18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Najlepsze nokauty w UFC

Driver19cm • 2022-06-30, 22:49
Warto pooglądać najlepszych wojowników mma na

świecie. Siła, technika, spryt, kondycja

Testosteron w czystej postaci


razak

2022-07-01, 20:59
projektwojownik napisał/a:

Trenowałem w sumie 10 lat. Mam za sobą 27 amaorskch walk. 4 przegrane. Wałki nie są trudne. Przygotowaniem do nich jest. Brakło funduszy żeby iść w zawodowe i zaczęły się kontuzję. Później poszedłem do wojska i mnie dobiło. Potrzebowałbym jeszcze ale tylko rekreacyjnie dla satysfakcji. Piękny sport, j***ć pedałów co piszą inaczej.



Nie przejmuj się kumpel komentarzami ciot w rurkach powyżej. Finalnie to my r*chamy ich dupy i to do nas uciekają gdyż potrzebują emocji i bezpieczeństwa :) Nazywanie wojowników pedałami tylko dlatego, że samemu jest się j***ną ciotą jest dość zabawne z ich strony :)

pullup

2022-07-01, 22:22
Heliar napisał/a:


Zresztą gdzie tu są wojownicy? To są zawodnicy zwykłe napie**alacze z podstawami sportów walki.



Dlatego każdy z nich ma czarny pas w swojej dziedzinie.

kocur

2022-07-05, 22:45
cichyjanek napisał/a:

coo tam chłopaczku 1.85 50kg ? a mooże 1.60 100 kg ? idź być ciotą gdzie indziej



co tam p*zdo męczona całe dzieciństwo ? pewnie kozak z 5 kolegów co też lubia z innymi kolesiami w samych majktach sie tulić . a moze zwykły kozak w necie?

Mental_Disorder

2022-07-10, 01:37
To ostatnie kolano zakończyło karierę dla znokautowanego. Z tego co kojarzę to mu pękła czacha i zostało wgłębienie