezłe rodeo :)

Dr Jarvis Strange

2011-06-01, 21:12
@Da_Ace

Piosenka to O Fortuna - bardzo popularny utwór, znany m.in. z Córki generała - genialnego filmu z Johnem Travoltą w roli głównej.

~Velture

2011-06-01, 23:02
Ten temat to fenomen - Jest o 100 piw mniej niż LUBIĘ TO. Jeszcze takiego nie spotkałem aby było więcej Lubię to z FB niż piw.... Znaczy ,ze sie opie**alacie sadyści i piw nie dajecie a jedynie promujecie na FB :D

P@...........@C

2012-06-07, 12:48