18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

NAJLEPSZE NARZĘDZIE DO WYKRYWANIA DUCHÓW TO… KOCIE OCZY!

Timoneq • 2013-06-02, 20:38
Codziennie, od co najmniej kilku lat, wieczorem, mój kot "odprawia" pewien rytuał. Siada na moim łóżku i uważnie wpatruje się w jeden punkt na ścianie, mniej więcej na wysokości 180 cm. Codziennie, niezależnie od tego ilu domowników znajduje się w mieszkaniu, czy dzieje się coś ciekawego czy też nie.

Kot jest tak zaintrygowany tą obserwacją, że muszę wołać go kilka razy zanim w ogóle odwróci głowę (w innych sytuacjach przychodzi od razu). Nie można go wtedy odciągnąć od tej obserwacji żadną zabawą ani smakołykami. Jest bardzo czujny i zaintrygowany, jednak nie przestraszony.

Tak jakby obserwował coś, co zna już od dawna i wie czego może się spodziewać.

Obojętnie co to jest, z pewnością jest ciekawsze niż nasze wołanie i zabawy. Przyznam szczerze, że jestem przerażona, gdy kot zachowuje się w ten sposób.


http://wykrywaczduchow.xn--infogieda-wub.pl/

kufel01

2013-06-02, 20:47
Mój kot sobie liże jaja, bez względu na to ilu jest domowników i jaka jest pogoda. Przeraża mnie to!

Ant1984

2013-06-02, 21:12
@up
Przeraża Cię to, że on sięga, a Ty nie? :P

Timoneq

2013-06-02, 21:14
zazdrościsz mu?

bania111

2013-06-02, 21:21
Ja jak się zapie**olę to też patrzę się przez pięć minut tylko w ścianę i domownikom to nie przeszkadza :P

PegasiBierzeWDupe

2013-06-02, 22:56
ja codziennie wieczorem walę konia, czy to coś niepokojącego???
a tak na serio mówi się o tych szóstych zmysłach zwierzaków, np. że przewidują katastrofy naturalne, oraz że widzą rzeczy których człowiek nie dojrzy. może co noc odwiedza Cię duch który Cię podgląda nagą? :D fajnie byłoby być takim duchem, tylko ten j***ny kot sprzeda

elda1987

2013-06-02, 23:43
małe dzieci też tak mają, takie malutkie :) moje maluchy też tak miały, że wieczorami zapatrywały się w jeden punkt, ten sam, nieraz zaśmiewały w głos i ręką machały, straszy z tego wyrósł, młodszy powoli wyrasta. Uwierzcie, to jest ch*jowe uczucie, masakrycznie ch*jowe.

ne...........fi

2013-06-02, 23:58
Do autora.. Jesteś idiotą? Wrzucony przez Ciebie tekst i obrazki pokazują kilka różnych, randomowych zdjęć różnych kotów. Do tego jaki kot do cholery reaguje na dźwięk inny niż otwierana lodówka (serio, koty ty sk***iele, miałem kilka) Poza tym żyję w dużym mieście i podczas pracy często bezmyślnie patrzę przez okno i odpoczywam, kot zamknięty w domu ma jeszcze mniejszy świat więc czemu miałby nie wpatrywać się w jakieś miejsce lub odblask światła na ścianie? Jeden z bardziej ssących tekstów jakie tu przeczytałem.

Re...........ms

2013-06-03, 00:09
masz brudny obiektyw albo matrycę i tyle...

Radysh

2013-06-03, 00:12
Za mało ramu ma. Po całym dniu zawiesza się na chwilę bo mieli plikiem wymiany.
Czeka cię upgrade kota.

Robot

2013-06-03, 13:23
Kot na ostatnim zdjęciu sam w sobie jest przerażający. :lol:

bach

2013-06-03, 15:03


koty to przech*je 8-)

Poczekalnia02

2013-06-03, 23:59
Tak po prawdzie dobry pomysł na materiał o poranormalach, chyba się tym zainteresuje i w niedługim czasie wrzucę coś ciekawszego o tych kotkach.