18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Najlepsza sztuczka z fidget spinnerem

~LegendarnyZiom • 2017-06-11, 23:30
Zachęcam do spróbowania. :kawa:


igorektgk

2017-06-11, 23:46
Zwykła zabawka.Nie rozumiem skąd tak ogromny pocisk na nią.Ponieważ jest tak popularna i odniosła sukces?

Mordred

2017-06-12, 00:10
W pierwszym momencie jak o tym usłyszałem o tym tałatajstwie przyszło mi do głowy ale to "głupie, bezsensowne i Chu*owe". A chwile później naszła mnie krótka refleksja kurde jest dokładnie tak samo jak z jo jo za moich szczenięcych lat ten sam szał dosłownie zdupy (czytaj: nakręcone przez jakiś koncern mniejsza)tak więc tego nie ujadam bo po co niech się bawią i w przyszłości pewnie będą wspominać z sentymentem.

nwonigers

2017-06-12, 00:27
upup kiedys sie zbieralo rozne rzeczy za dzieciaka. Jednak no coz jesli kogos jara takie gowno w doroslym wieku to juz w sumie jego indywidualna sprawa. jest to zj***ne ale coz.

FralTral

2017-06-12, 01:16
@ LegendarnyZiom r*chaJ KOTA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

CoJaTamKurwaWiem

2017-06-12, 06:42
LegendarnyZiom napisał/a:

Zachęcam do spróbowania. :kawa:






__Tux__

2017-06-12, 10:05
No tak... na jojo, tamagotchi, Tazo itd jakoś nikt nie narzekał.

dawid1992

2017-06-12, 10:29
Up, narzekali tak samo tylko nie mieli internetu żeby w nim narzekać. Dlatego słyszałem wśród znajomych rodziców że tazo w czipsach to zło szatan wymyślił i jest tylko po to żeby dzieci czipsy jadły.

maudite

2017-06-12, 12:41
To chyba taki trend obecnych czasów, żeby możliwie szybko być w opozycji do tego, co stało się modne. Ale jak tu pisali - każde pokolenie ma jakąś zajawkę, ta jest przynajmniej nieszkodliwa, bo względnie tania i nie hałasuje.

100Burned

2017-06-12, 13:55
No okej, tyle że;

Odpowiednio przygotowanym długopisem można czynić tzw penspinning (kolega ze szkolnej ławki to robił i triki wyglądały tak że mogło gały wyj***ć z orbit).

Jojo? Tutaj to można nawyczyniać.

k***a monetą można super triki robić czy też kartami.

Mnie na jakiś czas wciągnęło finezyjne składanie i rozkładanie motylka (pozdro dla kumatych).

Ale to???

SerB

2017-06-12, 15:35
@upy
Jo-jo przynajmniej można było jakieś sztuczki wymagające sprytu zrobić, a ten szjas się tylko kręci. Nie rozumiem co w tym takiego fajnego, zwłaszcza że łożysko to wynalazek mający parę ładnych lat.

erni1400

2017-06-12, 16:17
Łożyska się do deskorolki przydadzą bo zazwyczaj są tam ABEC 7

Sinecod

2017-06-12, 20:49
"Jeżeli coś jest głupie ale działa, to to nie jest głupie"

Nie wiem czemu macie taki problem z tym. Jak sami widzicie tak kretyńsko prosta zabawka może być niezłym źródłem zysków. A patrząc po niektórych użyszkodnikach i ich wypowiedziach, to w takim temacie powinni być zasranymi miliarderami... :lol:

AN...........or

2017-06-12, 21:04
Mordred napisał/a:

(czytaj: nakręcone przez jakiś koncern mniejsza)



Może przeczytaj najpierw skąd się to wzięło, a raczej w jakich okolicznościach, a dopiero potem się wypowiadaj.